Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 30 srp 2016 23:25

To se ti nedivím. +potřese hlavou a už přemýšlí, co by se s tím dalo dělat+ No, nejdřív ze všeho bysme musely zjistit, o co vlastně přesně jde. I když přiznávám rovnou bez mučení, že tak dobrá jako Jade určitě nebudu. Není to tak docela moje specializace. +prohlásí sebekriticky+ Jo, to máš pravdu. +přikývne a pak se zase uculí+ No jo, pomsta. Docela čistá práce, jestli to tak můžu nazvat. +a zní i vypadá celkem hrdě:D+ No hele, ale to není sranda, má už i podobný gesta a výrazy. +směje se, když si to vybaví, ten kamenný obličej, nečitelný výraz:D+ Jo tuším. Stejně jako Payne. Ve mně. +taky to nezní úplně nadšeně+ To jsem poznala, ale je vidět, že je má vycepovaný dokonale. Omezili se jen na ošklivý pohledy a na to jsem celkem zvyklá. +zasměje se+ Noo, bestie jsme do určitý míry všechny, ne? +zamrká na ni spiklenecky, mezi námi děvčaty:D+ Skvělej nápad, určitě bude ráda. Jak za peníze, tak za hlídání mimča. +usměje se na Sophie, která se na ni ještě chvilku culí, ale pak otočí hlavičku a začne natahovat ručky k Vicky+ No dobře, tak zase zpátky k mamce. +usměje se a předá ji opatrně Vicky+ No to já taky doufám, že nebude. Vždycky doufám v lepší variantu, ale znáš to. Je dobrý být připravený na tu horší. +zasměje se, ale je to holý fakt:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 01 zář 2016 01:20

Já jsem si myslela, že se tak projevuje její magie, když byla ve mně. Možná to tak pořád je, jsem na ni furt hodně napojená. Možná to dělá ona. +kousne se trochu do rtu a kouká po malý+ Zrovna tuhle schopnost bych jí fakt nepřála. +pousměje se+ Jo, no, možná nebudeš, ale kdo má snášet celej ten jeho sranec okolo. +zasměje se+ Skvělý. +culí se jenom, když vidí, jak to Beccy pyšně vykládá+ Ach bože, chudák. +zašklebí se, když si to představí+ Já jako chápu, proč k němu asi vzhlíží. Když jsem Jadea potkala tak jsem nebyla o moc starší. +pokrčí rameny+ Jo, ale... vyrůst v tebe a vyrůst v Jadea jsou dvě hodně různý věci. +pousměje se na ni+ Vyrůst v tebe rozhodně není to nejhorší na světě. +zazubí se+ Proč asi ty máš kamarády, hm? +uchichtne se+ Ono totiž čelit následkům jeho nelibosti není žádná hitparáda. +ošije se trochu+ Tak někdy je to potřeba, že jo. +směje se+ Tak super, domluveno. +culí se+ Ať si toho svýho klidně vezme na hlídání s sebou, když slíbí, že mi dítě nezamkne na záchod aby měli klid na muchlování. +zazubí se+ Jdeš ke mně, jo? +usměje se na Sophii a vezme si ji na ruce+ Dycky když potká někoho novýho, zapomene že mě má, co. +zasměje se a chvilku s ní dělá ve vzduchu letadlo :D+ No koukej, teta Beccy ti přinesla hračky. +zachrastí jí před rukama+ Já vím. V životě jsem neměla tak strašnej strach jako od tý doby, co ji máme. +pousměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 01 zář 2016 17:25

Jo, to rozhodně není vyloučený. +přikývne zamyšleně+ To máš pravdu, zrovna to bych si taky klidně odpustila. +ušklíbne se pobaveně+ Jsem ráda, že to říkáš, jen nevím, jestli o mě nemáš přehnaně dobrý mínění. +zasměje se+ No..to nevím. Protože je chci a taky nechci být úplná osina v zadku? Aspoň ne pořád…+zamrká na ni nevinně a uculí se+ To teda je a hlavně to taky bývá docela zábava, že jo? +zasměje se+ Tak jo, řeknu jí to, že až jí vyprší trest, může jít vydělávat. +cukne koutky a s úsměvem pozoruje, jak se malá směje+ To chápu. A nejhorší je, že se to nezlepší. Spíš naopak. Čím bude starší, tím větší ten strach bude. +zavěští si trochu a potřese hlavou+ Tak já asi pomalu půjdu. Dary jsem předala, kmotřenku pomazlila a je čas na návrat do reality. +zasměje se a zvedne se+ Kdybys přišla na něco, co by mohlo pomoct v tom tvým problému, ozvi se. Uspořádáme seanci. +zahýbe obočím a zasměje se+ Tak ahoj, Sophie a hezky přiměřeně zlob. Já tě zas brzo přijdu trochu rozmazlit. +pošimrá ji na bříšku a pohladí po vláskách+ A dávejte na sebe pozor, všichni. +koukne na Vicky trochu vážněji a pousměje se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 02 zář 2016 00:37

Jo... není to život, kterej bych pro ni chtěla. +pousměje se+ Možná by pro ni bylo prostě jednodušší bejt po byronovi. +pokrčí rameny+ jo, a o tom přesně mluvím. +zasměje se+ Z Payne vyroste dobrej člověk. +ujistí ji přisvědčeně+ Tak jí dej moje číslo, ať se ozve, až bude mít po zaracha. +zazubí se+ Jo, s tím počítám. +povzdychne si děsně, ale culí se+ Zatím kam ji položím, tam ji najdu. Až vyroste, hrábne mi. +pousměje se+ Tak se měj krásně, a až budeš mít cestu kolem, stav se, klidně i u nás. +uculí se+ Jo, doufám, že se toho brzo zbavím. +ušklíbne se vesele+ Ty taky, jasný? Buď opatrná. +obejme ji pořádně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Předchozí

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron