Altaïr

Moderátor: Styx Lupin

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 11 úno 2018 01:13

Představ si to, že já taky nejsem úplně nadšená, že se to musím dozvědět zrovna od něho! +otočí se, aby zkontrolovala, jestli tam jsou sami a mluví tlumeně, ale je na ní vidět, že je dost rozladěná - a taky je na ní vidět, že snad lezla růžovýma keřama nebo co, jak má podrápaný obličej a ruce+ Nehaž to na Enza! Tohle je větší než on a zřejmě i větší než my dva! +nastaví mu svoje zápěstí, na kterým má doslova vypálený vzorek náramku+ Tvůj poslední dárek. +poznamená a vyčítavě se na něho podívá - nikoliv kvůli tomu, že je omarkovaná, ale že ho napadlo vzdát se svýho postu.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 11 úno 2018 13:58

Enzo spoléhal na to, že když ti to řekne, budeš chtít mi to rozmluvit, a protože ví, že mám pro tebe slabost, bláhově doufal, že se ti to podaří +ušklíbne se, ale jeho výraz prozrazuje, že už je dávno rozhodnutý a nic a nikdo mu v tom nezabrání+ Přišla jsi za mnou kvůli tomu, abys mě odradila od mého rozhodnutí? +koukne na ni zvědavě. Když mu Bea ukáže zjizvené zápěstí, chytne ji za ruku a pozorně si to prohlédne+ To je… otisk asasínského náramku…?? +nevěřícně zírá na tu vypálenou značku, co jí hyzdí zápěstí. Pohlédne jí zkoumavě do tváře a všimne si těch ošklivých drápanců v jejím obličeji a všude po kůži (předtím to nebylo jasné, kde co má). V očích se mu objeví zděšení+ Co to má znamenat, Beatrix? +přejede jí opatrně bříšky prstů po jizvách ve tváři+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 11 úno 2018 14:07

To nevím, zrovna dvakrát rád semnou nemluvil. To on nikdy... Co máte všichni pořád s tou slabostí?! +dupne lehce vztekle šteklem+ A netvař se takhle! +bodne prstem do vzduchu směrem k tomu jeho rozhodnýmu výrazu+ Přišla jsem za tebou proto, že děláš největší chybu svýho života KVŮLI MNĚ! +vycukne mu ruku+ Přestav si to! +potvrdí, že to je ten náramek+ To bych se mohla zeptat já tebe! +co to má znamenat - a ucukne jeho doteku+ Všechno cos mi kdy dal se mě pernamentně snaží zabít! Můžeš mi třeba vysvětlit proč?! A nezapomeň přitom zmínit, že to určitě nemá co dočinění s tvým sobeckým rozhodnutím! +to už na něho teda trochu nepříčetně řve, protože ji neskutečně vytáčí, že je to hozený na ni.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 11 úno 2018 15:32

Nemyslím, že je to sobecké rozhodnutí. Nedopustím, aby se opakovalo to, co se stalo nedávno +namítne+ Já za to nemohu. Neumím kouzlit. Nikdy bych ti nedal něco, co by ti mohlo ublížit +on nic na ni nehodil, jenom chce upřímně vědět, co se jí stalo. Když se mu vycukne, znovu ji chytne za zápěstí, tentokrát pevněji, přesto pořád jemně a zamračeným pohledem zkoumá tu značku+ Nerozumím tomu… vysvětli mi, co se ti to děje, Beatrix +požádá jí, protože Bea se na rozdíl od něj v kouzlech vyzná a je z toho trochu rozhozený, přece jen jsou to věci, které jí dal on+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 11 úno 2018 23:38

Je! Kvůli tomu, abys uklidnil svoje svědomí zahodíš životní šanci! Tohle není jenom o tobě, spolíhá se na tebe spousta lidí - třeba Enzo! A sebevíc ho považuju za arogantního zmetka, tak s ním musím v tomhle případě naprosto souhlasit! Zbavuješ se zodpovědnosti! +no hodil v tom smyslu, že je to kvůli níí...+ Taky dost možná narušuješ vlákna osudu a takhle se mi to vrací!
To ale vůbec nezáleží na tobě! To neovlivníš! Nás dva už si nikdo spojovat nebude a já mám svých nepřátel beztak dost!
+zavrtí hlavou+ Nejde o to, že neumíš kouzlit. Magie je všude kolem nás. Kolem každýho. Jen ji mudlové nechápou a vysvětlují si ji jinak. A ty ses ještě ke všemu zapletl semnou... To bohatě stačí na to, aby se děly věci! +Zamračí se, no ruku mu už nevycukne+ Já nevím! Jediný co vím je, že to má spojitost s tebou a zřejmě tvým rozhodnutím! +Jedna z dýk na Altairově opasku se zavrtí a ve chvilce jeho nepozornosti se zabodne Bei do stehna+ No kurva! +zakleje i na ni dost vulgárně a sesune se na zem+ Vidíš to?! +zařve na něho bolestivě.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 12 úno 2018 23:21

+obrátí oči v sloup, že to mu ještě chybělo, aby mu další člověk dával kázání, co má dělat :D+ Snad jste se s Enzem nespikli proti mně? Ten mizera! +zatne pěsti, je mu jasné, že jí to Enzo prozradil záměrně, aby mu přišla za to vynadat. Pak se zahledí jakoby do dálky+ Ano, být velmistrem řádu je pro mne poslání… +připustí+ ...ale jako řádový asasín bych neohrožoval ty, na kterých mi záleží. Musel jsem si vybrat +zadívá se na ni+ Proč ti na tom tak záleží, abych zůstal v čele řádu, Beatrix? +upřímně ho to zajímá. A jak čeká na odpověď, najednou nevěřícně zírá, jak jeho dýka, kterou má schovanou za pasem, prosviští vzduchem a zabodne se Bei do těla+ Beatrix! +vylekaně k ní přiskočí, vyhrne jí sukni a bleskově zkontroluje, jestli nemá poškozenou tepnu. Naštěstí se čepel „jenom“ zapíchla do svalu, což Beu neohrozilo na životě+ Co to, sakra, bylo? +ptá se celý zmatený, zatímco jí poskytuje první pomoc, zastaví krvácení, zaškrtí jí ránu a šetrně vytáhne dýku ven+ Odnesu tě do ošetřovny. Doktor se ti na to podívá +zvedne ji do náruče+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 12 úno 2018 23:44

Ne, s Enzem se zásadně nespíkám! On semnou beztak nechce mít nic společnýho! Tak vidíš! Poslání! +zakoulí očima, že to už zřejmější být nemůže+ Blbost! BL-BOST! +pomalu to hláskuje+ Nemusíš si vybrat a nemysli si, že i tak mě neohrozíš! Navíc mi teď de pomalu o život! Takže se ti to stejně moc nedaří! +ušklíbne se ještě netušíc co ji čeká za chvíli+ Protože nechci být důvodem, kvůli kterýmu si zkazíš život! Já tě...+zvolí rači volnější slova+ mám ráda a nebudu přihlížet tvé sebedestrukci!
Fuck! Fuck! Fuuuuuck! +ano, Bea je taková citlivá duše, bolí to jak prase, teče z ní krve jak z prasete a Bea je pomalu nepříčetná+ Scheisseee za coooo?! Nesahej-auuuuu! Ty hajzle! +vytažení nože bylo to poslední, co si teď přála, takže náhodně vykřikuje co jí příde na jazyk a zhrozeně jí přitom padne zrak na další čepele, který se zalesknou na Altairovi+ Běž odemě! Vážně! Okamžitě s tím běž pryč! +ukazuje rychle na jeho dýky, který všechny začnou vibrovat jak mobil a dokonce i zápěstní dýka sama od sebe vyskočí těsně vedle jejího ramene.+ Je-ží-ši! +vytřeští oči a vyrve ze mu z náruče, takže spadne tvrdě na zemi. Když pak kolem ní prosviští bůhvíco bůhvíodkud začne se hrabat ke dveřím+ Že já sem sem lezla!!! +jak se sune za peprných nadávek ke dveřím, otevře se jí rána a zůstává za ní důkladná stopa krve.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 13 úno 2018 00:45

+za celý jeho život se Altairovi ještě nestalo, že by nevěděl, co má dělat. Teď se ale cítí úplně bezradný, protože vůbec neví, co se to děje, jak má čelit těm kouzlům, jak ovládnout své vlastní oživlé zbraně. Když se mu Bea vysmekne z náruče, vděčí bohu, že jí včas vytáhl tu dýku z rány, jinak by ji měla při tom pádu na zem už durch skrz stehno a bezpochyby i skrz tepnu. Jak to na něm začne všechno vibrovat, bleskem shodí ze sebe plášť i opasek, ve kterých má poschovávané zbraně, není čas je jednotlivě povyndávat, mrskne s tím vším do skříně, serve ze zápěstí vystřelovací dýku, hodí ji tam taky a rychle zabouchne dveře+ Co se to krucinál děje? +zařve a přiskočí ke skleněné vitríně, ve které se taky všechny zbraně zbláznily a zavře ji, než mu ty nože utečou ven a začnou ohrožovat Beu. Pak zoufale pohlédne na plazící se a krvácející Beatrix, kolem které lítají různé Altairovy věci a už to prostě dál nevydrží+ Už dost, sakra! Dobře! Rozmyslel jsem si to! +rezignuje nakonec, když mu konečně dojde, proč se to tady všechno děje. Vytáhne z trezoru mistrovský řetěz a nasadí si jej na krk+ Zůstávám v čele řádu jako Velmistr Assassínů!
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 14 úno 2018 19:59

+Zbraně, který zamkne do skříně a do vitríny se s tím nepářou a snažijou se probít ven, takže je slyšet jak sekají do dřeva/skla a sem tam už prosvítá i stříbrná špička.+ To je zločin a trest! Karma! To všechno funguje! Přesně takhle! +A přímo proti jejímu nosu už letí jedna z Altairových bot a má pěkně našlápnuto zlomit jí ho. Letí takovou rychlostí, že Bea už úplně očekává náraz, no jak si Altair nasadí řetěz, tak se jako mávnutím proutkem zastaví těsně před jejím obličejem, že Bea ani nedutá. Zahřmí se a venku začne pršet a sem tam spadne nějaká ta kroupa. Bota jako by se rozmýšlela, tak se aspoň "rozpřáhne" a dá Bei facku na tvář a pak se zase vrátí na své místo.+ Au! +vyčítavě se podívá za botou a promne si její otisk na tváři.+ Vidíš?! Trest! Doufám, že to myslíš vážně! +bodne prstem směrem k němu+ Oni to poznají! +mávne rukou kolem sebe, že přitom vypadá trochu paranoidne, ale je jasný, že myslí jeho věci, který jsou teď už v klidu, i když si některý lehce zlověstně poklepávají a podupávají.+ Já nemůžu být to, co ti zkazí život!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 14 úno 2018 23:40

+když se v místnosti najednou všechno jako mávnutím kouzelného proutku uklidní, Altair přiskočí k ležící Bei a prohlédne jí ránu+ Jak jsi na tom? Ztratila jsi hodně krve +pozorně se na ni zadívá, jestli na ni nejdou mdloby. Sám u sebe by takové zranění vůbec neřešil, ale tady jde o Beatrix, o kterou má pochopitelně strach+ Potřebuješ doktora +sehne se k ní, aby jí pomohl zvednout se+

E: +v tu chvíli se ozve rázné zaklepání a do dveří vtrhne rozrušený Enzo+ Co je to tady, sakra, za křik? Je to slyšet až na pátém nádvoří! +vtom mu zrak padne na zraněnou Beu, ležící na zemi a na tu spoustu krve kolem ní+ A kurva! +zakleje překvapeně+ Čím tě zase vyprovokovala? +otočí se k Altairovi+ Říkám to pořád, že je občas na zabití, ale nikdy mě nenapadlo, že zrovna ty.... +ušklíbne se+

A: +zabodne do Enza pohled ostrý jako laser, ale nemá čas se s ním dohadovat+ Přiveď doktora! Rychle! +rozkáže mu+

E: +koukne na umírající Beu a pak zpátky na něj+ Jsi si opravdu jistý?

A: Vypadni! +zlostně sáhne po noži, který předtím vytáhl Bei ze stehna a hodí jej po Enzovi, nůž proletí Enzovi těsně kolem tváře, trochu mu zkrátí vousy na jedné straně a zabodne se palec od Enzovy hlavy do dveří+

E: +asasín na okamžik ztuhne, přestože ví, že to bylo jenom varování. Kdyby Altair chtěl, už by byl bez ucha - na tuto vzdálenost by dokázal dýkou na dveře připíchnout letící mouchu za křídlo+ Rozkaz, Mistře! +pak rychle a beze slova zmizí za dveřmi, na chodbě se však usměje, protože mu neuniklo, že Altair měl na sobě mistrovský řetěz a je mu jasné, že to byla Bei zásluha. Z vděčnosti jí pošle nahoru nejlepšího lékaře, kterého v pevnosti mají+

+Altair se opět skloní k Bei+ Chyť se mně, odnesu tě do křesla +nastaví jí paži, aby tam neležela na zemi+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron