Enzo

Moderátor: Styx Lupin

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 26 bře 2017 12:33

+jednoho krásného horkého rána si počká na Aišu před jídelnou+ Mám ti odevzdat vzkaz od velmistra, krásko. Schválil tvoji žádost o výcvik v mé elitní jednotce. Dnes nastupuješ +mrkne na ni významně+ Snídani radši vynech. Nerad bych, abys ji při tom, co tě teď čeká, vyzvracela +ušklíbne se škodolibě+ Tohle už říkám já, ne Mistr +usměje se na ni pobaveně+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Enzo

Příspěvekod Vanessa » 29 bře 2017 21:49

+když se dozví tu zprávu, oči se jí rozzáří, ale nijak jinak nedává před ním tu radost najevo+ Poprvé v životě slyším z tvých úst něco, co mě výjimečně neirituje +vrátí mu ten sarkasmus+ Díky za radu. Ale když tě vidím, chce se mi zvracet pořád +zaksichtí se na něj, ale snídani oželí, na to, co ji čeká, je opravdu lepší mít prázdný žaludek+ Kdy a kde?
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 09 dub 2017 20:34

A nejspíš je to i naposled +usměje se na ni sladce+ Opravdu? +zvedne pobaveně obočí+ No, každý má jiný způsob obranné reakce na moji osobu. Zvracení je jeden z těch přijatelnějších +mrkne na ni, nedělaje si nic z jejích urážlivých poznámek, protože ví, jak to ve skutečnosti je+ Pochopitelně hned. Pojď za mnou +s potěšením jí to dá rozkazem a bez dalších slov vyrazí, aniž by se jedinkrát otočil, jestli jde Aiša za ním, prostě to předpokládá, projde celou pevností až do míst, kde má své cvičiště speciální jednotka+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Enzo

Příspěvekod Enzo » 01 črc 2017 21:08

+když dorazí na cvičiště, postaví se proti Aiše a dívá se jí ze své výšky dolů do očí+ Pár věcí na začátek. Moje elitní skupina je prestižní diverzní jednotkou. Její členové jsou ti nejlepší z nejlepších. Jsou to velmi zdatní zabijáci, pracují tiše a neviditelně jako duch se stoprocentní úspěšností. Ovládají všechny běžné metody likvidace a desítky těch nekonvenčních, které si ani nedovedeš představit. Dokážou zabít člověka mnoha způsoby, často jenom rukama nebo nohama. Jsou cvičení tak, aby dokázali uniknout i v zemích, kde neznají ani slovo v tamní řeči +přistoupí o krok k ní a založí si ruce na hrudi+ Aby bylo jasno, jsem tvůj instruktor a ty mě budeš na slovo poslouchat. Výcvik bude hodně drsný a náročný. Potřebuji z tebe udělat zabijáka, který spolehlivě splní svůj úkol a vrátí se zpátky živý. A zapamatuj si, jak poprvé zafňukáš, posílám tě zpátky mezi řadové asasíny. Tak co, nerozmyslela sis to ještě? +ušklíbne se na ni provokativně+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Předchozí

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník