Hrad Pána Zla

Moderátoři: yohannka, Beatrix, Amon

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 17 bře 2015 22:46

Z přesvědčení. Nesnáším templáře a nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, bylo přidat se k těm, kteří usilují o osvobození lidstva z nevědomého područí jejich řádu. Kromě nich, po světě běhá spousta lidí, kteří tady nemají co dělat a ne každý má žaludek na to postarat se o to. Já jsem byl od mládí vychováván k tomu, že jako nejstarší syn jednou převezmu rodinnou „živnost“ +opět se napije a nálada mu prudce stoupne+ Ano, u nás je ženská marnivost nepřípustná. Pravé muslimky se nefintí, ani na sebe nevěší šperky. Zdobí je jenom jejich přirozená krása. Vy jste ale vychovaná v jiném světě, takže vám to pochopitelně nemám za zlé. Navíc, vám to i dokonce moc sluší +dodá a vypadá, že to snad myslí i vážně+ Ale něco vlastnoručně upečené taky udělá člověku radost, nemyslete. Jak jsem již říkal, muslimové jsou velcí gurmáni +mrkne na ni+ Ne, nůž to není. Kdybych jí chtěl vrazit nůž do srdce, nemusel bych si jej na to speciálně vyrábět +rozežene její obavy+ Je to... ručně šitý kožený náramek s vyraženým zdobením +prozradí jí, když už zašel tak daleko, že se jí svěřil+ Cože... já a srdce? +zamračí se+ To v žádném případě! +zatváří se drsně+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 18 bře 2015 22:56

Tak to jste si vybral dobře. +přikývne+ Tak to máte štěstí, že váš otec nebyl třeba švec..+prohlásí zamyšleně, že jaká to náhoda+ Je to dobrý, žejo? +uculí se na to pití, že to má i příjemnou chuť+ Máte rád mlíko? Na mýtince máme naprosto famozní mlíko! +neměla by už chlastat no...+
Přirozená krása...+mlaskne+ Taky bych chtěla být přirozeně krásná! - A především nejsem muslimka. +dodá k tomu vychování+ Fakt? +nečeká na potvrzení+ To je od vás milý, děkuju! +uculuje se tak spokojeně+
Tak udělá, ale hned se to sní a nezbyde nic. Teda někoho to může porazit ještě taky...ale většinou to je bez následků. To sice nemusel..ale vlastním nožem by to mělo úplně jinej podtext! Já kdybych chtěla zabít někoho, koho miluju, tak by to bylo určitě mou oblíbenou zbraní. Něčím, co pro mě má osobní význam. Páni, to vy umíte? +zírá, že je tak zručnej+ Tak to je ale moc hezký! +zakroutí hlavou v duchu nad tím, že ho Vanessa nechce - by si ho beztak i převychovala! :D + Ale aleee! +směje se a kroutí nad ním hlavou, jak se tváří drsně hned+ Jááá jsem žila s Amonem! Minimálně dva roky! A předtím s Aresem, a teď s Kristiánem! Všichni máte srdce, jen svoje city umíte skrývat. Ale když vám na někom záleží...+uculí se+ Tak se tomu prostě neubráníte! A to je dobře! Jinak byste byli úplně ztracení!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod yohannka » 19 bře 2015 10:16

+když jí to amon zamítne, tak si dá ještě panáka na cestu a rozloučí se+ tak díky za pozvání, někdy se stav na mýtinku +a odejde pryč+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 19 bře 2015 21:24

Kdyby byl švec, tak my dva bychom se nikdy neznali, a to by byla velká škoda +poznamená s úsměvem+ Tu nesnášenlivost k templářům mi otec vštěpoval od dětství, takže to nebyla náhoda, že jsem se stal asasínem, byl jsem k tomu předurčen. Hm, je to moc dobré! +znovu se napije a rozesměje se, těžko říct, jestli vlivem těch prášků, nebo ho pobavila její otázka+ Mléko? Muslimové pijí mléko úplně běžně. Hlavně kozí a ovčí. Tak když famózní, tak to přijdu někdy ochutnat +plánuje si+ A kdo vám to řekl, že nejste přirozeně krásná? +zadívá se na ni pozorně+ To nalíčení vám sluší, nic naplat, ale kdybyste byla mojí ženou, zakázal bych vám to. Podle mého názoru žádné nepotřebujete, protože jste i bez šminek krásná žena, a já mám rád přirozenost +projeví se trochu dominantně+ To jsou ale jenom takové úvahy, co kdyby, protože mojí ženou nejste a asi ani nebudete +pokrčí rameny, jako kdyby ho mrzelo, že jí to nemůže zatrhnout:)+ Pokud bych ji chtěl zabít, zabil bych ji její vlastní dýkou +kterou mu zapomněla v krku:D+ Umím, na tom není nic moc těžkého. Sice máme v pevnosti na to lidi, co to dělají, ale já se tím rád bavím ve volném čase. Tenhle jsem si taky dělal sám +ukáže jí ten svůj http://ac-obleceni.cz/wp-content/upload ... 32x268.jpg + Tak vidím, že jste nás, špatné kluky, pěkně prokoukla +zasměje se tomu nakonec, protože uzná, že má vlastně pravdu+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Amon » 20 bře 2015 13:51

yohannka píše:+když jí to amon zamítne, tak si dá ještě panáka na cestu a rozloučí se+ tak díky za pozvání, někdy se stav na mýtinku +a odejde pryč+


+Rozloučí se s ní, připomene jí, ať si tam nenechá pugét a přidá jí na cestu nějakou tu výslužku+ Hned jakmile mi to vyjde...+přikývne a ještě ju vyprovodí k vratům, kde si dá na čerstvým vzduchu cigaretu.+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 20 bře 2015 14:03

Vážně? Snad se vám u nás na západě nezačíná líbit? +směje se+ Mmm...+ohlídne se, jestli tam nikdo není+ Myslíte, že Altaira pobyt tady u nás nějak změnil?
Kozí a ovčí je fajn, ale kravský...+pokýve důležitě hlavou+ to je blaho! Nic nechutná tak dobře jako pořádně tučný mlíko! Přiďte, my tam nemáme totiž jenom mlíko, ale i spoustu dalších věcí! Třebáá...+zapřemýšlí, co by se mu tak mohlo líbit+ Kluziště. Jako..ledovou plochu, na které se dá bruslit, to vy u vás určitě nemáte!
Moje kouzelný zrcadlo! +zavtipkuje, ale myslí to vážně - že jako zrcadlo+ Když se takhle ráno vidívám...no nic moc, to vám řeknu. +začne se culit+ Ale to by mi to právě pak neslušelo tak jako se šminkama! A kdo doma chce mít ženskou, které to nesluší? Asi? +musí se smát+ No asi néé no! +dá mu zapravdu+ (Lach! No ten by Bei pozatrhal asi vícero věcí...)
To je záludné, vlastní zbraní. +uzná+ A symbolické. Vy máte i nějaký volný čas? +docela překvapeně a nakoukne na jeho náramek+ Ale to je vážně moc hezký! +pochválí uznale+ Takže vy jste vlastně umělec!
No jistě! Jinak bych vás nemohla milovat! +zarazí se+ Jako...vás...kluky..špatný..ne vás-vás. +upřesní, že to myslí kolektivně+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 23 bře 2015 23:23

Líbit... jak co +trochu se ošije+ Ale nezvykl bych si tady. Je to na mne příliš rozdílné +shrne to+ Altaira? +pohlédne na ni zvědavě, proč se najednou ptá zrovna na něj+ Neřekl bych, že vysloveně změnil. Jeho zásady a názory myslím ne. Ale zdá se mi, že je k některým věcem tolerantnější a taky se začal o vaší kulturu dost zajímat. Předtím moc toho nenamluvil... ne jako já +rozchechtá se+ ale teď mi občas vypráví o vašem světě. Proto toho i tolik o vás vím +přikyvuje+ Kluziště? Tak to u nás určitě nemáme. Ale docela rád bych to zkusil +zasměje se+ To ano, šminky dokážou ženu hodně změnit, ale to je právě ono, že pak už vypadá úplně jinak. Abych ji pak vůbec ještě poznal +rozesměje se, až se mu zatřesou ramena, jak je mu veselo+ Samozřejmě, že máme i volný čas. Je potřeba si občas i oddechnout. Zabíjení někdy člověka docela vysílí +uculí se+ Na tom není nic uměleckého, je to obyčejný náramek. Spíš obdivuji mistry zbrojaře, to bych chtěl umět +pokrčí rameny, že se rozhodně nepovažuje za nějakého umělce+ Vy milujete špatné muže? +pozvedne se zájmem obočí+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 27 bře 2015 00:13

+Uculí se+ V té odlišnosti je právě kouzlo! Je to něco jako Vegas...žít by tam člověk taky nechtěl, ale co se stane ve Vegas... No...jo...on tady byl přece už víckrát...+hrozně se tváří, že se neptá výhradně na něho+ Tak tolerantnější....+zamyslí se, k čemu asi a začne se uculovat, že se zajímá o jejich kultůru+ Nenamluvil...jako...vůbec, nebo o západě? Náhodou, s váma se hezky povídá! Už dlouho jsem si s někým jen tak nepokecala! +zakroutí nad tím hlavou, že musí narazit na assassína, kterej by ju normálně asi někam zazdil, aby hodila nezávaznou řeč+ O mně? +vykulí trochu oči, ale pak jí to dojde+ O...nás..všeobecně asi, že....+uculí se nenápadně, jako by v ní předtím nehrklo+ A vy spolu pracujete nějak víc?
A když si švihnete, tak stihnete ještě aji ten sníh! Zbytky nějaký...navrchu...a na tom se dá taky provádět spousta věcí!
+Taky se zasměje+ Tak..někdy se děsí i sama žena, když shodí makeup, aleee...to je všechno jen fasáda!
Zvlášť, když přitom skáčete přes střechy, že...+poznamená, že to musí být záhul+
A to jste nezkoušel? Dělat zbraně?
+zaculí se cudně+ Já miluju muže, kteří ve mně vzbuzují respekt a pocit bezpečí. Mimo jiné. Shodou okolností to bývají ti "špatní".
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 28 bře 2015 00:47

Asi máte pravdu. Kdyby to bylo všude stejné, nelákalo by nás vzájemně se navštívit. Ale přestože bych tady nechtěl žít, nemůžu říct, že by mě u vás nic nezaujalo +připustí nakonec s úsměvem+ Ano, byl. Sám se často dobrovolně přihlásí, většina asasínů radši pracuje v naší oblasti, kde se dobře vyznají a lépe zapadnou, ale Altairovi nevadí působit na západě. Celkově toho nikdy moc nenamluvil, věnoval se jenom své práci a trénování boje. Ale teď mi někdy vypráví o těch svých cestách po Evropě a mnohdy je to opravdu zajímavé +uculí se+ Vážně? +široce se usměje, že se jí s ním hezky povídá+ Tak to jsem rád, protože právě za to, že je mne všude plno, by mne pár lidí nejradši zabilo +rozesměje se vesele+ Ne, o vás ne, tak všeobecně. Co se týče přímo vás, v tom je skoupý na slovo. Až mám někdy pocit, že schválně něco tají. Známe se už od dětství, jsme přátelé, tak ho mám přečteného +uculí se pobaveně+ No, většinou pracujeme každý sám, ale občas se vyskytne případ, který vyžaduje více lidí v terénu, tak si pak vzájemně kryjeme záda +vysvětluje+ Střechy, to je naše silná stránka. Neznám lepší únikovou cestu. Zbraně jsem taky zkoušel, ale nejsem zbrojíř, to radši přenechám mistrům. Asasínské zbraně jsou ty nejkvalitnější na světě. Ale nabrousit si dýku umím. No, asi bych měl jít spát, nějak moc jsem se rozpovídal a nerad bych vás nudil svými řečmi +usměje se na ni+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 31 bře 2015 22:18

Tak to mě těší, že aspoň něco málo se vám tady líbí. +Potěší ju, že tam Altair jezdí rád, ale jak zaslechne o cestáách po Evropě, tak spozorní+ A on..takhle pobývá na víc místech v evropě? Déle? Má tu víc přátel? Obchodních partnerů? +vychrlí hned kupu otázek+
Ale prosímvás! Typ jako vy musí mít jen samé přátele! Je s váma sranda. Aha...+pousměje se, že o ní ne a zvedne obočí+ Možná je to tím, že není moc co povídat... +přemýšlí, jestli se za ni Altair stydí...a že by to pro něho byla nejspíš ostuda+ Od dětství? +probere ju to tak nějak z myšlenek+ Víte, že si vás nedovedu představit jako děti? Ani jednoho!
To není nikdy na škodu...mít někoho, kdo vám kryje záda... Jistě, ono zas tak moc ostatních lidí po střechách běhat neumí, takže vás ani nemůžou sledovat... +usměje se+ Divila bych se, kdybyste neuměl. +mrkne na něho+
Nene, mě nenudíte! +zavrtí rezolutně hlavou+ Mám vám ukázat kde budete spát?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Dark Lord

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron