Sklepní zašívárny

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 26 bře 2014 16:56

Sklepní zašívárny pro světloplachy, co chtějí trochu víc soukromí. K lístku dostanete zvoneček, a na naši milou atraktivní obsluhu si zazvoňte!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 21:16

*Vejde dovnitř, nadechne se té typické vůně, jakou mají jen čajovny, a zamíří po schodech dolů. Najde si ve sklepě jeden obzlvášť hezký a útulný kousek, pohodlně se tam uvelebí a čeká, až se někdo objeví, zatím se zvědavě rozhlíží kolem, protože při otevření se tady dole podívat nebyla.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Aidan » 08 črc 2014 21:26

+obsluha ji samozřejmě zaregistruje, ale v klidu počkají, až si vybere svoje místo a aklimatizuje se, a pak se objeví u jejího koutku+ Dobrý den. +usměje se na ni mile, a podá jí Čajový lístek a sezónní nabídku+ Vítejte u nás. +dodá+ Budete si přát zapálit vonné tyčinky? +navrhne nevtíravě+ až budete mít vybráno, stačí zazvonit. +podá jí zvoneček a zmizí, aby si v klidu vybrala+
Uživatelský avatar
Aidan
 
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2014 16:56
Bydliště: kam ho vítr zanese

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 21:42

Dobrý den, *usměje se na něj a vezme si, co jí podává.* Ano, děkuju, *přikývne na ty tyčinky, očima už zkoumá sezóní nabídku a na první pohled má vybráno.* Počkejte prosím, *zarazí ho, než stačí zmizet, stejně by ho hned zvonkem volala zpátky.* Dám si bezinkovou limonádu a tu čajovou zmrzlinu, děkuju, *usmívá se na něj.* Je tady Vicky? Chtěla jsem ji pozdravit, *zajímá se.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Aidan » 08 črc 2014 21:50

+zapíchne jí tyčinku do stojánku a zapálí ji, aby čadila příjemně nevtíravou vůni+ Už máte vybráno? +uculí se vesele, a všechno si zapíše+ Hned to tu máte. +usměje se+ Jo, je v kanceláři, řeknu jí, ať se staví. +slíbí, a zase zmizí+
Uživatelský avatar
Aidan
 
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2014 16:56
Bydliště: kam ho vítr zanese

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 21:50

+z popisu "ptá se po tobě brunetka ve sklepě" toho moc nepozná, ale když sejde dolů, vesele se uculí+ Ahoj! +usměje se na ni+ To je supr že jsi přišla. Mohla jsi se stavit v kanclu, posadila bych tě sama. +zazubí se na ni+ Jak se máš? Co si u nás dáš? +zajímá se, a sedne se i na chvilku k ní+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 22:04

Ahoj, *pozdraví ji s úsměvem, když se tam objeví.* Říkala jsem si, že se na tebe zajdu podívat. A musim ochutnat něco z těch letních novinek, vypadá to všechno úžasně, *prohlíží si letáček s letní nabídkou.* Nechtěla jsem tě rušit, *pokrčí rameny.* A nevěděla jsem, jestli tu vůbec jsi. Už mám objednáno, *pousměje se.* A co ty, jak se pořád máš? *nakloní zvědavě hlavu na stranu.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 22:14

Já tu jsem skoro furt. +zazubí se+ Dneska objednáváme novou várku Oolongů. +pousměje se+ Ale je fakt, že už se to docela zaběhlo, tak tu nemusím být pořád, když nechci. Ale Byron jel s kámošema na vodu, tak bych se stejně nudila. +uculí se na ni, a Aidan jim akorát donese objednávku, a pro Vicky ovocnej ledovej čaj a toasty+ No, docela dobře. +přikývne+ Budeme pořádat párty, tak vezmi toho svýho a dorazte. +uculí se+ Jste spolu pořád, že jo? +ujistí se radši pač nemá novinky :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Cairo » 08 črc 2014 22:26

Tak to je fajn, že se ti daří, *usměje se na Aidana a vezme do ruky misku se zmrzlinou.* Jo, jsme, *pousměje se nad lžičkou zmizliny a pak ji strčí do pusy.* Mňam, páni, to je dobrý, *nadšeně vykulí oči a honem do sebe hází další lžičku.* To bych neřekla, že čajová zmrzlina může bejt tak dobrá, *pochvaluje si a mizí to v ní rychlostí blesku.* O tý párty jsem slyšela, určitě s Garettem přijdeme. I když teda nevim, jestli to vydejchám, v plavkách jsem ho ještě neviděla a nejsem si jistá, jestli se zvládnu chovat slušně, až se tam v nich bude promenádovat, *zazubí se a radši tu představu zchladí dalšíma pár lžičkama zmrzliny.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Sklepní zašívárny

Příspěvekod Victoria » 08 črc 2014 22:45

Jo, nemám si na co stěžovat. +usměje se+ A co ty? +zajímá se+ Pořád bydlíš na Darktoru? +uculí se+ Že jo, je to překvapivá mňamka. +zasměje se+ A měla jsem taky čajovou čokoládu, a bylo to dobrý. +zazubí se, a okusuje kůrky svýho toustu+ Tak bezva, budeme se těšit. +usměje se+ To byste měli doma trénovat. +zazubí se+ Nebo radši ne, pak bys měla na plavky vybudovanej pavlovovskej reflex. +uculuje se+ Bude tam spousta zmrzliny, a studená voda, a přinejhorším můžete vždycky na chvilku zajít dovnitř. +zasměje se vesele+ Akorát doufám, že nebude tak děsně pršet. +pousměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron