Hrad Pána Zla

Moderátoři: yohannka, Beatrix, Amon

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 13 dub 2015 20:40

No on to řekl spíš jenom jako takové zbožné přání, než aby to myslel vážně. Nic ve zlém, ale podle mně by ho bylo s jeho dovednostmi pro takovou práci škoda, ale hlavně, od asasínů se neutíká. Ale dělat vám dočasnou ochranku na cestě po Sýrii by byla pro nás pocta +mírně se jí ukloní, že jako fakt+ Upřímně, ano, nemohl si vynachválit, s jakou vzácnou pohostinností se u vás setkal a nebýt toho, nedovolil bych si vás požádat o společnost. Přiznám se vám... už jsem měl mnoho žen, ale zatím ani jednu ze západu. Takže vaší nabídku nemohu v žádném případě odmítnout +a možná pak nakonec dá pokoj Vanesse:D+
+chvilku ji poslouchá a pak se pousměje do vousů+ Nemusíte mít strach, že by mě něco pohoršilo. Nebráním se ničemu novému, protože jedině tak mohu zjistit, jestli se mi to líbí nebo ne. A navíc, jsem sám zvědavý, co je u vás „běžné“. Třeba tady najdu inspiraci +dodá významně+ Máte moje slovo, že se dotyčné slečně nic nestane. Maximálně dostane na zadek, ale to je doufám běžné i u vás +uculí se pobaveně+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 20 dub 2015 22:49

Chápu. +přikývne+ Ale byla by to určitě zajímavá..zkušenost...
Ale prosímvás! +úplně znervozní, jak se jí ukloní+ Projevujete mi víc úcty, než si zasloužím. - No né, že by se mi to nelíbilo!+zasměje se+
+Povzdychne si trochu zachmuřeně+ Tak aspoň něco je tu k nevynachválení... +trochu udiveně se na něho podívá - těžko říct, jestli nad tím, že neměl ženu ze západu, nebo že jí to říká - každopádně zvědavá to ona je!+ Nemyslím si, že by byly evropanky až zase tak jiné...jistě, profesionálky jsou jiná kategorie... +cha, to by se jí líbilo!+
Skoro mám až chuť si od vás potom vyžádat zprávu! +uculí se+ Ale jak jsem řekla, všichni jsme lidi, takže...spíš než něco jinýho vás možná zaujme otevřenost dotyčné... +jak se zmíní o dostání na zadek, tak totálně zrudne a chvilku si připadá hrozně průhledně a má pocit, že o ní musí něco vědět+ Em...jo...no..jistě...+nejistě se usměje+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 23 dub 2015 21:49

Projevuji vám tolik úcty, protože muslimové si svých hostitelů nesmírně váží, stejně jako oni zase svých hostů. Je to u nás tradice +dopije, pokud tedy ještě nedopil+ Všechno je tady k nevynachválení, Altair vůbec nepřeháněl. Vy, váš hrad, váš přístup k asasínům. A jsem moc rád, že jsem se o tom mohl přesvědčit na vlastní oči +mrkne na ni spokojeně+ Možná nejsou zase tak jiné, ale rád bych to vyzkoušel +pak se rozesměje hlasitým smíchem+ Doufám, že nebudete chtít ode mě slyšet podrobnosti a že vám bude stačit jen, jestli jsem byl spokojen nebo ne +i v tom slabém světle si povšimne, jak Bea zrudne při poznámce o výprasku a vysloveně tím pobaven si pomyslí, jak ji hezky odhadnul+ No, jak se o tom tady tak bavíme, docela jsem dostal chuť si už jít lehnout +uculí se potměšile+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 28 dub 2015 22:14

A kdybych nebyla hostitelka, tak byste se ke mně choval jak? +upře na něho pohled+
To je Amonův hrad...+upřesní, že tam jejího není prakticky nic, ale on to asi myslí spíš pomnožně+ Budete mít možnost přesvědčit se sám. Neříkejte, že zrovna vy byste se styděl mi to povyprávět! +ušklíbne se trochu, že o tom pochybuje+ Ale nemusíte si dělat starosti, opravdu uvítám jen případnou pochvalu, nebo kritiku.
Já vás nebudu zdržovat! +rychle si tam uzme něco k pití, aby zapila tu nervozitu+ A do půl hodiny očekávejte návštěvu...+vytáhne telefon, že mu zavolá slečnu...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 01 kvě 2015 21:39

Kdybyste nebyla moje hostitelka +pousměje se nad tou její záludnou otázkou+ určitě bychom se vůbec nepotkali. Já bych se v tuto chvíli v Sýrii nejspíš chystal „do práce“ a vy byste zase snila své západní sny, aniž byste měla tušení o mé existenci +odpoví diplomaticky, tak příjemně strávený večer s ní by jen nerad zkazil svým mohamedánským názorem o ženách, obzvlášť s takovou feministkou:)+
Ano, vím, myslel jsem tím vás i vašeho přítele Amona +upřesní+ Neřekl bych, že styděl +zavrtí hlavou+ ale před ženami takové věci prostě podrobně nerozebírám. Tedy, pokud nejsem o to přímo požádán +mrkne na ni vesele+ Vážně? Tak to abych už pomalu šel. Hlavně, aby si dotyčná slečna nespletla dveře +ušklíbne se s hranou obavou, že má Altair pokoj hned vedle něj+ Slečno Beatrix, bylo mi opravdu potěšením poznat vás osobně +řekne upřímně+ a pokud bychom se už neviděli, chci vám poděkovat za krásný večer a za vaši příjemnou společnost. Altair o vás skutečně nepřeháněl. Až mu skoro závidím, že s vámi může být častěji +blýskne na ni pobaveně očima a pak ji odvede zpátky do sálu+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 02 kvě 2015 12:07

+Ušklíbne se, jak to obešel+ Začínám mít pocit, že v té vaší pevnosti máte speciální kurzy na diplomatické jednání se západními ženami! +zasměje se, ale přikývne, že to bere i když ví, že ju obkecává+
Nesplete. +ujistí ho+ Určitě nesplete. +a z jejího výrazu je jasný - aniž by chtěla - že to pohlídá+
Potěšení na mé straně! +kývne mu+ Nenene, my dva se určitě ještě uvidíme. +usměje se+ Slíbil jste mi, že přijedete na Mýtinku zabruslit si!
Ále...+mávne rukou+ zas tak často tady nebývá....+snaží se tvářit nenápadně a nechá se odvést+ Přeji vám tedy hezký večer. +rozloučí se s ním+ A samé příjemné zážitky. +mrkne na něho spiklenecky+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Enzo » 02 kvě 2015 16:01

+zasměje se+ Ne, to nemáme. Ale něco jsem pochytil od Altaira a něco je zkušenost a důvtip. Nejsem hloupý, abych nevěděl, že u západních žen bych si svůj islámský názor na ženy neprosadil +pokrčí rameny, že to musí brát tak, jak to je+ Měl jsem na mysli, že teď už se asi neuvidíme. Brzy ráno se chceme jít s Altairem ještě podívat na výcvik smrtijedů a pak hned odjedeme, takže vás nebudeme budit ( :D ). Ale na to bruslení rád přijedu +pokud bude ještě živý :lol: + Taky vám přeji krásný zbytek večera +stiskne jí pevně ruku na rozloučenou+ Děkuji. Vám taky +mrkne na ni stejně spiklenecky a vydá se ke svému pokoji+
My name is Enzo. I am an Assassin.
Uživatelský avatar
Enzo
Člověk
 
Příspěvky: 176
Registrován: 26 zář 2014 19:54
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 03 kvě 2015 01:24

Jistě...Altair...+ušklíbne se trochu, že je jí teda jasný, proč v tom umijou tak chodit+ Máte pravdu. I když jsem velice tolerantní k vašemu...systému, tak přece jen se spoustou věcí už z principu věci nesouhlasím. Stejně jako vy tady u nás. +usměje se+
Ach tak...to je škoda, myslela jsem, že se zdržíte déle...no tak snad příště. +rozloučí se s ním s úsměvem a jde dozařizovat věci a vypařit se za Altairem+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Beatrix » 01 čer 2015 00:44

+Pokouší se Amonovi dovolat už z auta cestou z banky, no ten jí to nebere. Přes Arese vyzví, že je u sebe na hradě a doslova rozrazí dveře do jeho kanceláře a když ho tam nevidí, tak pokračuje do jeho ložnic+ Amone!!! Kde seš?! Jestli seš na mol, tak si mě ani ne-+když rozkopne dveře do ložnice a přistihne Amona s Kleou zrovna v poněkud intimní chvilce, rychle si automaticky zakryje oči+ Ježišmarjá! Amone!!! +zadupe jak je sama na sebe naštvaná - i když stejně je přesvědčená, že za to může on!- a couvá přitom zpátky+

+Klea vyskočí z postele, rychle si na sebe dává deku a dost sprostě přitom italsky nadává na adresu obou dalších zúčastněých a zmizí do koupelny+

+Amon chvílu docela šokovaně zírá. Zírá. Zírá. Otevře pusu, zase ju zavře a zírá.+ No...

+Bea za dveřma chvílu mlátí hlavou do zdi a snaží se nevnímat, že ju Klea proklíná+ To neumíš zamykat dveře?! +bodne prst směrem k příchozímu Amonovi vyčítavě+

To neumíš klepat? +vrátí jí to a zaváže si župan+ Co tu vůbec lítáš a ječíš? +napije se, sedne si a zapaluje si cigaretu+

Není čas! +sebere mu cigaretu a pakuje ho k jeho hromádce hadrů+ Unesli Remuse! Musíme ke Styx!

Co? +prvně si Amon myslí, že je to nějakej svatební špás, no podle Beina výrazu pozná, jak moc se mýlí+ Kurva! Kdo?! +hned se oblíká+

+Bea si zatím dá panáka, aby odfiltrovala další nadávky linoucí se z koupelny+ To nevím! Styx si byla vyzvednout výkupný, takže je naděje, že jí ho vrátijou živýho.

"Živej" není až tak moc super dobrej stav. +ujistí ju a rázuje si to rovnou ven+ Kde je Ares?

Na nějaké akci, nemůže...a...+zastaví ho+ Co když...co když je to někdo od tebe? +podívá se na něho+ Není zas tak moc lidí, kteří by si troufli unést tvýho kamaráda a nastávajícího Smrtijedky...

+Zauvažuje na pár sekund+ No..tak je zabijem? +navrhne jako nejjednodušší řešení+

+Bea pokrčí ramenama+ Gut. Tví zaměstnanci, mně neubude...

No tak gut. +přikývne a zastaví se před jejím autem+ Já se tam přemístím a obhlídnu to. Ty si s sebou vem někoho jako posilu a dojeď tam...

Dobře, Šlápnu na to! +ujistí ho a vezme to teda přes Mýtinku+

+Když v komnatách zavládne ticho, vyjde Klea z koupelny. Tváří se naštvaně...a ještě víc naštvaně se začne tvářit, když zjistí, že oba bezeslova zmizeli. To Amonovi nedaruje.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Hrad Pána Zla

Příspěvekod Styx Lupin » 01 čer 2015 09:30

( :lol: chudák Klea :D )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Dark Lord

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron