Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 31 kvě 2014 21:51

Vážně? To je zajímavý. +podiví se, a radši nepátrá, co může mít tak společnýho s Aryou :D+ Mně někdy připadá až trochu strašidelná, pořád musím myslet na to, že to je vlastně osmiletá holka. +pousměje se+ Mám z ní trochu husí kůži. +zazubí se+ No jo, a ještě dva by měli vyjít. +přikyvuje+ Na ty už se nemůžu dočkat. +uculí se, a podá si vlastní konvičku s oolongem+ No, nikdy jsme se spolu o literatuře extra nebavily, ale myslím, že jí takový dobrodružný věci sedí. +pokrčí rameny s úsměvem+ No jo. +přikývne souhlasně+ (předpokládám, že neví, jak to doma mají, a prostě si myslí, že se spolu nesnesou asi tak jako to má se sestrou ona :D) To dovedu pochopit. taky nemám se sestrou moc dobrej vztah. Ale je to tak nějak vina nás obou. +pousměje se nevesele+ Paříž je krásná. Asi to město budu mít vždycky pod kůží. +uculí se nostalgicky+ Tam je to hezký. +přikývne+ My jsme bydleli v Saint Germain. Ty první měsíce jsou bezvadný, najdeš si svoji pekárničku na bagety, a svůj oblíbenej klub, a bistro, a lavičku v parku. a ve městě člověk najde kupu kamarádů. +usmívá se+ Manžel. +upřesní to trochu, a podvědomě pohladí palcem svůj prstýnek+ On to tak úplně nebyl můj nápad. +pousměje se+ Čajovna tu byla už dávno předtím, než jsem se přistěhovala. Jenom byla dlouho mimo provoz. +vysvětlí jí to+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 01 čer 2014 20:01

+zamyslí se a odloží zatím knihu stranou+ Spíš předčasně dospělá. Život se s ní nemazlil. A kterou postavu sis oblíbila ty? +zeptá se zvědavě+ No jo, ty rodinné vztahy. Příbuzné si bohužel nevybíráme. Ale nic nám nebrání pracovat na tom, aby to bylo alespoň snesitelnější +nalije si zbytek čaje do hrnku a odsune prázdnou konvici+ Paříž ještě moc neznám, navštívila jsem zatím jen ta nejznámější místa. Chystám se přes léto projít ji celou. Kdybys chtěla, mohla bys mě provést a ukázat mi své oblíbené místa. Tedy, pokud budeš mít čas a chuť +nabídne jí s úsměvem+ Ty jsi vdaná? +pozvedne překvapeně obočí a sklouzne pohledem k jejímu prstýnku+ To je úžasné. Tvůj manžel tady taky pracuje? Máte to jako rodinný podnik? +zajímá se upřímně+ Ale měla jsi výborný nápad znovu uvést čajovnu do provozu, a to je skvělé.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 01 čer 2014 22:01

Jo. asi mi to prostě nepřijde správný. +pousměje se+ Jakože takový věci by se dětem dít neměly. +pokrčí rameny+ Já? Myslím, že nemám vysloveně oblíbenou postavu. +zamyslí se nad tím+ Ale mám velice ochranářský postoje vůči Sanse. +zazubí se+ jo, bohužel. +zašklebí se+ Já si teda momentálně nejsem jistá, jestli chci v týhle oblasti na něčem pracovat. +povzdychne si+ No jo, tou turistickou fází si projde každej. +zasměje se+ To až potom začneš pomalu objevovat ty nejhezčí zákoutí. +usměje se+ No, o bych rozhodně mohla. +přikývne s úsměvem+ Ukážu ti jednu skvělou patisserii, dělají nejlepší eclairsky na světě. +uculí se+ No jo, už to bude skoro rok. +usměje se+ Nevypadám na to? +zazubí se, když vidí její překvapení+ No, vypomáháme si. spíš mi pomáhá s objednávkama a zásobama, a tak. Na obsluhu máme zaměstnance. Je to zatím hodně komorní, uvidíme, jak se to rozjede. potřebuješ práci? +zazubí se vesele+ Jo, přišlo mi škoda, že je to tu opuštěný. Mám čajovny ráda. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 02 čer 2014 19:37

To máš pravdu, neměly. Ale realita je občas úplně jiná +zakvedlá čajem v hrnku zamyšleně+ Tys měla šťastné dětství? +pohlédne na ni zkoumavě+ Sanza? Taky to nemá holka lehké. Ale tam vlastně nikdo. Alespoň kam jsem se stihla dočíst +uculí se+ Tak to je super, že mi budeš v Paříži dělat společnost +rozzáří se natěšeně, není zvyklá se s někým kamarádit+ I jahodové se šlehačkou? Ty mám totiž nejradši +zablýská se jí v očích+ A...nebude to vadit tvému manželovi, že vyrazíš sama do Paříže? Anebo ho klidně vezmi sebou. Ráda ho poznám +napadne ji najednou+ Sháníš čajovou barmanku? +zasměje se vesele+ Díky za nabídku- Líbilo by se mi tady, ale nejdřív musím dokončit jednu rozdělanou záležitost. Pak se uvidí +mrkne na ni+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 02 čer 2014 21:10

No... vlastně asi jo. Nemám si na co stěžovat. +pokrčí rameny, ale trochu se šklebí+ Teda aspoň ty důležitý roky. +dodá+ Jo, a je mi mentálně bližší, řekla bych. +pousměje se+ No, to budeš ještě koukat. +zazubí se, co se všechno doví+To víš že jo, bude to fajn. +usměje se+ Budeš úplná Pařížanka. +mrkne na ni vesele+ Jasně že ne, proč by mu to vadilo? +pokrčí rameny+ Nestěhuju se tam nafurt. +uculí se+ Určitě za mnou na chvíli přijede, ale když řeknem, že chcem dámskou jízdu, tak si aspoň doma udělá LAN party. +zazubí se+ No, teď hned asi ne, ale kdybys potřebovala práci, tak by se to nějak zaonačilo. +pokrčí rameny+ Jasně, klidně přijď. +přikývne+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 07 čer 2014 12:49

Máš jenom tu sestru, nebo jste velká rodina? +zajímá se upřímně+ Pařížanka ze mně asi nikdy nebude. Vyrostla jsem na venkově a v tak velkém městě se určitě někde ztratím +protočí se smíchem oči+ Ale vždycky jsem toužila tam žít a teď jsem si to splnila. Paříž je opravdu nádherná. Ty jsi rozená Pařížanka? +zvedne k ní oči a pomalu popíjí další čaj+ Dámská jízda? +uculí se+ V tom případě můžeš zůstat pár dní u mně. Aspoň mi stihneš ukázat ta nejzajímavější místa +usměje se nadšeně+ Díky, jsi hodná, ale práci zatím mám. Uvidíme snad časem +pokrčí rameny, jakoby si nebyla moc jistá, jestli nějaké příště vůbec bude :D + Co ještě děláš kromě této čajovny? +zeptá se zvědavě, jak ji ta dívka zaujala+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 07 čer 2014 19:05

Mám ještě staršího bráchu. +usměje se+ Teda, příbuzných máme hodně, ale prakticky se stýkám jenom s ním. +upřesní to trochu, ale usmívá se, jakože si to nijak zvlášť nebere+ To bys koukala, jak tě město vcucne. +zazubí se+ No, tak se zase najdeš, a příště už se neztratíš. +uculí se+ Já se taky kolikrát ztratila, ale tak právě objevíš nejhezčí místa. +usměje se a napije se z kalíšku+ Rozená ne. +zavrtí hlavou+ Vyrostla jsem v Provence, moje rodina má dům kousek nad Saint-Tropez. Do Paříže jsem se dostala až potom, a bydlela jsem tam skoro sedm let. +vysvětlí jí to+ Tak jo, já se klidně vyspím na gauči. +zazubí se+ Jasný, jak budeš chtít. Tady se vždycky něco najde. +přikývne+ Pracovně vlastně nic moc, spíš se poflakuju. +uculí se+ Kvůli penězům makat nemusím, tak mám aspoň dost času cestovat a bejt s Byronem. +dolije si z konvičky+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 08 čer 2014 10:12

Hodný brácha? Tak toho ti úplně závidím +mrkne na ni vesele+ To máš pravdu. Jak člověk zabloudí, mnohem více si všímá okolí a pak vidí krásy, kterých by si jindy nevšiml. A dřív nebo později vždycky najde cestu zpátky. Město není džungle. Takže zabloudit je vlastně skvělé +zasměje se pobaveně a pak se upřímně podiví+ Ty jsi z Provence? To je náhoda, já taky. Narodila jsem se v Marseille. Jak je ten svět malý +culí se na ni+ A kde bydlíš teď? +pak se zarazí a zkoumavě na ni koukne+ Ale pokud ti vadí, jak vyzvídám, klidně mi to řekni, já zmlknu. Jen... nemám nikoho, s kým bych si popovídala +pokrčí omluvně rameny a pousměje se+ Jasně, chápu, provoz čajovny určitě zabere spoustu času. Ale je fajn, že tě manžel podporuje. Ty ráda cestuješ? To je velice oblíbený koníček. Kde všude jste už s Byronem byli? +dopije další hrnek čaje (ta bude ale čůůrat :lol: )+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 08 čer 2014 11:57

No on je hodnej až moc. +zasměje se+ Většinou si myslí, že ví líp než já co pro mě bude dobrý, takže se úplně neshodnem. Ale dokážem spolu bydlet,takže to může bejt i horší. +zazubí se+ Právě. +usměje se na ni+ Na začátku jsem chodívala posedět do Lucemburských zahrad nebo do praku u Rodinova muzea, a pak jsem si schválně našla jinou cestu zpátky domů. +uculí se trochu nostalgicky+ Já vím, Styx mi říkala, že vaše rodina má dům v podstatě kus od naší. Je to skoro div, že jsme si spolu nehrály jako děti. +zasměje se tomu, a napije se+ Teď bydlím v Anglii. Potřebovala jsem už z Paříže pryč. +pousměje se trochu+ A Byron je brit, máme tu přátele, tak to je takový přirozený. +uculí se+ Ale né, mně to nevadí. +zavrtí hlavou s úsměvem, a vezme si sušenku+ Jenom povídej. +mrkne na ni+ Teď už to není tak náročný jako na začátku, zaběhli jsme to tu a našli si nějakou rutinu. +usměje se+ My cestujem tak nějak spontánně, prostě se ráno rozhodnem, a vyrazíme. +zazubí se+ Projeli jsme spolu Státy, to ještě před svatbou. Byli jsme v Dánsku, v Portugalsku, v Acapulcu... taky jsem ho vzala domů. +usměje se tak měkce+ Musíme si taky něco schovat na zbytek života. +zazubí se+ Ty necestuješ? +zajímá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 08 čer 2014 15:41

No jo, tohle starší sourozenci s oblibou dělávají. To jsou ty neškodné sourozenecké šarvátky +směje se+ Důležité ale je, že když se stane něco závažného, stojej si po boku +na chvíli se odmlčí a dolije si+ Lucemburské zahrady už jsem navštívila, nejsou totiž tak daleko od mého bytu. Park u Rodinova muzea a Invalidovnu mám dokonce hned za rohem, takže tam opravdu nezabloudím. Zatím se snažím pohybovat jen tak daleko, abych měla pořád na očích Eiffelovku +uculí se+ Anglie je taky krásná země, až na to počasí. Bydlíš ve městě nebo někde na venkově? +přisune si talířek s pečivem a okusuje sušenku+ To je opravdu vtipná náhoda, jak blízko sebe jsme vyrůstaly. Tedy, já vlastně jenom krátkou chvíli +poznamená, ale není moc sdílná, proč+ Tak to jste toho projeli spolu už hodně. Žádné velké plány a jede se, to se mi líbí +zasměje se a pak přikývne+ Jo, taky jsem dost cestovala. Dříve hodně po východní Asii a pak jsem projela celou Evropu, než jsem našla svoji sestru. A nedávno jsem se vrátila z New Yorku +pousměje se při vzpomínce+ Co tě ještě baví, kromě cestování, čtení a tvého manžela? +uculí se a usadí se pohodlněji, aby na ni dobře viděla+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron