Venkovní posezení

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 11 čer 2015 21:47

+když se za ní Aidan staví v kanclu, uculí se, a vyrazí do zahrady omrknout kdo že to přišel+ Ahoj.+uculí se na ně+ rád vás vidím, jak to jde? +sedne si tam na zahradní židličku k nim+ vybrali jste si ideální počasí.+zazubí se do sluníčka+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 11 čer 2015 22:32

Jé, ahoj Viki +mávne na ni z houpačky a drcne do Remuse, aby se slušně posadili a neváleli se tam před Viki+ No právě, ideální počasí na odpočinek u osvěžujícího čaje. Zrovna jsme se s Remusem bavili o tom, jaká máš tady úžasná zákoutí k relaxování. Později si to tady chceme spolu projít.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 11 čer 2015 22:52

doufám, že neruším. +uculí se vesele+ jo, už je krásně, přemejšlela sem, že bychom tu mohli občas uspořádat čajovej dýchánek večer. +usměje se+ rozvěsily by se ty čínský lampiony a udělal by se jakože piknik. +vykulí oči, a úplně si to představuje+ děkuju, jsem moc ráda, že se vám tu líbí. +usměje se spokojeně+ klidně se procházejte, zavíráme až o půlnoci, takže máte kupu času. +zazubí se+ máte chvilku volno, jo? +směje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 12 čer 2015 09:34

Nee, vubec nerusis +uculi se, ze to laskovani si s Remusem nechaji az na doma+ To je vyborny napad. Na takovy vecerni piknik moc radi prijdeme. Mimochodem, mas tady skvelou zmrzlinu! +odlozi prazdny pohar a natahne se po susenkach a sedne si na kraj, aby nedrobila do postele+ Jo, mame konecne chvilku volna pro sebe. Vytahla jsem Remuse ven mezi lidi, aby si trochu odpocinul od prace. A jak se mate vy s Byronem? Slysela jsem, ze jste se uz prestehovali.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 12 čer 2015 17:09

Že jo, musí se to stihnout teďka, dokud ještě není až moc vedro, v létě to už asi nepůjde. +uculí se+ díky, tu děláme sami, podle starý japonský receptury. +usměje se+ No jasně, to je potřeba, trochu si odpočinout. +přikyvuje souhlasně+ Já mám teďka ve škole zkouškový, takže stresu si užiju dost. +směje se+ jo, teďka nedávno. +přikývne+ bydlíme teprve pár dní, zrovna včera jsme přestěhovali kočky. zatím jsou všude bedny a bordel, až budeme mít trochu uklizeno, můžete se klidně stavit na kafe, a klidně vem i Vanessu, až se vrátí... +uculí se na ně+ A co jinak? jak jdou přípravy a organizování? +zazubí se na ni+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 13 čer 2015 00:41

A kdy chystáš ten piknik? Abychom si to mohli naplánovat +koukne na Remuse, jestli bude mít volno+ Tak držím palce, ať ti zkoušky dobře dopadnou. Nezávidím ti a jsem fakt ráda, že já už to mám za sebou +usměje se na ni zúčastněně+ Stěhování je ta nejpříšernější věc na světě. Tak až se zabydlíte, moc rádi přijdeme omrknout váš nový byt +slíbí jí+ My taky pořád hledáme, hledáme, a zatím nic. Ale brzy pojedeme na dovolenou na Nový Zéland, jak jsi mi dala tip, tak třeba nám tam něco padne do oka +napije se ledového čaje+ Jo, plánování jde skvěle, máme spoustu tipů a nápadů, jen to zorganizovat tak, aby to bylo dokonalé +usměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 13 čer 2015 14:10

ještě je to jenom ve fázi nápadu, ale určitě vyvěsíme letáky. +usměje se+ dík, zatím mi to celkem jde, ještě mi zbývá jedna, a ta už by neměla bejt tak těžká. +uculí se+ švihla jsem s lektvarama, dvoubor jsem fakt nestíhala, takže je to teď trochu klidnější. +přikývne a napije se+ mně bavila ta fáze vybírání novýho nábytku a tak, ale to samotný stěhování je děsnej chaos. +zašklebí se souhlasně+ to chce čas, až tě nějaký místo osloví, určitě to poznáš. +uculí se+ já mám teďka pocit, že tady v tomhle bytě už asi zůstaneme. +usměje se na ni+ vážně? tak to je super, to jsem zvědavá, jak se vám tam bude líbit! je to perfektní místo. +uculí se nadšeně+ jo, je to spousta stresu. +souhlasí s ní+ ale ten den za to potom stojí. +pousměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 14 čer 2015 01:30

+zvedne překvapeně obočí+ Tys nechala lektvary? Vidíš, a já měla dojem, žes mi kdysi říkala, že právě ty tě hodně baví +zaculí se+ Ale jeden obor už se bude dát zvládnout v pohodě. Přesně tak, to zařizování nábytkem musí být fakt zábava. Taky se na to už moc těším. Máte moderní interiér? Tak pokud jste tady šťastni a spokojeni, nebude důvod odtud odcházet. Hlavně jestli je byt dost velký i na to, až se jednou rozrostete +mrkne na ni vesele+ Pošleme ti pohled z dovolené +slíbí jí+ Tak mně to moc nestresuje, naopak, baví mě to. A hodně si to užívám, protože už to víckrát nezažiju. Doufám +koukne se smíchem na Remuse+ A myslím si, že to plánování je na tom všem právě to nejkrásnější.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 14 čer 2015 14:07

Baví mě hodně, ale nemám žádný ambice je dělat nějak dál. +usměje se+ stačí mi, že si dovedu uvařit ty základní věci co potřebuju, nechci jezdit na konference nebo mít vlastní výzkum, takže tam v podstatě jen zabírám místo. +uculí se na ni+ nechala jsem si dva tři volitelný předměty, a jinak jsem to pustila. +pokrčí rameny+ no, asi máme, já jsem ty styly nějak moc neřešila, většinou se mi někde zalíbí stolek, tak ho koupím, a tak to je se vším, takže je to trochu bordel. +zazubí se+ tak to my se pak taky určitě stavíme, až budete mít přestěhováno. +uculí se vesele+ jo, velký je rozhodně dost. +pousměje se, a ještě se napije+ Tak to je dobře, že tě to baví, to je ta lepší varianta. +zasměje se+ Třeba budete chtít za deset let obnovit sliby, co ty víš. +culí se+ Mně přišel nejkrásnější přímo ten obřad samotnej, kdyby to bylo na mně, tak zkrouhnu plánování na jedno odpoledne. +směje se+ ale kdybys potřebovala něco pomoct, dej určitě vědět. +nabízí se+ už máš šaty? +mrkne na ni+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 14 čer 2015 18:30

Co jsem slyšela, jsi v lektvarech hodně dobrá, tak je rozumné zaměřit pozornost i jinam. A černé magii nelze odolat, viď? +mrkne na ni šibalsky+ Aha, takže žádný viktoriánský styl, který se do starého Londýna přímo nabízí? +směje se+ Tak hlavní je, když se vám to líbí a hodí se vám to do bytu. Tak pak dej vědět, až se zabydlíte, vezmu i Vanessu, určitě přijde ráda. A to doufáme, že se taky stavíte. Uvažovali jsme s Remusem, že bychom pak uspořádali nějakou velkou párty pro přátelé. Přece jenom postavit si společný dům, a ještě na druhém konci světa, je velká událost +pousměje se+ To věřím, samotný obřad bude určitě můj nejhezčí zážitek v životě +přikyvuje s úsměvem+ Díky za nabídku, zatím to zvládám. Ale kdybych potřebovala poradit od zkušené, dám vědět +usměje se na ni+ Ještě nemám. Protože mám vyhlédnuty asi desatery a nemohu se rozhodnout pro jedny +pokrčí se smíchem rameny+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron