Altaïr

Moderátor: Styx Lupin

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 08 bře 2018 19:17

(Gerry není ve vrtulníku - to by Beu nenechal jít samotnou, ale je na výsílačce z vrtulníku...)

+Pilot chvílu doslova čumí, ale Jerry - kterej je furt na drátě - mu nadiktuje kam má letět a ještě než práskne (doslova) s vysílačkou, tak Altairovi slíbí, že tohle mu jen tak neprojde!
Bea se probere když sebou vrtulník při vzletu cukne a trochu se lekne, kde to je.+ Wo...Altair? +oddychne si, když ho uvidí a pak se zamračí, jak z okýnka zahlídne ten dav venku+ To tě všichni viděli...se mnou? +zeptá se opatrně s obavou, aby to pro něho nemělo nějakou nepříjemnou dohru...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 08 bře 2018 22:14

+takže Altair se tedy baví s Jerrym přes vysílačku, ale jen to, co musí a jeho výhrůžky nebere vážně, spíš je úplně ignoruje+ Všechno je v pořádku... už letíme +uklidňuje Beu+ Jo, viděli +přikývne nevzrušeně a vykoukne u okýnka dolů na plné nádvoří+ Když v pevnosti přistane cizí vrtulník, většinou to upoutá pozornost +uculí se na ni+ Ale už nás přece viděli spolu víckrát, ne? +že už si na to v Masyafu pomalu zvykají:)+ Jak se cítíš? +chytne ji jemně za ruku+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 11 bře 2018 12:07

To sice viděli, ale ne takhle...a když si vezmu jak mě má "rád" Enzo - a to je tvůj kamarád... +ušklíbne se+
Mh...+pokrčí ramenama+ Já vlastně ani nevím...doktor mi dal něco fakt dobrýho...+no vypadá trochu sjetě...+ Nemá tam toho víc? +našpulí zkoumavě pusu a pak pokýve hlavou+ Markus bude asi nadávat...a Jerry...+vzpomene si na Jerryho+ Ten mě nejspíš zabije...už ho úplně vidím "Be-a-trix! Ty ses úplně zbláznila!" +napodobuje ho a tiše se u toho směje+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 11 bře 2018 13:24

Jak takhle? Nesl jsem zraněnou ženu do vrtulníku, na tom nemůže nikdo vidět nic špatného. Assassíni nejsou jenom zabijáci, výjimečně i životy zachraňují +pokrčí s úsměvem rameny, ale sám tak nějak tuší, že i ostatním assassínům musí být jasné, jak to ve skutečnosti je, i když se mu to zatím kromě Enza nikdo říct neodvážil+ Je to síla, že? +zasměje se pobaveně na ten oblbovák+ Je to tajemství našich lékařů. Nějaká východní receptura, vysoce účinná, abychom mohli fungovat, i když jsme zraněni. Assassíni nemají ve zvyku polehávat na nemocničním lůžku. S výjimkou, když si nesou hlavu v podpaží +zavtipkuje+ To určitě budou +nadávat+ Ale vůbec se jim nedivím. Bylo to od tebe nezodpovědné letět sem. Je to tady pro tebe příliš nebezpečné +trochu ji pokárá, protože má o ni strach+ To ho dřív zabiju já, jen ať si něco na tebe zkusí +blýskne mu v očích zlost, nesympatie s Jerrym jsou vzájemné+ Ale jak tě znám, ty si nic nenecháš líbit, viď? +tiše se zasměje, vezme ji za ruku a políbí ji do dlaně+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 11 bře 2018 23:03

Ale to mě mohl odnést kdokoliv jinej, nej velmistr...+zakoulí očima, že by se s každým raněným asi netahal, natáhne ruku a přejede prstama po řetězu co má ještě furt na krku, ale se syknutím rychle ucukne, protože ji doslova popálí.+ Auč! Pfchm...+zatváří se, že to snad už ani není možný+
Mhm...je to hodně dobrý...+zadívá se mu do očí+ Küss mich...
+Mávne rukou+ To je jedno, jestli mě někdo zabije v Sýrii, nebo v Alpách. Stejně to přijde, nedělám si iluze. Je to horší než kdy dřív. Situace tam u nás... +povzdychne si, že je to jak na střelnici+
No hádat se s Jerrym není jen tak...+pohladí ho prstem přes rty+ Je horší než byl můj otec. A ten byl dost streng...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 12 bře 2018 23:29

No to bych ani nedovolil, aby tě nějaký jiný chlap nosil v náručí +pronese trochu žárlivě+ Co pořád ty věci proti tobě mají? +zavrtí zlostně hlavou, jak ji jeho řetěz popálí, už má toho dost a okamžitě si jej sundá z krku a odloží stranou, aby jí neubližoval+ No to jsem si všiml, že Jerry si dělá, co chce. Ale z vás dvou nejsi náhodou šéfová ty? On je ten, kdo by měl poslouchat +pozvedne obočí, když Bea chce, aby ji políbil a kradmo se rozhlédne kolem sebe - nevím, kdo všechno tam uvnitř je, ale minimálně pilot:)+ A tobě nebude vadit, když tě zase tví lidi uvidí se mnou? +vrátí jí to s uculením a nečeká na odpověď, jen si ji k sobě mocně přitáhne a vášnivě se zmocní jejích rtů, jak musel tak dlouho držet v sobě touhu po ní+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 08 dub 2018 12:39

+Ušklíbne se+ Snad nám tu někdo nežárlí? +ale dost ji to potěší+
Vím já? Tohle se mi ještě nikdy nestalo! +jen Altair řetěz odloží, chytne Beu křeč jak při Cruciu+ Bože dej si to zátky! +zaskučí a než si Altair řetěz zase nasadí, tak se tam svíjí bolestí. Pak úlevně vydechne a zakroutí hlavou.+ Super...
+Nakrčí nos+ Obávám se, že s Jerrym jsme level šéfová-poddaný překročili už před pár lety. Na druhou stranu se na něho narozdíl od některých svých zaměstnanců můžu naprosto spolehnout. Jsme teď spíš jak příbuzní.
Pilot není můj zaměstnanec...+zatváří se svatě a položí se do polibku, no líbá ho spíš něžně láskyplně a rukou mu ohlazuje zátylek+...a jsme přece obchodní partneři...+zamumle nevinně.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 08 dub 2018 22:25

Já a žárlit? +malinko se na ni uculí+ No dobře... trochu jo +přizná a pak jí pošeptá do ucha+ Zabiju každého, kdo by chtěl na tebe sahat.
+zamračí se, když ji zase přemůže bolest+ To prokleté kouzlo očividně nechce, abych se vzdal své funkce +nechá si radši řetěz na krku+ To jej už nebudu moct nikdy sundat, aniž bys netrpěla? +blýskne mu hlavou, jestli jej bude muset mít i při sexu:)+
To je skvělé, že je to úplně cizí člověk +koukne směrem k pilotovi, který se věnuje řízení stroje a pak se soustředí už jenom na Beu. Bere si její rty s neskrývanou touhou, něžně ji přes šaty hladí po jejích křivkách, zatím si netroufá odhalit jí nahou kůži, vzhledem k tomu, že tam nejsou sami. Objímá ji láskyplně a zároveň vášnivě, ale dává pozor, aby jí neublížil, jednak s ohledem k jejímu zranění a jednak tím prokletým řetězem+ A tohle je u obchodních partnerů obvyklé? +uculí se jí do rtů a sklouzne jí svými rty na krk a pečetí její kůži horkými polibky a sem tam ji jemně kousne+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Altaïr

Příspěvekod Beatrix » 09 dub 2018 20:03

Urazilo by mě, kdybys ani trochu nežárlil...+svěří se mu spokojeně (až na to, že je pobodaná a popálená...)+ Tak to to má Markus spočítaný...
Evidentně...+oddychne si+ To nevím...možná je to o tom, že nejsi moc přesvědčivý...vypadá to, že to teď děláš hlavně kvůli mně...+pokrčí ramenama, že je to zřejmě chytřejší, než si mysleli+ (Jo tak Altair už je o level vejš!)
Opatrně...+zamručí do polibku - pořád se necítí bůhvíjak dobře+ Jak u kterých obchodních partnerů...+pozlobí ho trochu a zlehounka ho kousne do rtu, ale spíš tak mazlivě.+ Auč...něco mě tu kouslo! +usmívá se a hladí ho po vlasech+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Altaïr

Příspěvekod Altair » 09 dub 2018 21:48

Jak bych na tebe mohl nežárlit? Motá se kolem tebe příliš mnoho mužů a to se mi vůbec nelíbí +ale ví, že nic s tím nenadělá, tak mu nezbývá než jen mlčky žárlit+ Marcusovi to výjimečně dovolím. Nemůžu ho zabít, musí tě dát přece do pořádku +ušklíbne se pobaveně+
Pravda, teď to dělám hlavně kvůli tobě +zamyslí se nad tím+ Ale až se vrátím do Masyafu, dám zase všechno do pořádku. Vezmu si od Strážce zpátky relikvie bratrstva a vrátím se tam, kde je moje místo. Do křesla Velmistra řádu +už je pevně rozhodnutý+ Doufám, že pak už ti nic ubližovat nebude.
Promiň +pošeptá jí omluvně do ucha+ Vím, že ti není moc dobře... už budu hodný +slíbí jí s úsměvem a přivine si ji k hrudi, skloní se k ní a nasává její nezapomenutelnou vůni+ Krásně voníš +šeptne jí na kůži, rukou ji hladí po zádech+ Fakt? Že by zase to podivné kouzlo? +zatváří se nevinně na to kousnutí+ Ukaž, kde? +jemně jí tam přejede jazykem po tom místečku, ale jen tak cudně, přestože by rád víc, ale umně ovládá své touhy+ A mám tě! Ty taky koušeš! +uculí se pobaveně a olízne si ret+ Ale bylo to moc příjemné +zavrní jí do rtů+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

PředchozíDalší

Zpět na Masyaf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron