Sklepní zašívárny

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 22:56

Čajová čokoláda? *nakloní hlavu na stranu.* To dej někdy do speciální nabídky, to bych ráda ochutnala, *pousměje se.* Jo, pavlovovskej reflex, uvidim plavky a začnu slintat, *zasměje se.* I když to začnu tak i tak, i když to nebudem mít natrénovaný, nakonec ta studená voda asi nebude tak blbej nápad, *zakření se.* Ale jo, budu hodná holka a budu se chovat slušně, *slíbí.* Určitě nebude, *uklidňuje ji.* A kdyby přece, umíme vyčarovat všemožný štíty, to bybylo, aby nám trocha deště zkazila párty, *mrkne na ni.* A tak mě napadá, že když už se budem koupat, trocha další vody zezhora by byla jenom další vylepšení, kdyžtak řeknem, že je to schválně místo takovejch těch vodopádků a vodotrysků, co bejvaj u bazénů, *zasměje se.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 23:15

Máme ji v obchodě. +uculí se mnohoznačně+ Přesně tak. +zazubí se+ eště že sem Byronovi doma schovala všecky trika, teďka sem odolná. +zasměje se+ Jo, koupat se v dešti je děsně boží, ale obávám se, že by nám to zrušilo táborák. +uculí se+ Napršelo by nám na buřty. +zakoulí očima+ U nás se rozhodně moc držet zpátky nemusíš. +zazubí se na ni+ hlavně doražte, a když bude hnusně, vždycky můžeme hrát twister v obýváku a smíchat všechen alkohol do pártykýble. +uculí se vesele+ A co vy vůbec teď podnikáte? Dlouho jsem o tobě neslyšela. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 23:30

Tak to já mu je ani schovávat nemusela, to vypadá, že doma byl zvyklej chodit bez něj celkem běžně, *zasměje se.* Týjo, on bude i táborák? *vykulí oči.* Super! *zaraduje se.* Dorazíme určitě, ale s tím twistrem si nejsem jistá, jestli je to dobrej nápad, to by se už asi úplně zvrtlo, *zasměje se.* Teda fuj, *ušklíbne se.* to bysme vypadali, nezabilo by nás to? I když... *chvilku nad tím uvažuje.* Na chuť by to mohlo bejt zajímavý, máte dost brček? *zaujatě povytáhne obočí a pak se rozesměje.* No, já tak průběžně pracuju z domova. U Nef se to teď dost slušně mele, takže Garett se na nějakou dobu stáhnul sem. I se sestrou. Je jí sedmnáct a vůbec neni nadšená z toho, že musela opustit domov a trčí na Darktoru. A už vůbec není nadšená ze mě, *ušklíbne se a pokrčí rameny.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 09 črc 2014 22:05

No jo, pokud se dobře pamatuju, trička se tam moc nenosej. +zazubí se+ Což je pochopitelně naprostej opak problému. +zasměje se potutelně+ No jasně že musí bejt táborák, kde bys chtěla opíkat buřty. +zahýbe obočím+ tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine. +uculuje se+ No já si představuju že takhle nějak vznikl Long Island Ice tea. +zasměje se+ My máme vždycky dost brček, to se vůbec neboj. +zazubí se+ Ne vždycky máme co jíst, ale brčka, cigára a tequilu máme neustále. +uculí se+ No jo, to máš dobrý, že si to můžeš vzít domů. +usměje se+ Pubertální sestra. +protočí soucitně oči+ No jo, takovou taky mám. Teda sedmnáct už jí není, ale zastydlá je stejně. Však jsi ji potkala. +vzpomene si+ Je to děs, ti sourozenci.+ +zavrtí hlavou+ No, a jak se k tomu staví Garett? +zajímá se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 10 črc 2014 18:41

Však to je to jediný, co člověk k životu potřebuje, jídlo se přeceňuje, *mrkne na ni.* No, Garett je z toho dost nešťastnej, těšil se, že nás seznámí a teď to vypadá takhle. Přitom Erika je normálně moc milá holka, ale teď se to tak semlelo. Na jednu stranu se jí nedivim, musí opustit všechno co zná a do toho se jí brácha ze dne na den zbláznil a zamilovaně vrká s úplně cizí ženskou... *pokrčí rameny.* Ale já myslim, že se to časem poddá, ona v jádru protivná neni, *pousměje se.* No a co u tebe? Jak se vede, krom toho, že kšefty jdou skvěle? *zazubí se na ni.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 11 črc 2014 23:57

Jo, Byron říká, že můžem žít ze vzduchu a naší lásky. +zasměje se+ jo, to stojí vždycky za houby, když lidi který máš ráda nemají rádi sebe navzájem. +pousměje se+ Nejspíš se bojí o svý přátele, a taky je on její jediná rodina. +pokrčí rameny+ Musí mít pocit, že jí ho sebereš. +uculí se+ Jo, až pochopí, že je neohrožuješ, zklidní se. Aspoň myslím. +usměje se na ni povzbudivě+ No jo, jde to dobře. Byron je teď na vodě s kámošema, tak se mi trochu stýská, ale to zmáknem. +zasměje se+ Pořídili jsme si další koťátko, teda spíš ono nás. +zazubí se+ a co ty, nechystáš se najít si vlastní bydlení? +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2015 02:27

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Předchozí

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron