Lokál

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Lokál

Příspěvekod Obsluha » 13 pro 2012 03:43

Vítejte v Hospůdce Na Mýtince.



Naše nabídka je široká. - Specialitky najdete v jídelním a nápojovém lístku.
Obsluha velmi ochotná a...né, že bysme se tím chlubili, ale i pohledná.
Obslouží vás buď sám kuchař Mario, nebo záskok Tobi s Bärbel.

Zwei drei, zwei drei, zwei drei vier, sieben Köche kochen Bier!
Uživatelský avatar
Obsluha
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 388
Registrován: 27 pro 2008 22:08
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Regulus Black » 13 pro 2012 03:56

Tak to musím hned ochutnat +koukne na tu pastvu pro oči v talíři+ Jo, všiml jsem si, že máte docela honičku. Nebudu vás tedy zdržovat. Ale až budete mít chvíli volna, budu rád, když si se mnou připijete +usměje se na ni a když yohi odejde, pustí se do jídla+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 13 pro 2012 03:56

Robert píše:yohannka: *kouká na ni, na brambůrky, zas na ni* hm...pevná strana bude asi...problém..ale jestli se to...*opatrně vezme jeden lupinek a strčí si ho do pusy a malinko se mu rozšíří panenky*ono se to rozpouští...*vypadne z něj překvapeně, polkne a čeká, co se bude dít, jestli to s ní iebne...*


+jenom se samolibě uculí, div pýchou nepraskne, no+ rozpouští +přikývne+ a... chutnááá? +kouká na něho zvědavě, holt fakt je to pokusnej králík, no.. upír+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 13 pro 2012 03:56

Jason píše:yohannka: Pohár nezní špatně...ale..nedáte si taky, abych nevypadal jako nenažranec? Zvu vás...*zamrká na ni nevinně a v duchu si říká, že tomu vlčímu-nevlčímu sakra musí přijít na kloub* Tak hraví, to vypadá, že s nima máte nějakou..zkušenost...*no, nenápadnost mu nikdy nešla:D*


ale tak.. tak jo! +jde je nachystat.. dva takový zmrzlinový megapoháry s ovocem a tunou šlehačky+ tak prosííím! +bodne jim tam ještě nějaký oplatečky+ zkušenost.. no.. +cuknou jí koutky+ jednou jsem na ně narazila, když jsem se tak trochu ztratila v lese... a od té doby se za nima občas..mm...zaběhnu podívat, když si chci trošku dát voraz tady od toho všeho kolem. A teď jak napadl sníh tak jsou úplně nejspokojenější!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Robert » 16 pro 2012 13:23

yohannka: to jsem vážně...nečekal...ale zdá se...že to je přežitelné...tedy, že to s upírem nesekne*vysvětlí* a chuťově zvláštní...je to dlouho, co jsem něco takového měl...tedy, podobného, chipsy jsem nezažil...*usměje se*
Uživatelský avatar
Robert
Upír
 
Příspěvky: 124
Registrován: 19 říj 2009 22:11
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lokál

Příspěvekod Jason » 16 pro 2012 13:28

yohi: no to je paráda...*kouká na obří pohár a hned se do něj pustí* vypadám asi, že jsem nedostal dlouho najíst...*zatváří se malinko omluvně, ale jen do té doby, než si nabere šlehačky* hm..ale když jde o jídlo...nemůžu si pomoct*dlabe* ještě, že se to neprojevuje navenek...ztratila? To musíte chodit do lesa s někým....*významně zamrká, že nejlíp s ním :D* no jooo, sníh, to je paráda...*zasní se na chvíli se lžičkou ve vzduchu* to bude třeba vykonat nějakou lesní procházku...*zasvítí mu očka víc, než je normální*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 525
Registrován: 19 říj 2009 22:12
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lokál

Příspěvekod Regulus Black » 16 pro 2012 16:42

+dojí výtečné jídlo, odloží talíř a pomalu začne popíjet vínko+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 16 pro 2012 22:45

Robert píše:yohannka: to jsem vážně...nečekal...ale zdá se...že to je přežitelné...tedy, že to s upírem nesekne*vysvětlí* a chuťově zvláštní...je to dlouho, co jsem něco takového měl...tedy, podobného, chipsy jsem nezažil...*usměje se*


nojo, vidíte.. to mě nenapadlo, že vlastně chuť brambůrek neznáte. Já osobně se po nich můžu utlouct.. teda.. ne po těchle +uculí se+ no a pak tu máme ještě spešl zmrzlinu, kdybyste chtěl. Ta vám taky nic neudělá
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 16 pro 2012 22:50

Jason píše:yohi: no to je paráda...*kouká na obří pohár a hned se do něj pustí* vypadám asi, že jsem nedostal dlouho najíst...*zatváří se malinko omluvně, ale jen do té doby, než si nabere šlehačky* hm..ale když jde o jídlo...nemůžu si pomoct*dlabe* ještě, že se to neprojevuje navenek...ztratila? To musíte chodit do lesa s někým....*významně zamrká, že nejlíp s ním :D* no jooo, sníh, to je paráda...*zasní se na chvíli se lžičkou ve vzduchu* to bude třeba vykonat nějakou lesní procházku...*zasvítí mu očka víc, než je normální*


+mávne rukou a taky se cpe+ já když vidím sladký, tak si taky nemůžu pomoct +zašklebí se+ nicméně jáá pak musím držet dietu! +směje se+ nooo... tak kdybyste se chtěl s něma seznáámit, nebo si zajít zaběhat, tak stačí říct. Jenom.. +zamyslí se, přecejenom havěť je tu na losu různá a moc neví jak to zrovna u něho funguje+ abyste mě nesežral...+zamumlá...když se jakože on promění+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 16 pro 2012 22:51

Regulus Black píše:+dojí výtečné jídlo, odloží talíř a pomalu začne popíjet vínko+


+jak dojí, tak mu sebere talíř+ chutnalo? Nedáte si nějaký zákusek?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Další

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron