Altaïr

Moderátor: Styx Lupin

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 17 úno 2018 23:22

Ale jo...de to...+povzdychne si, no hlavně je ráda, že jí zůstal v celku nos. A když se nehýbe, tak ji ta krvácející noha ani moc nebolí - navíc je tak napumpovaná adrenalinem, že to samo ji drží nad vodou+
Hlavně mi nedávejte cizí krev! +upozorní ho preventivně+ Krom toho, že je to celkově nechutný, jsme na to my kouzelnící poněkud citvější i fyzicky. To může dělat jen Kraft... Doufám, že tu nemáte takovýho vojenskýho řezníka, jako my na Mýtince...+poznamená a chytne se ho, aby jí pomohl vstát. Když tam vrazí Enzo, tak se na něho dost dotčeně podívá a na poznámku "a kurva", kterou si bere trochu osobně ještě víc nakrčí čelo.+
No dovolte?! +na to vyprovokování+ No...tsch...pfch...+nafukuje se a nestačí zírat - a snad ještě neumírá! :D + Vy jste ale- +no jak po něm Altair švihne nůž, tak sama zamrzne v půlce pohybu+ Altair!!! +podívá se na něho zhrozeně+ Zbláznil ses?! To potřebujete naplnit ošetřovnu, nebo co?!
+Nechá si pomoct na křeslo+ Budeš to tu mít od krve...+podotkne, ale zas tak moc se o jeho nábytek nebojí, spíš ju znepokojuje pohled na tu spoustu krve všude tam na zemi...a na jejích rukách.+ Chm...+nakrčí ret při tom pohledu.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 18 úno 2018 17:44

V pořádku, náš lékař ti poskytne první pomoc a pak tě doprovodím do toho vašeho kouzelnického sanatoria +uklidňuje ji+ Nemusíš se bát, žádné řezníky tady nemáme. Naše nemocnice není v ničem horší než ta vaše a zdejší doktoři jsou velice zkušení chirurgové +neodpustí si poznámku, aby si Bea náhodou nemyslela, že tam mají nějaký středověký vojenský lazaret+ Neboj se o něj, nic se mu nestalo +ujistí ji, že kdyby opravdu chtěl, Enza by už nesli na nosítkách na ošetřovnu. Nebo rovnou do márnice+ Tohle vůbec neřeš. Jsem na to zvyklý +kývne na tu krev kolem+ A nedívej se tam +šetrně ji položí do křesla a když vidí, jak je bledá, rozepne jí halenku u krku, zajistí jí přísun čerstvého vzduchu a přikládá jí na čelo chladivé obklady, aby neomdlela z té ztráty krve+ Jsem rád, že jsi tady. Sice jsi přišla proto, abys mi vynadala, ale i tak tě rád vidím +usměje se a povídá si s ní, aby ji nenapadlo upadat do mdlob. A to už vejde doktor, tak Altair odstoupí a nechá ho pracovat. Lékař prohlédne Beinu ránu, změří jí tep, poslechne srdce a vyhodnotí její zdravotní stav. Výsledek pak oznámí Altairovi v arabštině a navrhne další postup+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 19 úno 2018 20:31

To nemusíš - navíc bys semnou musel letět vrtulníkem, protože s takhle rozsekanou nohou se přemísťovat nemůžu...+nepřizná, že na to není dost silná a odmítá někde nechat část těla.+
Nemyslím si, že by byla horší, jenom znám vojenský doktory: "To bude dobrý, to amputujem"+ušklíbne se.+
A kam se mám asi dívat? Ta krev je všude!
+Pozdvihne obočí nad tím, že je rád, že je tam...+ No...+ale pak ten svůj výraz trochu povolí+ Už sme se neviděli dlouho...+no moc dobře jí není, ale nějaký zkušenosti už má, takže se snaží hlavně dýchat a být v klidu. Na doktora se dívá poněkud nedůvěřivě - zvlášť jestli mu Enzo řekl kdo je...ale nechá se ošetřit.+
Co je? +podívá se na Altaira tázavě.+ Tu nohu si amputovat nenechám! +dodá rychle a nejspíš začíná mít horečku a je jí už vážně mdlo.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 19 úno 2018 23:18

Přesto bych rád s tebou byl, chci mít jistotu, že budeš v pořádku +trvá na svém+ Tohle u vás fakt doktoři říkají? +zasměje se pobaveně, ale ví, že to říká s nadsázkou+ Copak jsi tady viděla nějaké beznohé nebo bezruké asasíny? +uculí se+ I když vlastně… +zatváří se tajemně, ale koutky rtů mu cukají+ …přece jen nám jedna část těla chybí +pohladí ji levou rukou, na které mu chybí prsteníček+
+doktor si s Altairem vymění arabsky pár vět, upozorňuje ho na zpomalení srdeční frekvence pacientky, arteriální hypotenzi a další důsledky velké ztráty krve. Varuje ho, že jí hrozí šok a ztráta vědomí a trvá na rychlém převozu do jejich nemocnice, okamžité krevní transfuzi, chirurgickém ošetření rány a pochopitelně klidu na lůžku. Altair se s ním chvíli o něčem dohaduje a lékař zpočátku jen nesouhlasně vrtí hlavou, pak se ale zdá, že začíná uvažovat o tom, co mu Mistr navrhuje a po chvíli váhání nakonec neochotně přikývne. Pak už se věnuje jenom pacientce, otevře si kufřík a poskytne jí základní lékařskou pomoc; zkontroluje zranění i nohu, povolí škrtidlo, ošetří krvácející ránu, přiloží několik vrstev sterilního tlakového obvazu a obváže a nakonec zchladí a znehybní končetinu (aby Marcus neřekl, jaký felčar jí to poskytl první pomoc :D)+
+Altair si mezitím přisedne k Bei a chytne ji za ruku+ Nemusíš se bát, o tu nohu nepřijdeš. Ani nedostaneš mudlovskou krev +mrkne na ni s úsměvem+ Ale musel jsem doktorovi slíbit, že dohlídnu na to, aby ses co nejdřív dostala do té vaší nemocnice +oznámí jí ve stručnosti, na čem se dohodli, nic víc Bea vědět nemusí+ Za jak dlouho by tady mohl přistát ten tvůj vrtulník? Nebo ti můžu poskytnout náš.
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 24 úno 2018 10:53

Jestli na tom trváš a chceš letět do Rakouska...+že proti tomu nic nemá.+ Bohužel ti mí jo...na druhou stranu už sebrali spoustu lidí hrobníkovi z lopaty. Ne, ale ty si asi nebudete pěstovat přímo tady...jsem si naprosto jistá, že jich bude taky dost. +vzhledem k tomu, že se furt někde mlátijou mečama s templářama. Ušklíbne se docela pobaveně+ Ještěže to není stěžejní část těla...
+Nerozumí ani ň, což ji samozřejmě znervozňuje+ Co? Netváří se moc optimisticky! +trochu sebou cukne, když se jí doktor dotkne, ale drží, i když ji to šíleně bolí. Na druhou stranu lehce odpadává, takže to necítí úplně naplno.+
Ještě to tak! Jednou člověk jede na návštěvu do Sýrie a vrátí se bez nohy! Víš v kolika válečných zónách sem už byla? A nikdy sem tam o nic nepřišla! Teda...ze sebe...jinak sem tam přišla o dost...
Čeká tak sto metrů ocud...+ukáže na kabelku, která se tam někde válí+ Je tam vysílačka... Ne, prosímtě...můj! vrtulník...+zdůrazní - přijde jí, že tady letadla a vrtulníky padají jako mouchy...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 24 úno 2018 17:17

Neboj se, nic vážného ti nehrozí. Náš lékař zpočátku nechtěl ani slyšet o tom, že by tě ve tvém stavu propustil, aniž by ti poskytl příslušná ošetření, ale zaručil jsem se mu, že vrtulník tě co nejrychleji dopraví do nemocnice, kde se o tebe postarají +vysvětluje jí doktorovo chování+ Uznávám, je to tady dost nebezpečné… ale nedovolím, aby ti někdo jakkoli ublížil +v očích mu lze číst, že nemluví do větru. Lékař Bei ještě píchne injekci proti bolesti a pak si sbalí kufřík, ukloní se uctivě Mistrovi, pak Bee a opustí místnost+ Je ti líp? +Altair chytne Beu jemně za ruku+ Zavolej pilotovi a řekni mu, že má povolení přistát na heliportu na nádvoří +podá jí kabelku s vysílačkou a radši dělá, že přeslechl její další podceňující narážku na asasíny (vrtulník), drží se zásady, že zraněnému člověku se nemá odporovat:D+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 03 bře 2018 13:15

+To ju trochu pobaví vzhledem k tomu litru krve okolo, ale přikývne.+ Já vím, nikdys nedovolil, aby mi někdo ublížil, kdyžs byl poblíž. Auč! +zaxichtí se jak to bodne, ale poděkuje přece jen...+ Šukran... +Kývne mu na rozloučenou+
No...to se úplně říct, nedá, ale aspoň mám pocit, že tu neumřu. Takže asi jo... +To nebylo podceňující na assassíny - to je realita tam u nich, tam padá kde-co! :D Vezme vysílačku a domluví se s pilotem.+ Bude tu za pět minut...+podívá se na Altaira tak docela smutně.+ Můžeš mě objemout?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 03 bře 2018 16:33

+tím vážným myslel, že jí neuříznou nohu ani jim tam nevykrvácí;)+ Odpočívej +přikryje ji, aby jí nebyla zima z té ztráty krve+ Zařídím povolení k přistání vrtulníku +otevře dveře a na chodbě udělí stráži pár rozkazů, aby náhodou někdo nesestřelil přistávající cizí vrtulník :D a vrátí se zpátky za Beou+ Beatrix… +obejme ji něžně v náručí, když jsou konečně sami+ Moc mě mrzí, co jsem ti způsobil +klade si za vinu, co se jí stalo+ Můžeš mi to odpustit? +tiskne si ji k hrudi a hladí ji po vlasech+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 04 bře 2018 15:32

+Zavrtí zlehka hlavou+ To není tvoje vina...je to moje vina...proto se mi to stalo. Protože je to všechno jenom moje vina... Nemám ti co odpouštět. +natiskne se mu nosem pod krk a ve chvilce únavou a vysílením usne. To už Altairovi hlásí, že vrtulník přistává a taky, že má na vysílačce z vrtulníku dost nepříjemnýho chlápka, kterej tvrdí, že ho zabije, jestli Beu okamžitě nedopraví zpátky na Mýtinku a že to vypadá, že se s Altairem dost zná...může jednou hádat, kdo to je...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 05 bře 2018 21:44

+objímá ji a nasává vůni jejích vlasů, i potom, co mu tam Bea usne v náručí. Jak mu přijdou říct, že vrtulník už přistál, opatrně zvedne Beu, aby ji neprobudil a odnese ji až k vrtulníku, na nádvoří se mezitím shromáždí půlka osazenstva Masyafu podívat se, co se děje. Altair vleze do helikoptéry s Beou v náručí, položí ji na nějaké provizorní lůžko tam a přikryje ji dekou+ Letíme do té vaší speciální nemocnice +oznámí Jerrymu a posadí se někam vedle spící Bei+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron