Asasínská pevnost

Moderátor: Styx Lupin

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 15 úno 2018 21:26

+najde v poště pohled od Bei, trošku ho to překvapí, jak už mu nějakou dobu žádný neposlala a ty, co má doma, nefungují. Zkusmo přejede prstem po obrázku a když se mu místo Vídně ukáže ta správná fotografie, potměšile se usměje. Natáhne se na postel a s přimhouřenýma očima si prohlíží Beinu fotku, nechá se unášet představami a netrvá dlouho a uvědomí si, jak po ní touží.....+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 23 zář 2018 16:53

+Po prašné cestě přijede až k bráně auto s černými skly. Zastaví a nějakou dobu tam jen tak stojí, než vystoupí žena v dlouhých černých šatech, odpovídajícně kultuře zahalená, které jsou vidět jen oči.
Dojde až k bráně, na kterou zabuší a počká, až jí někdo dojde otevřít+ As-salamu alaykum, +pozdraví+ mohla bych vidět Altaira? Tedy...velmistra? Mám s ním smluvenou schůzku...jen ne na určitou hodinu, nebo čas... +pousměje se, ale pak si uvědomí, že její to tu platný asi jako mrtvýmu kabát a stejně to není vidět. Auto tam bude čekat, dokud Beu nepustí dovnitř.+


Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 25 zář 2018 21:42

+stráž celou dobu sleduje auto, stojící před bránou, připravena okamžitě zasáhnout, kdyby v něm byl nějaký sebevražedný atentátník :D. Když žena vystoupí a dožaduje se schůzky s velmistrem, detektor kovů ji mezitím zkontroluje, jestli neukrývá po tím hábitem zbraně. Když je čistá - doufám:D - pustí ji dovnitř a jeden ze strážců ji doprovodí nádvořím za velmistrem. Shodou náhod Altair zrovna vychází z mešity a když zahlédne tu cizí ženu, okamžitě ji pozná, i když je zahalená od hlavy k patě. Zavolá něco arabsky na vojáka a ten pokorně odejde pryč. Altair s nedbalým úsměvem, za kterým skrývá radost ze setkání, přistoupí k Bei a přivítá ji+ Moc rád tě vidím, Habibi +natáhne ruku a sundá jí z obličeje nikáb+ Tady to nepotřebuješ +usměje se+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix de Saintclair » 25 zář 2018 22:05

+Trpělivě čeká, až ji oskenují a samozřejmě s sebou nemá žádné zbraně - i když jí to není bůhvíjak příjemné, je jí jasný, že by se tam jinak nedostala. Jen co za ní zapadnou vrata, tak auto odjede.
Jde za strážcem a rozhlíží se okolo. Vypadá to tam pořád stejně. A je tam vedro. Když před sebou uvidí Altaira,oči se jí rozzáří, ale jenom mu kývne na pozdrav a jinak nijak nedává najevo, jak ráda ho vidí. Určitě je sledují.+ Nerada bych tu pohoršovala svým nestoudným makeupem...+Usměje se a její rudě namalované rty kontrastují s bělostí jejích zubů.+ A dostala tě do drbů...+Cuknou jí koutky a zadívá se mu do očí.+
...weil ich ein Mädchen bin!
Uživatelský avatar
Beatrix de Saintclair
DarkHell Member
 
Příspěvky: 83
Registrován: 31 črc 2010 13:52

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 26 zář 2018 21:05

(to je nějaká jiná Beatrix? :D )

S tím si nemusíš dělat starosti, my tady tolik nelpíme na tradičních hodnotách. No... Enzo možná trochu jo +zasměje se pobaveně+ A do drbů mě nedostaneš. V těch už myslím dávno jsme +uculí se a nevšímá si toho čilého ruchu na nádvoří, kde se každý jeho podřízený stará o svoje+ Přesto bude lepší, když nebudeme tak na očích. Půjdeme ke mně +ještě se k ní nakloní a zašeptá jí do ucha+ Moc ti to sluší +usměje se a pak ji odvede k velitelské věži+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix de Saintclair » 26 zář 2018 21:33

(Jojo, Smrtijedka Beatrix...kdysi dávno z Vykouzlených...)

+Pozdvihne obočí, protože to mu nevěří ani za mák.+ Trošku... +Ušklíbne se.+ Proto jsem došla inkognito...abys neměl na stole, že se ti tu prochází evropanka...ba co hůř, němka... +přikývne a usměje se+ Jerry by s tím moc nesouhlasil...je dva kilometry ocud a je neskutečně rozčilenej, že jsem sem šla...cestou sem jsem si toho vyslechla vážně hodně...
...weil ich ein Mädchen bin!
Uživatelský avatar
Beatrix de Saintclair
DarkHell Member
 
Příspěvky: 83
Registrován: 31 črc 2010 13:52

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 27 zář 2018 23:39

Tos měla dobrý nápad. Nerad bych, aby tě tady okukovali +nakrčí trochu žárlivě obočí a cestou k věži poznamená+ To mě nepřekvapuje, Jerry nesouhlasí s ničím, co se týká mé osoby +pokrčí nevinně rameny+ Ale teď je dva kilometry daleko +mrkne na ni šibalsky a otevře dveře do svých komnat, aby ji pozval dál+ Takže je jenom na tobě, jestli se necháš vlákat do doupěte velitele řádu nájemných zabijáků +tmavé oči mu blýsknou pobavením, ale kdesi hluboko se skrývá i nebezpečí, trvale v nich usazené+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix de Saintclair » 29 zář 2018 10:58

+Usměje se spokojeně.+ Snad by ti to nevadilo? +řekne jakoby nic+ Divíš se mu? Máš na mě negativní vliv...+mávne k tomu, co má na sobě+ Jo, a do dvou minut tady bude, pokud se mu něco nebude líbit. +ušklíbne se+ Navíc jsem si musela nechat zaplombovat nový sledovací zařízení. +zatváří se dotčeně+ Prý update!
+Dojde ke dveřím a zastaví se+ Mmmm...no já nevím...co si o mně pak řeknou lidi...+vejde dovnitř a rozhlídne se.+
...weil ich ein Mädchen bin!
Uživatelský avatar
Beatrix de Saintclair
DarkHell Member
 
Příspěvky: 83
Registrován: 31 črc 2010 13:52

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 30 zář 2018 01:29

+neodpoví, ale z jeho výrazu je patrné, že by se mu nelíbilo, aby mu ji druzí očumovali+ Negativní vliv, opravdu? Já si toho ale vážím, že sis kvůli mně oblékla tohle. Vím, jak to muselo být pro tebe těžké +usměje se na ni měkce+ Kdy už to Jerry konečně pochopí. Tady, a se mnou, jsi v naprostém bezpečí +okamžik čeká, jestli Bea půjde dovnitř a má připravený plán B vzít ji do pracovny, kdyby nechtěla k němu+ U nás se každý stará jenom o to, o co má, drby nikoho nezajímají. Ale jestli se necítíš... +už jí chce navrhnout kancelář, když se Bea nakonec rozhodne vstoupit do jeho komnaty. Zavře za nimi dveře, přistoupí k ní a dlouze se jí zadívá do očí+ Jsem šťastný, že jsi tady, Beatrix +řekne tiše a konečně ji může obejmout a políbit+

+nevím, jestli už Bea byla někdy v Altairově soukromé cele, místnost je zařízená skromně, ale všude je čisto a vojensky pečlivý pořádek. Zeď nad postelí je celá polepená pohlednicemi Alp+
http://nd06.jxs.cz/015/910/6122303d36_102502942_o2.jpg
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix de Saintclair » 01 říj 2018 19:33

+Zatváří se dost spokojeně, když vidí jeho výraz.+ Na evropanku, feministku a xantypu, jak mě Jerry označuje...+pokýve hlavou+ jo, špatnej vliv! +ale culí se tomu a zavrtí hlavou+ Respektuju vaše...+no tradice úplně nééé...+ vaši módu. +Kompromis.+ On je paranoidní...+mávne rukou. To ona dělá drahoty jen tak, aby to neměl moc lehký.+ Já tady nežiju...+že si můžou dobírat akorát jeho... Otočí se k němu a sleduje jeho tvář.+ Stýskalo se mi...+zašeptá, natiskne se k němu a jemně mu olíbne rty. Rukama mu sjede na záda a jemně mu do nich zatne drápy, což přes hadry stejně ani necítí.+ Cos dělal celou tu dobu?

+Kdysi tam byla, ale pohled na fotky Alp ju potěší, myslela sem, že je zazimoval :D +
...weil ich ein Mädchen bin!
Uživatelský avatar
Beatrix de Saintclair
DarkHell Member
 
Příspěvky: 83
Registrován: 31 črc 2010 13:52

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron