Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Personál » 01 kvě 2015 13:38

Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 212
Registrován: 30 zář 2009 09:51

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 01 kvě 2015 20:58

+přijde zkontrolovat podnik, a narazí na ten vkusnej akt vandalismu :D, poškrábe se na hlavě, a nechá ho tam, pač grafitti jsou taky umění, že jo, no a nad narkoseancí se zamyslí :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2015 02:31

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 10 črc 2016 16:31

+zastaví se se Sophií v práci, položí si ji do polštářů na zem a vezme si k ní papíry a objednávky, lehne si vedle a tak tam spolu vegetí, Sophie se převaluje na břicho a na záda a cucá si ruce+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 srp 2016 14:51

+při projíždění Districktem jí pohled padne na čajovnu, ve které ještě za celou dobu nebyla a vzápětí ji napadne, že by mohla omrknout, jestli tam není Vicky se její malou kmotřenkou. Naštěstí je pod mrakem, takže jí procházka po ulici nedělá problémy. Zaparkuje opodál a pak se ještě rychle přímístí domů, kde vezme dárky, které má pro malou připravené. Vejde dovnitř a se zájmem se rozhlédne; hned se jí tam zalíbí, je to příjemné, útulné, domácké. A moc hezky to tam voní. Usadí se tam někde stranou v koutku a čeká, až si jí někdo všimne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 19 srp 2016 17:24

+holky tam úplně náááhodou jsou :D Vicky poslala zaměstnance domů, aby si užili odpoledne venku, když je tak pěkně. Válí se se Sophií na dece v kanclu, když se ozve tichej zvoneček, kterej upozorňuje na příchod zákazníka+ Někdo k nám jde. +uculí se na malou, která hnedka zpozorní, když uslyší zazvonění+ Co, půjdem se podívat? +pošimrá Sophii na břiše, zvedne ji z deky do náruče, do volný ruky popadne jídelní lístek a jdou+ Dobrý d- jé, ahoj! +usměje se na Beccy, když ji pozná+ Co ty tady, jseš fanda čaje? +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 srp 2016 18:41

+to je ale náááhoda:D zvedne oči od lístku, do kterýho se z nedostatku invence začetla a maličko z toho má depresi:D Usměje se když se objeví Vicky s malou a odloží lístek+ Ahoj. No, bývávalo. +zakření se+ Je to trochu klišé, ale jela jsem tak kolem..znáš to. +zasměje se a zvedne balíček, který měla položený vedle sebe+ Ještě jsem nedala dárek svojí kmotřence, tak jsem si řekla, že to můžu napravit, pokud tu budeš. A měla jsem štěstí. +pousměje se a kouká trochu nejistě na malou. S dětmi teda opravdu moc zkušeností nemá a hlavně má strach, aby se jí nebála+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 19 srp 2016 19:01

Můžeš pít čaj? +zajímá se, když může alkohol, tak třeba... :D+ Co já bych ti... no, vzadu mám nějakej alkohol. +uculí se+ Jéé, no slyšíš to? teta Beccy se na tebe přijela podívat. +zazubí se na Sophii, ta se jí drží kolem krku, kdyby jako náhodou, ale vykukuje zpoza máminejch vlasů, ocucává si ruku a děsně zvědavě ji pozoruje+ To jsi moc hodná, tos nemusela. +usměje se, ale má radost, a dřepne si tam k Becce do polštářů+ a jak se máš? nějaký novinky? +zajímá se+ Ona se lidí moc nebojí, což je na jednu stranu do budoucna znepokojivý. +zazubí se+ Je po Byronovi, děsně společenská. Chceš ji na chvilku? +usměje se, ale nenutí ji radši :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 19 srp 2016 19:24

Bohužel ne. +zavrtí smutně hlavou+ To je dobrý, nemusím furt chlastat. +mávne rukou a zasměje se+ Já vím, že nemusela, ale chtěla jsem. Časem jí ode mě určitě přibudou i další dárky. Praktický. +zamrká na ni nevinně a podá jí balíček. http://files.uloziste.com/b42039a366c8eba6/darky..jpg + Já se mám docela dobře. Vlastně asi docela dost. +uculí se jenom lehce nablble:D+ Novinky? To nevím, co se ještě dá považovat za novinku. +zasměje se+ To je náhodou super, že se nebojí. +usměje se na holčičku+ Doufám, že ani nikdy nebude mít důvod, začít se jich bát. +povzdechne si, když si vzpomene na svou sociopatickou puberťačku+ Cože?! No...já nevím...abych jí nějak..neublížila. +kouká na ni trochu vyděšeně, ale zároveň je vidět, že by asi trochu i chtěla+ Ale asi bych měla, když jsem ta kmotra, co? +pousměje se, trochu se nakloní a pohladí Sophii po jemňoučké ručičce+ Tak co říkáš, půjdeš chvilku ke mně? +usměje se na ni něžně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 19 srp 2016 19:45

já si popravdě docela užívám, že zase chlastat můžu. +zazubí se+ praktický jo? +zvedne obočí pobaveně, ale tak s tím asi počítali už když ji oslovili :D+ No hlavně ať si neprostřelí nohu. +uculí se+ Tak děkujem moc. +koukne do balíčku a děsně se rozculí+ ježiš to je boží! koukej, cos dostala! +ukáže to tam Sophii a jen se usmívá, jak to zkoumá+ to je na nohy, ne do pusy, ty trdlo. +zazubí se, a radši to zase sbalí, než je malá úplně znehodnotí+ Jo? koukám že víc než dobře. +směje se Beccy výrazu+ takže v ráji je slunečno, jo? a co tvoje puberťačka? +uculuje se+ jo... to taky doufám. +pousměje se+ nikdo tě nějak nepřipraví na to, že mateřství je doživotní strach. +usměje se+ Jak chceš, ale nebooj, ona se ozve, když se jí to nebude líbit. +uculí se+ děti jsou děsně gumový, už se mi jednou skulila z gauče. +zazubí se+ Hlavu už jí podpírat nemusíš, jen si ji opři o tělo, dej si ji jako... zadkem na předloktí, a dej jenom bacha, aby se ti nezaklonila. Co myslíš, necháš se pochovat, koťátko? +pousměje se a nějak opatrně jí malou podá. Sophie zabrouká a honem se koukne, jestli tam máma jako pořád je a nezdrhla, ale pak ji zaujmou všechny ty nový vjemy hlavně beccy řetízek a dlouhý vlasy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron