Asasínská pevnost

Moderátor: Styx Lupin

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 01 říj 2018 21:13

+přitiskne si ji k sobě, voní si k ní a hladí ji po zádech+ Opravdu stýskalo? Mám ti to věřit? +usměje se jí do rtů, ale jen ji trochu škádlí+ Taky jsem na tebe pořád myslel. A asi tisíckrát jsem se chtěl za tebou rozjet +dívá se jí do očí a hraje si s pramenem jejích vlasů+ Byl jsem hodně zaneprázdněný. Velitelské povinnosti, a mezitím pár misí. Nic zvláštního +pokrčí s úsměvem rameny+ Co ti můžu nabídnout? Čaj nebo kávu?
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix de Saintclair » 03 říj 2018 20:17

Samozřejmě! Snad o mých slovech nepochybuješ! +plácne ho pobouřeně po zadku :D a natisne se mu nosem pod bradu+ Pořád? +zanotuje+ Aji nemravně?
+Usměje se+ Myslím, že jsem dostala kytku od Enza...asi měl radost, že sis to velmistrování rozmyslel. Jasně, jen takový ty vaše běžný sebevražedný mise... +olíbne mu bradu, odlepí se od něho a projde se po pokoji.+ Smí sem vůbec ženy? Jako k tobě do pokoje? +podívá se z okna+ Mmm...nemáš džus...z granátovýho jabka? Nebo něco takovýho exotickýho? A k tomu čaj, nějakej co tady pijete...ať to mám autentický...
...weil ich ein Mädchen bin!
Uživatelský avatar
Beatrix de Saintclair
DarkHell Member
 
Příspěvky: 83
Registrován: 31 črc 2010 13:52

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 03 říj 2018 23:23

To bych si nedovolil +uculí se a vtiskne jí pusu na čelo+ Noo... i trochu nemravně +přizná s úsměvem a pohledem nenápadně zabloudí k ošoupaným pohlednicím nad postelí, jestli na nich není moc vidět, jak často je používal+ Enzo ti poslal kytku? +vykulí nevěřícně oči a pak se nahlas rozesměje+ Ani se mi přítel nepochlubil +poznamená pobaveně a už se chystá, jak si do assassína v žertu rýpne+
Návštěvy žen na mužských celách a mužů na ženských ubikacích jsou zakázané. Kazilo by to morálku assassínů. Výjimku tvoří nejvyšší důstojníci, ti můžou vstoupit do ženského oddělení, stejně tak můžou povolit ženám vstup k sobě. I mužům pochopitelně +upřesní, aby si nemyslela, že se jedná o něco nemravného+ Ty jsi tady na mé pozvání +usměje se a nabídne jí skromné křesílko https://i.pinimg.com/564x/f9/d8/55/f9d8 ... 961e81.jpg +
Granátové jablko? +uculí se tak potměšile+ To u nás moc nepoužíváme, protože šťáva z granátového jablka výrazně zvyšuje hladinu testosteronu +přesto vytáhne ze zásob jednu lahvičku a nalije jí do skleničky+ Já si dám s tebou radši čaj +ušklíbne se vtipně a připraví jim do konvice slazený kořeněný arabský čaj s černou mátou a drceným kardamomem+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 06 říj 2018 22:29

Faaakt? +protáhne+ A jak moc nemravně? +zvědavě se nenechá odbýt a poočku sleduje kam se to dívá+
No...vypadá to tak...a krásnou, to se musí nechat... Asi se o tebe fakt hodně bál... Ne, že mu řekneš, že sem ti to řekla! +pohrozí mu+
Morálku...+zacukají jí koutky+ V tom případě...+když je tam na pozvání, tak se uvelebí v křesílku+ Líbí se mi tu, už dlouho jsem nebyla někde...pryč. V létě jsem byla buď v Itálii, nebo na Mýtince, ani nebyl čas někam cestovat.
Mhm...nerostou tu? +přišlo jí, že by tam granátový jabka růst mohly. Zvedne obočí+ Tak to jsem vážně netušila. A ty si ho tu skováváš jooo? +zavlní obočím spiklenecky+ Děkuju... +napije se hned, jak je vyprahlá+ Doufám, že ten džus není otrávenej! +očenichá ho, když Altair naznačí, že ho nebude - i když by to bylo s křížkem po funuse.+ Mmm to krásně voní! +vůně čaje zavane až k ní+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 08 říj 2018 22:57

Tak moc nemravně, jak jen to jde při pohledu na tvoje provokativní fotky +blýskne mu v očích a rychle potlačí touhu, která ho na okamžik přemůže+ To víš, musím si nějak poradit, když tě nemám nablízku +uculí se a radši zavede řeč jinam+
Tak to bys měla přijít na návštěvu častěji +usměje se, je rád, že se jí u něj líbí+ Rostou všude kolem, daří se jim tady dobře +těm granátovníkům+ Tobě chutnají? +zajímá se a pak se zatváří jako neviňátko+ To je železná rezerva... pro návštěvy +mrkne na ni šibalsky a posadí se naproti ní do druhého křesla, aby na ni hezky viděl+
Myslíš, že bych tě chtěl otrávit? +zasměje se pobaveně a odvážně si lokne toho džusu+ Hmm, nezdá se, že by mu něco bylo +uculí se a nalije jí z konvice do miniaturní skleničky omamně vonící čaj a vloží do něj lísteček čerstvé máty. Čaj má tmavě červenou barvu a jemnou chuť po kardamomu, hřebíčku, skořici a zázvoru a je oslazený hnědým zkaramelizovaným cukrem+ Tento arabský kořeněný čaj je můj oblíbený. Jsem zvědavý, jak ti bude chutnat +labužnicky se napije+ Mimochodem, výborně se k němu hodí vodní dýmka +dodá zkušeně+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 13 říj 2018 13:50

+Kousne se s uculem do rtu+ Škoda, že jsem u toho nebyla...+V jeho pokoji by se skrytá kamera určitě uživila...+
No přece jen to není nejblíž...ale dělám co můžu. +Přikývne+ Jo, mám granátový jabka moc ráda. A líbí se ta krásně krvavá barva.
Jistě, pro návštěvy...+pokýve hlavou a sleduje ho+ No co já vím...nebyl bys první, ani poslední. +zasměje se. Vezme skleničku s čajem a zálibně ji očenichává.+ Mmm vážně krásně to voní...+chvilku ho vyfoukává a pak trochu usrkne+ A je výbornej! No tak to bysme si ji měli dát, hm? +mrkne na něho a přehodí si nohu přes nohu.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 14 říj 2018 23:12

Kdybys u toho byla, nepotřeboval bych si prohlížet tvoje fotografie +usměje se pobaveně+ Zabíjet jedem není můj styl +zasměje se a sleduje ji, jak ochutnává čaj+ Jsem rád, že jsem se ti trefil do chutě. Vážně by sis dala? +pozvedne trochu překvapeně obočí na tu vodní dýmku a ochotně ji přinese, naplní ji tabákem, tím nejkvalitnějším pochopitelně, připraví ji k použití a když ji zapálí, podá jí šlauch, aby si potáhla jako první+ Co tě vlastně přivedlo do Masyafu? +vezme do dlaní její ruku a přejede jí palcem po kůži+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 16 říj 2018 20:46

Ale já se ráda dívám! +Pomrkává svatosvatě+ Ještěže tak! Kdyby asasíni zabíjeli jedem, musela bych se denodenně bát, že mě Enzo otráví! +směje se+ Jo, proč ne...+pokrčí ramenama+ Mám ráda tu vůni... +vezme si od něj šlauch a zlehka si potáhne a vyfoukne kouř, pak mu ho zase podá zpátky+ No co asi? +podívá se na něho usvědčujícně a pohladí ho po ruce+ Už je to dlouho, co jsme se viděli... Myslela jsem, že už jsi na mě zapomněl...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 18 říj 2018 21:30

Opravdu? +musí se uculit+ A ty nemáš nějaké kouzelné zrcadlo nebo něco, kde by se ti ukazovalo, co zrovna dělám? +popíchne ji trochu s úsměvem+
+usměje se+ To by assassíni nepotřebovali být cvičeni k zabíjení, kdyby používali jed. Je to zbabělý způsob zabíjení, člověk umírá dlouho a v bolestech +mimoděk trhne zápěstím a z pouzdra mu vyskočí čepel+ Smrt musí být rychlá a milosrdná +dodá blahosklonně+
Enzo že by použil jed? +to ho skutečně pobaví+ Ten si užívá, když může do nepřítele vnořit dýku a dívat se, jak mu z očí vyprchává život. Ale nemusíš se bát, tobě neublíží. Je sice někdy impulzivní, ale moc dobře ví, co by to pro něj znamenalo +zasune dýku zpátky do pouzdra a požitkářsky si potáhne z dýmky+
Tys mě vážně zatoužila vidět? +usměje se a neskrývá, že ho to těší+ Jsem moc rád, že jsi za mnou přišla. Zapomenout na tebe? To je nemožné! +zamítne okamžitě a předkloní se v křesle k ní+ Moc ti to sluší. A myslím to smrtelně vážně +sundá jí hidžáb a pohladí ji jemně prsty po tváři+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 20 říj 2018 12:20

Mhmm... +Podívá se na něho přes okraj skleničky s ďábelskýma jiskrama v očích+ No...to není tak jednoduchý...jsou určitý..."zrcadla", ale není to moc spolehlivé...a pak jsou spolehlivá "zrcadla", ale je na jejich vytvoření potřeba hodně černé magie a dost to potom ubírá na kráse...a duševnu, jestli se to tak dá říct. Takže bych takový zrcadlo musela chtít po Amonovi a ten by se určitě hodně zajímal proč potřebuju takovou věc... V tomhle ohledu dávám přednost obyčejným kamerám, štěnicím a tak. +zamrká na něho+ A předpokládám, že ty si sem asi malou kameru instalovat nehodláš?
Záleží jaký jed použiješ...+pokrčí ramenama+ Sice za rychlejší považuju kulku do hlavy, ale se správným jedem zase nevím co se vůbec stalo a je už po tobě... Jo, hlavně rychlá...+povzdychne si a napije se+
+Pomyslí si, že u ní by si to Enzo určitě hodně vychutnal, že by se jí konečně zbavil po těch letech, co mu pije krev...+
Mhm, +přikývne+ a kdyžs mi poslal ten balíček s těmahle krásnýma našnicema...+mávne k naušnicím, co má v uších+ tak jsem už neváhala a vydala se na výlet... +Usměje se potěšeně, když jí řekne, že jí to sluší.+ Děkuju...+a jak jí sundává šátek, tak jak se dotkne pramínku jejích hnědých vlasů, tak se změní na blond barvu. = Každý pramen, kterého se dotkne se pomalu změní na blond.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron