Hrad Pána Zla

Moderátoři: yohannka, Beatrix, Amon

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 04 dub 2015 11:33

+pousměje se+ Altair jezdí do Evropy pracovně, ne za přáteli. Pokud vím, jediní jeho obchodní partneři a přátelé ze západu jste vy a váš přítel Amon. Ano, pobývá na více místech, zakázky má prakticky po celé Evropě. Taková dobře odvedená práce zabere někdy i několik dní. Pozorování, plánování, příprava, než se provede operace. Ale na to byste se měla spíš zeptat jeho +mrkne na ni významně+
Se mnou že je sranda? Děkuji! To mi ještě nikdy nikdo neřekl +rozchechtá se na plné kolo, ale pak zamyšleně zavrtí hlavou+ Nemyslím, že by nebylo co povídat. Spíš to bude tím, že Altair o ženách moc nemluví +a taky přece nebude vykládat drbně Enzovi, že má něco s Beou, to by druhý den věděl celý Masyaf:)+ I když... mám takový pocit, že vás si zcela výjimečně oblíbil +přimhouří zamyšleně oči+ Dokonce si myslím, že se mu líbíte! Poznám to na něm, když o vás mluví. Ale... ne že mu to řeknete! +pohrozí jí s úsměvem+
No jo, nebyli jsme vždycky jenom takovíto hezcí, tvrdí hoši +uculí se na ty děti+ Jste laskavá. Ale svůj pokoj určitě najdu sám +aby ji netahal od hostů+ Bude to pokoj ve vojenském stylu, předpokládám? +když jsou v tom pracovním+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 05 dub 2015 12:38

Stejně je to zvláštní představit si Assassíny, jak jezdí na pracovní cesty do Evropy! +usmívá se+ Víte...v letadle a tak...nedívají se na vás divně? +usměje se spokojeně, že pokud Enzo ví, nemá Altair jiný "styky" :D + Ale to já se ho zeptám...+souhlasně+ Jsem zvědavá!
Mhm, je! Né! Tomu nevěřím! +že mu to ještě nikdo neřekl+ A...tam u vás někoho má? +prostá stěžejní otázka - lach! no to asi jo, Enzo je fakt pavlační drbna! :Love + Vyjímečně? +zvedne tázavě obočí, jak si to má přebrat+ Vážně? +začne se uculovat, ale snaží se být hrozně nenápadná, no jak je připitá, tak si nějak nemůže pomoct+ Nééé, to já mu nic neřeknuu! +dušuje se hned+
+Hosti sou v pdachu!+ Dobře, je to hned za rohem..myslím, že máte dokonce na dveřích i cedulku..je to hned vedle Altaira... Äääähmmmm...+zatváří se+ no...ne tak úplně vojenském...+usměje se rozpačitě+ Amon pro vás chtěl jen to nejlepší...+skousne si ret, protože to jsou luxusní komnaty+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 05 dub 2015 20:13

Bohužel si nemůžeme vybírat. Naši nepřátelé nežijí jenom v Sýrii, ale po celém světě. A sami za námi dobrovolně přijít nechtějí +postěžuje si s úsměvem+ V letadle? Ani ne... na dálkové přesuny vystupujeme jako normální syrští občané, v civilu. V uniformě a s arzenálem zbraní by nás ani do letadla nepustili. Ale je pravda, že v dnešní době zpřísněných kontrol na letištích se občas nevyhnu osobní prohlídce. Ale je to spíše proto, že jsem muslim, ne asasín. Netuším proč, ale občas si mě spletou s nějakým hledaným arabským teroristou +pohladí se po černém plnovousu+ Myslíte jako ženu? +přimhouří na ni trochu podezíravě oči, ale nerozebírá to+ Ne, nikoho nemá. To bych věděl. Altair se nikdy nevázal. No, výjimečně, jako že nikdy o ženách nemluvil s takovým zaujetím jako o vás. Pročpak vás to vlastně zajímá? +koukne na ni zvědavě, není padlý na hlavu, aby ještě nepochopil, co se tady děje (no jo, nějak se mi Enzo vymkl z rukou s těmi drby:D, ale chtěla jsem ho ukázat i v tom lepším světle, aby nebyl jen za parchanta)+ Tak to určitě nezabloudím. No, sice nejsem zvyklý na přílišný přepych, ale vlastně jsem ani neočekával, že nás uložíte do kasáren +uculí se+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 06 dub 2015 13:47

To je ale škoda! +směje se, že sami nepřijdou+ Měli byste to podstatně jednodušší! V civilu? Teda! To bych chtěla někdy vidět! Jako..jak si tak jdete po letišti a pak nasednete mezi ostatní cestující...+culí se+ To by byl pohled k nezaplacení! Jak do jakýho letadla...+zamrká+ To vám zákazníci nezaplatí soukromé letadlo? Vážně? +zatváří se naoko nechápavě nad tím teroristem+ No to je ale záhada! +cukají jí koutky+
Mhmm...jako..ženu-ženu. +přikývne, že prostě přítelkyni a usměje nad jeho odpovědí+ Noo jsem přece zvědavá! +zasměje se+ A ráda mám přehled... o lidech kolem sebe...+do rána si to nebude po té vodce a šumáku pamatovat!+
Tak kdybyste extra toužil po nějaké pryčně, tak ve sklepě jich pár bude! +mrkne na něho+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 06 dub 2015 16:43

Jo to kdyby cestující jenom tušili, že ten nenápadný muž u okénka je asasín, známý to zabiják, to by asi vypukla na palubě panika +směje se+ Jak kteří. Ti hodně bohatí ano. Ostatní nám zaplatí letenku, hotel a odvedenou práci. Já se ale většinou zaměřuji jen na Blízký východ. Na létání po světě je potřeba mít vyšší stupeň prověření +prozradí jí, ani ho Bea nemusí mučit :D + To děláte dobře, že chcete mít přehled. O obchodních partnerech by člověk měl vědět co nejvíc +přikyvuje souhlasně+ Ale zatímco vy mne tady zpovídáte jako u výslechu, já jsem se o vás toho ještě moc nedozvěděl +ne že by o ní už hodně nevěděl/i, zpravodajské služby fungují i v Sýrii+ To není nutné, nebude to poprvé, co se vyspím v pohodlné posteli. A přiznám se, vůbec mi to nevadí +uculí se lišácky+ A ehm, smím se zeptat, jestli budeme mít k těm našim luxusním pokojům kompletní servis? Víte, co tím myslím +mrkne na ni, že jestli budou mít asasíni v noci i dámskou společnost+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 07 dub 2015 22:54

Jen abyste nakonec neutíkal vy! V některých kruzích jsou assassíni žádaní! +zatváří se významně+ Pak byste se ženských nemohl zbavit! Já bych vám zaplatila letadlo...i když...+zaculí se+ možná ne a schválně bych letěla s vaší skupinou a sledovala to! Takže jenom ti extra prověření si smí vyletět? To o vás hodně prozrazuje...
Vidíte...a proto se na to všechno ptám! +přikývne mu+ O mně? +podiví se+ Ale já si naopak myslím, že toho určitě víte až až! +no zřejmě nejen to, ale co už vykecala všechno Altairovi...+
Takže přece jen neopovrhnete luxusem? To je dobře! Člověk jako vy si ho zaslouží! Mh? +zvedne obočí a chvilku na něho tak přiblble nechápavě kouká, než jí to dojde+ Ježíši! No...+zalapá trochu po dechu, páč když si představí Altaira s nějakou smrtijedkou...ehm... :pii + Jistě! +dostane ze sebe nakonec a snaží se co nejmíń křečovitě usmát+ To...není problém zařídit. +no už má sama pocit, že se usmívá až moc, tak se rači napije+ Blondýnku? +koukne na něho, i když je jí odpověď jasná+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 08 dub 2015 18:49

A mohla byste mi prozradit, kde konkrétně jsou asasíni jako muži tak žádaní? Docela rád bych tam strávil dovolenou +ušklíbne se pobaveně+ Tak to není takový problém. Až poletíte do Sýrie, mohu vás doprovodit. Taková osobní stráž bude potřeba +nabídne se jí hrdinsky+ Ne přímo vyletět, myslel jsem jako celkově cestovat po světě mohou jen prověření. Je potřeba perfektně ovládat jazyky, znát kulturu konkrétní oblasti, mistrně ovládat zbraně, bojová umění a boj zblízka beze zbraní, sebeovládání, splňovat přísné psychologické požadavky, přece jen se tam člověk musí spolehnout pouze sám na sebe. Je toho víc, co je potřeba umět, aby asasín splňovat kritéria ke služebnímu postupu +vysvětlí jí tu jejich hierarchii+ Pokud i něco vím, ne od vás. A já jsem zvědavý muž +mrkne na ni a dopije šumák+ Byl bych hlupák, kdybych odmítl pohodlí, když se mi nabízí. Tvrdých pryčen si užiju dost tam u nás. Kromě toho, pokud nebudu v noci sám, bude mnohem pohodlnější měkká postel než vojenský kavalec +zasměje se hlasitě+ Ovšem... pokud dámská společnost nebyla v plánu +poznamená, když vidí ten její křečovitý úsměv+ netrvám na ní. Jsem tady host a přizpůsobím se +usměje se, ale přesto je na něm vidět zklamání, jak už se těšil na nějakou křehkou západní blondýnečku, které by ukázal svoji dominanci:)+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 09 dub 2015 01:07

Noo...+zatváří se tajemně+ Především mezi fanouškama jedné takové digitální hry...ale jsem si jistá, že kdybyste si dal na seznamku fotku v uniformě, budete zahlcen odpověďmi.
No vidíte! Mohli byste nám s Altairem dělat ochranku! +uculí se a nemravně ji napadne co se tak dá dělat všechno v letadle...+ Je toho vážně hodně, ani mě nenapadlo, že je to až takhle složitý...+přemýšlí nad tím, že Altair musí být fakt klasa+
A co víte - ne odemě? +prorentgenuje ho pohledem+ Vždycky mě zajímá "co se říká". Často dochází k šumu...
+Pomyslí si, že škoda, že jeho filozofii luxusu nesdílí i Altair, ale přikývne, že má recht+ Mh...+zamyslí se a dojde k němu blíž, aby je nikdo nezaslechl+ Zařídím vám to. Ne nějakou...couru, ale hezkou, hubenou, blonďatou, na úrovni...ale! +zatváří se, že to myslí fakt vážně - a myslí!+ Nic se jí nestane. Rozumíme si?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 10 dub 2015 21:02

Tak v tom případě to zkusím a uvidíme, jestli se mi některá ozve +dá se nakonec přesvědčit+ Bude mi ctí vám dělat ochranku. I Altair by byl myslím nadšený. Kdysi zmínil cosi, že by vám rád dělal osobního strážce +práskne na něj+ Asasíni nejsou středověcí barbaři, za které nás občas někdo mylně považuje. Aby mohli svoji práci dovést k dokonalosti, musí mít spoustu znalostí z různých oblastí. Tak teď jste pronikla hluboko do našeho systému a jsem rád, že to o nás víte +narovná se hrdě, pyšný na to, čím je+ Drby, samé drby. Nic, co by chtěla slyšet vaše jemná ouška +mlží+ Vážně? Jsem opravdu rád, že legendy o vaší vřelé pohostinnosti nelhaly +široce se usměje, když mu Bea slíbí dohodit slečnu, ale úsměv mu zmrzne na rtech při té její podmínce+ Madam... možná jsem vrah a taky tvrdý muž a drsný od pohledu +oči mu i v té tmě najednou potemní+ ale ujišťuji vás, že nejsem žádný sadista a neholduji žádným sadomasochistickým praktikám.
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 11 dub 2015 13:20

Pak mi o tom poreferujete! +culí se+ Mně? +chytne zase "ten" výraz když si to představí+ To by ho asi moc nebavilo, většinou jen chodím po schůzkách, vy jste zvyklí na jinou akci.
+Usměje se na něho+ O tom jste mne naprosto přesvědčil. +jací sou assassíni+ Jistě mi to bude užitečné, jestli se dostanu tam k vám. Je dobré vědět věci...
Ale to néé! Má jemná ouška - jak to shovívavě označujete - slyšela už spoustu věcí a drby mají úplně nejrači!
Mhmm... To nelhaly. +přikývne+ Altair vás asi popsal svůj první pobyt zde, že? Takže byl spokojený... +láách: možná jsem vrah...padampam...+
+Pozorně ho sleduje+ To ráda slyším. +usměje se+ Takže to tedy nebude žádný problém. +splnit tu její podmínku+ Víte...mám zdroj - lepší než Amon - který občas využívají moji podřízení...vojáci...a opravdu nerada bych si to tam rozházela, protože špičkové agentury mají velice příšná pravidla. Na druhou stranu také prvotřídní služby. Nemyslím si o vás, že byste byl přímo..+obhlídne si ho+ sadista, spíše mám na zřeteli, že by se mohlo stát, že vás jako muslima pohorší, nebo třeba rozčílí něco, co je u nás běžné... +podívá se na něho, že to může asi těžko vyloučit+ Chci si být tedy jistá, že v případě...neshody dámu maximálnětak vyhodíte za dveře.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Dark Lord

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron