Hlavní sál

Magická čajovna vznášející se na křídlech draků

Moderátor: Victoria

Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 26 bře 2014 17:08

Hlavní sál hned za vchodem je plný stolků s pohodlnými křesílky pro ty, co neradi posedávají po zemi, místečka pro samotáře, kteří si chtějí jen vychutnat čaj a vypnout, i rohy obložené polštáři pro sleziny s kamarády. Vyberte si plac podle svého gusta, a počkejte na naši milou, velice atraktivní obsluhu!

Když budete mít u popíjení dlouhou chvíli, můžete si vybrat z půjčovny společenských her, nebo se přesunout do některého ze čtecích koutků a zavrtat se do křesla s knížkou z naší knihovny, kterou nám velkoryse pomáhá zásobovat Antikvariát ztracených příběhů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 16 kvě 2014 20:59

+někde si přečetla, že se tady otevřela nová čajovna, tak sem ze zvědavosti nakoukne a zalíbí se jí to tady. Sedne si někam stranou ke stolečku pro jednoho a než přijde obsluha, kouká zatím do čajového lístku+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 16 kvě 2014 21:37

+zrovna má směnu sama, sedí za pultem a čte si knížku, a když uvidí povědomě blonďatý vlasy, vezme si bloček a s úsměvem k ní zamíří+ Ahoj! +uculí se na ni, předpokládajíc, že to je Styx+ Jak se máš? To je super, že jsi přišla. +usměje se na ni, a pak si vzpomene, že je tam vlastně obsluha+ Tak co si dáš? +zajímá se, a vytáhne si z vlasů tužku+

(teď si nejsem jistá, jestli se znají, nebo jestli vůbec ví, že má styx sestru :D)
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 17 kvě 2014 02:09

(neznají se a jestli Viki ví, že má Styx sestru, to musíš vědět ty :D )

+jak Viki přistoupí k jejímu stolku, zvedne k ní zrak od meníčka+ Ahoj +usměje se na ni+ No... já jsem Vanessa, Styxina sestra. Asi sis mně s ní spletla +představí se jí rozpačitě, nejspíš si už bude muset zvyknout na to, že si ji lidi budou pořád plést+ Je to tady moc hezké a útulné +přehodí radši téma+ Dala bych si pro začátek... asi ten Úplněk +vybere si, co jí je nejbližší+ Není to nějaký vlkodlačí lektvar, že ne? +zažertuje a odloží lístek+ A nějaké čajové pečivo prosím.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 17 kvě 2014 14:01

(já myslím, že se Styx někde zmiňovala, že sestru má, ale že jsou dvojčata podle mýho nevíme :D)

+překvapeně zamrká, a prohlídne si ji pořádně+ Aha, tak to promiň. +usměje se+ Páni, vy si ale jste podobný! +zavrtí nevěřícně hlavou, a donutí se přestat civět+ Já neměla páru, že jste jednovaječný dvojčata. +uculí se omluvně+ Tak v tom případě já jsem Vicky. Teda, Victoria Seebohm. +představí se pořádně, a podá jí ruku+ Dík, je v tom dost práce. +usměje se pyšně, když si to tam prohlídne+ Kvetoucí čaje jsou oblíbený, já na to taky ráda koukám. +uculí se, a zapíše si to na lísteček+ Neboj, takový věci nechávám radši povolanějším. +zazubí se na ni+ Máš to tu hned. +kývne hlavou, a odběhne do kuchyňky to tam nachystat+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 17 kvě 2014 22:02

Nic se neděje. Často si nás pletou. Asi si budu muset obarvit vlasy +ušklíbne se a pak jí taky podá ruku+ Moc mně těší, Victorie. To ti věřím, že to muselo dát zabrat, než jsi to tady tak hezky zvelebila. Ale je tady moc příjemné prostředí, takové uklidňující, přímo stvořené na relaxaci. A ten kvetoucí čaj bude balzámem nejenom na mé chuťové buňky +uculí se, má v plánu zklidnit se po úplňku zíráním na rozvíjející se květ ve skleněné konvici :D +
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 17 kvě 2014 22:30

Nemáte třeba nějakou pihu na jiným místě, nebo jedna větší uši, nebo aspoň řetízek se jménem, aby to bylo snazší? +zazubí se+ Děkuju, fakt moc to pro mě znamená. +usměje se+ Takovej byl plán, aby si lidi měli kam odskočit a zpomalit. +přikývne, a za chviličku přinese na podnose skleněnou konvičku, aby bylo hezky vidět, jak se kulička rozvíjí, a posadí ji na podstaveček se svíčkou, která udržuje vodu teplou+ Doporučuju nechat to trochu víc vylouhovat, než si naleješ. +usměje se, a na stoleček položí talířek s čajovým pečivem+ Půjčujeme taky knížky, jestli si chceš něco přečíst.
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 18 kvě 2014 17:22

Ono se jen na první pohled zdá, že jsme k nerozehnání. Ale mám vlastní zkušenost, že kdo nás zná obě důvěrně, rozezná nás téměř okamžitě +poděkuje za konvici a hodí kuličku svázaných bylin do horké vody a než se jí poupě rozvine, ochutná čajové pečivo+ Knížky? To je tedy servis +pokývá uznale hlavou+ Určitě to využiju, hodlám tady nějakou chvíli pobýt, je tady božský klid. Co máte na čtení? +zeptá se zvědavě a zadívá se na pomalu rozkvétající čajový květ, tento malý zázrak ji pokaždé velice uklidňuje+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Victoria » 18 kvě 2014 19:45

No jo, kdybych vás viděla vedle sebe, určitě byste mi stejný nepřišly. +přikývne+ Máme tu na půjčování nějaký knížky z antikvariátu. Spíš takový odpočinkový věci, Hegela lidi do čajovny číst nechodí. +uculí se+ Máme detektivky, nějaký romány, dobrodružný příběhy, a tak. Klidně někam nakoukni. +ukáže jí knihovničku+ A zavíráme až v jednu, tak pobuď jak dlouho chceš. +usměje se+ Nechám tě v klidu,kdybys chtěla společnost jsem za pultem. +usměje se na ni, a odporoučí se tam, aby nerušila+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní sál

Příspěvekod Vanessa » 19 kvě 2014 22:01

Tak to si určitě něco vyberu na čtení, k té pohodě tady se to hodí, díky za tip. Hlavně abych tady nezkejsla ještě po zavíračce, abych to dočetla +zasměje se+ V pohodě, nebudu tě zdržovat od práce. Až budu něco potřebovat, ozvu se +jak Viki odejde, zvedne se a jde si vybrat nějakou zajímavou knížku do knihovny+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Další

Zpět na Dračí čajovna Nara

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron