Venkovní posezení

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 15 čer 2015 01:46

No, to bych úplně netvrdila. +uculí se+ uvařím si antikoncepční, na bolest, nebo proti nočním můrám, ale nic víc. +usměje se+ jo, je to prostě nějak.... fascinující. +zazubí se, a na remuse se omluvně usměje, pač ten to tak asi nevnímá :D+ nee, to by byronovi moc připomínalo rodiče. +rozesměje se+ a já bych si tam taky připadala moc sešněrovaná, líbí se mi to takový míň formální, zabydlenější. +uculí se na ni+ určitě, ozvu se. +usměje se a přikývne+ no to je jasný, kolaudačka musí být, přináší to domu štěstí. +mrkne na ni vesele+ já myslím, že to určitě zvládneš, vlastně to není o tolik jiný, než pořádat větší společenskou akci, a to ti jde moc dobře. +usměje se+ počkej, až najdeš ty pravý, tak to poznáš. +zazubí se+ prostě tak jako... cvaknou na to správný místo. +pokrčí rameny+ já jsem třeba vždycky věděla, že se chci vdávat v šatech po mámě. +usměje se+ i když byly trochu nemoderní. +směje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 15 čer 2015 22:30

+Viki jí to kdysi říkala, že jí lektvary na škole hodně šly;)+ Fascinující to ona je +naprosto souhlasí, ale pak začne horlivě přikyvovat+ Ale obrana je taky zajímavá +uculuje se nevinně na Remuse+ A máte ten byt někde v centru, nebo na předměstí? Mně se vždycky líbila taková ta typická anglická architektura, ty neomítnuté domy z cihel. Taky máte takový? +vyzvídá+ Díky. To mě vždycky bavilo, pořádat večírky a párty, ale tohle musí být něco výjimečného. A jaký jsi měla obřad ty? Já už to mám promyšlené, tak opisovat nebudu +směje se+ Jú, to je ale hezké, že ses vdávala v máminých svatebních šatech. Z toho by mohla být pěkná tradice +dopijou čaj a dojí zbytek sušenek+ No, nebudu tě už zdržovat od práce, asi pomalu půjdeme? +usměje se na Remuse a ten ochotně přikývne, protože se už trošku nudí:D+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 16 čer 2015 23:08

+to jo, ale jakože v rámci srovnání střední školy, ne že je jako snape :D+ no jasně, a aby se člověk mohl bránit, musí tomu dobře rozumět. +přikyvuje souhlasně a trochu se culí+ Je v Kensingtonu, hnedka pod Hyde parkem. Je to tam malinko klidnější, ale jenom pár minut do centra, takže můžeme mít obojí. +zazubí se+ to je pěkný. +souhlasí vehementně+ ale náš dům je spíš v takovým tom koloniálním stylu. +máchne rukama+ bílý sloupy. +uculí se+ to je jasný že to musí být výjimečný, zažiješ to jednou za život, že jo. +zazubí se+ jenom jednoduchej, já si z toho popravdě až tak moc nepamatuju. +směje se+ brali jsme se v noci, a všude byla spousta světýlek a svíček, abysme viděli na cestu. +pousměje se+ a místo oltáře jsme měli takovou... bránu. +uculí se+ a popravdě si moc nepamatuju, co tam ten chlápek říkal. +zasměje se+ no doufám, že to nebude tradice, už se víckrát vdávat nebudu. +rozesměje se+ no jasně, já vás taky nebudu zdržovat. +usměje se a vstane+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 17 čer 2015 19:21

Jo takhle skoro v centru? Tak to máte všechno u nosu. Parky, obchody, zábavu. A není náhodou blízko Hyde parku muzeum voskových figurín? +jestli si to pamatuji dobře:)+ To by asi bylo něco pro Byrona +zasměje se a pak se trochu zakucká+ Vy jste měli obřad v noci? +překvapí ji to (lach, a prý že svatba v noci tady ještě nebyla :roll: )+ Slavobránu...? Prosím tě, radši už nic neříkej, aby to pak na mé svatbě nevypadalo, že jsem to od tebe okopírovala +umlčí ji se smíchem+ Já už to mám dávno vymyšlené a naplánované, už jen dolaďuji detaily +prozradí jí+ Já jsem nemyslela tebe, ale další generace dcer... jako že budou dědit svatební šaty po tvé mamince. To by bylo takové hezké +usměje se a pak seskočí z houpačky, vyklepe z ní drobky ze sušenek a něžně podá Remusovi ruku+ Díky moc za pokec, Viki, a za skvělý čaj a zmrzlinu. Určitě zase přijdeme +když přijde číšník, zaplatí útratu za oba, protože mají společnou kasu:) a nechá mu pěkné dýško za spokojenost+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 17 čer 2015 22:12

jo, je to prakticky v centru, a přitom tak hezky zastrčený, kdybysme chtěli klid. +usměje se+ to jo. +zazubí se+ ale tam je to plný turistů. +mávne rukou+ byronovi se to líbí, to si piš, hnedka chtěl odlívat z vosku můj zadek- +směje se+ no jo, měli, hlavně proto, abysme nemuseli vstávat. +uchichtne se (hehe :D tak prakticky vzato vlastně nebyla, já jsem si to tak usoukromničila :D mám to téma uložený u sebe ve Vicky's corner, jestli se chceš inspirovat :D+ taky protože jsem ujetá na ohňostroje a světlušky. +pokrčí rameny s úsměvem+ začínalo to chvilku před půlnocí, aby nám manželská pusa vyšla na půlnoc. +uculí se+ já myslím, že to si nikdo myslet nebude. +zavrtí hlavou vesele+ každej to má vždycky tak, aby se to líbilo hlavně jim dvěma, to je přece fuk, když je občas něco podobný. +usměje se+ to nech, my to uklidíme. +uculí se na ně, ať tam hlavně nešúrujou, na to platí lidi :D+ my děkujem, že jste přišli. +usměje se, a jde je vyprovodit až ke vchodu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Styx Lupin » 18 čer 2015 20:58

Cože, zadek? A na co by mu byl voskový, když má doma originál? +zasměje se+ Tak to je opravdu pádný důvod +culí se+ Já mám zase trochu jiný důvod... však uvidíš +mrkne na ni vesele (jsi hodná, ale inspirovat ani ne, nechci kopírovat a já už mám všechno naplánované, jak bych to chtěla, i obrázky vybrané, ale možná se tam mrknu na ty tvoje obrázky, abych náhodou nepoužila stejné:D Ale díky za nabídku!)+ Ohňostroj k nocím neodmyslitelně patří +přikyvuje souhlasně+ A světlušky? Tak to muselo být fakt nádherné +to jsem taky chtela :lol: + Tak brzy se uvidíme na té tvé párty +obejme ji a pak se s ní oba rozloučí a poté si s Remusem ještě projdou ta krásná zákoutí v zahradě, než odejdou domů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Aidan » 17 črc 2015 19:51

+uklidí tam a odnese nádobí zpátky do kuchyně+
Uživatelský avatar
Aidan
 
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2014 16:56
Bydliště: kam ho vítr zanese

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod yohannka » 04 říj 2015 10:29

+jak byl krvavej měsíc, tak se tam samozřejmě nasomrovala půlka mýtinky (jsem tu pozvánku objevila tady až dneska)... pár hostů teda chtělo do čaje rum nebo saké.. ale o to byl pak měsíc prý víc červenější!+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Aidan » 04 říj 2015 13:32

+v pohoděě :D obsluha se o ně pěkně stará a trpělivě roznáší triédry, nalívá jim co si řeknou, a ráno jim udělají snídani, aby z toho rudýho měsíce neměli mžitky :D+
Uživatelský avatar
Aidan
 
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2014 16:56
Bydliště: kam ho vítr zanese

Re: Venkovní posezení

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2015 02:30

Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron