Asasínská pevnost

Moderátor: Styx Lupin

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 23 říj 2018 21:18

+přikývne, když mu Bea vysvětlí, jak to s těmi kouzelnými zrcadly je+ Tak malou kameru...? +pozvedne pobaveně obočí a pak nad tím chvíli přemýšlí+ Vlastně by to nebyl vůbec špatný nápad... kdyby to fungovalo i naopak +mrkne na ni šibalsky+ Bylo by fajn být občas spolu takhle v kontaktu, co myslíš?
+pochopitelně si hned všiml, že Bea má v uších ty jeho náušnice+ Doufal jsem, že se ti budou líbit. Nechal jsem je dělat přímo pro tebe +nakloní se k ní a vtiskne jí letmý polibek na ušní lalůček+ Vypadáš s nimi přesně tak, jak jsem si tě představoval +když mu pod prsty zesvětlá pramen jejích vlasů, v první chvíli ho to překvapí, ale brzy pochopí to kouzlo a začne se probírat jejími vlasy, pramen po pramenu, dokud není z Bei úplná blondýna+ To jsi udělala schválně, abych ti nemohl odolat, viď? +uculí se a prohlíží si ji zálibně a v očích mu jiskří touha+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 04 lis 2018 14:28

Jo, ale u nás by ti kamera neprošla. Z bezpečnostních důvodů to tam pořád někdo sleduje a zabezpečuje. Ale...můžeme si dát videohovor třeba někdy? +navrhne+
Vážně? +usměje se potěšeně+ Jsou vážně nádherný. +zamručí spokojeně jak ji olíbne+ Co já? +uculuje se+ To je tvůj magickej dotek...jááá za to nemůžu... +schválně si prohrábne vlasy a některý pramínky zase pod jejím dotekem zhnědnou+ Vidíš? +Trošku provokativně ho sleduje+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 08 lis 2018 22:31

Videohovor? No, lepší vidět se s tebou alespoň přes obrazovku než vůbec +usměje se a samozřejmě že s tím souhlasí+ V arabském světě muži svým manželkám velice rádi dávají šperky, nejčastěji ze zlata +zadívá se na ni přimhouřenýma očima+ Nevadilo by ti, kdybych tuto tradici dodržoval? I když nejsi moje žena... +zvedne tázavě obočí, co na to řekne+ To jako že mám taky kouzelnické schopnosti? +podívá se s předstíraným údivem na své dlaně a pak se tomu od srdce zasměje+ Nebylo by to ale vůbec k zahození, určitě bych to dokonale využil +uculí se a opět jí přejede prsty po vlasech, takže hnědé pramínky jí zase vyblednou+ Jsi krásná... +ztiší najednou hlas, skloní se k ní blíž a políbí ji na rty, nijak vášnivě, ale z polibku je cítit touha+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 18 lis 2018 00:22

Náhodou to může být takové...napínavé...+uculí se+ Mh? +podzvihne obočí, docela ji překvapuje, že arabové svým manželkám něco i dávají...+ Nevadilo? +podiví se, proč by jí to mělo vadit+ Samozřejmě, že by mi to nevadilo! +vypadá docela potěšeně, takže se i trošku začervená+ Těší mě, že mě chceš takto hýčkat....
No jistě...tohle je nezvratný důkaz! +našpulí vtipně pusu+ Takže kdyby tě náhodou hodlali upálit, tak se nediv! +Jak se k ní ale skloní, tak její výraz zvážní, dívá se mu do očí a pak přivře víčka a zlehka mu polibek oplatí+ 'ch liebe dich.... +zašeptá a znova mu olíbne ret.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 20 lis 2018 23:15

To asi ano... ale stejně budu radši, když tě uvidím naživo +uculí se a pak zachytí její výraz+ Ale copak... nevěříš, že muslimové můžou své ženy i obdarovat? +uculí se pobaveně+ Možná se tomu budeš divit, ale je to pravda. Dokonce to dělají velice rádi. Samozřejmě ne všude, v některých oblastech arabského světa to ženy nemají jednoduché... ale v těch civilizovanějších už dávno nežijeme ve středověku +poznamená s úsměvem+
+no aby si jako nemyslela, že si ji těmi dárky přivlastňuje za ženu+ Skvělé. Já ti totiž hrozně rád vybírám dárky a pokaždé si představuji, jak ti budou slušet +usměje se, líbí se mu, jak se Bea červená+ Tak už mě chtěli zabít všemi možnými způsoby, ale upálit mě nechtěl ještě nikdo +zasměje se, ale pak se soustředí už jenom na ni. Její polibek mu rozproudí krev v celém těle, s prudkou vášnivostí si ji k sobě přitiskne těsněji a sklouzne jí pomalu ústy po krku, obtiskává své rty na její jemnou kůži a voní si k její pokožce+ Ich liebe dich auch +zašeptá jí blízko ucha a doufá, že to řekl správně :D +
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Beatrix » 15 pro 2018 14:34

To já taky... No...+zašklebí se trošku+ Né, že bych tomu nevěřila, ale nepřijde mi to úplně standardní... To jsem ráda, středověk není zrovna můj šálek čaje...narozdíl od toho..rozmazlování. +zatváří se, že vůůůbec není rozmazlená!+
+To jí vůbec nevadí, když si ju přivlastňuje paralelně...+ No vlastně...na sobě mám ještě něco od tebe... +To prádýlko, co dostala k narozeninám - teda ta podprsenka je podstatně větší :D )
Vidíš to a právě upálení je u nás historicky dost častá smrt čarodějek...
+Natiskne se na něho a rukou ho pohladí po hrudínku. Srdce se jí přitom rozbuší a tiše vzdychne do polibku. Zamrouká a nastaví mu krk a vychutnává si jeho polibky. Když jí -správně :D - řekne, že ji taky miluje, rozlije se jí po tváři vysoce spokojený úsměv.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Asasínská pevnost

Příspěvekod Altair » 25 pro 2018 01:40

Ty máš to prádýlko ode mně teď na sobě? +zasvítí mu oči při té představě a automaticky jí sklouzne pohledem do výstřihu+ Tak to bych se měl přesvědčit... +přejede jí jemně dlaní po ňadru, jako by zjišťoval, jak jí to prádýlko sedí+ ...jestli jsem trefil velikost +usměje se na ni a bez varování ji vezme do náruče a odnese ji do postele, kde ji položí a pomalu, cílevědomě, jí začne rozepínat halenku a s každým dalším knoflíkem, které postupně odhalují víc a víc z její kůže, jí vtiskne horký polibek na pokožku a klouže rty níž a níž, až kam mu to dovolí+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Předchozí

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron