Lokál

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 13 srp 2017 22:54

Protože ho neznáš! Je mu úplně jedno jak moc mi ublíží! +vůbec nezaváhá, vypije to jako vodu a natáhne ruku se skleničkou, ať jí dolije+ Bingo! +posmrkne a setře si pár slz z tváře+ Já nevím! +rozhodí rukama, že ho skleničkou málem sejme+ Já nevím, jestli to chci. Řekl mi, že ji ještě jednou ohrozím a nebude s tím už čekat! Jenže to nemá pořádně vyzkoušený, nikdo neví co se stane! +zavrtí hlavou+ V tomhle Amonovi nikdo nezabrání. Navíc...+trochu šíleně se zasměje+ Všichni s ním souhlasí! Dokonce i mudlové kolem mě! +bodne prstem směrem k Jerrymu, kterej něco řeší venku+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Altair » 14 srp 2017 20:09

Moc dobře vím, co je Amon zač. Přesto nevěřím, že by ti vzal dceru. Ví, jak ji miluješ +dolije jí další skleničku+ Takže za jiných okolností bys souhlasila, aby Zuzka měla magii? +je trochu zmatený z té její nerozhodnosti+ Nejsem kompetentní posuzovat, co je pro ni správné, to musíš ty, její matka. Kdyby ale byla jako ty, nezjednodušilo by se tím mnohé? +palcem jí jemně setře slzu z tváře+ Jenže tentokrát jsi za to nemohla ty. Je to moje vina, co se tady stalo. Bylo to vyřizování účtů +bere to na sebe+ To snad nemyslí vážně! On to ještě nedělal a začne rovnou se Zuzkou? +nechce se mu to ani věřit+ Proč to nejdřív nevyzkouší na nějakém bezvýznamném mudlovi, aby zjistil, co to s člověkem udělá? Měla bys jít za ním a rozmluvit mu to, pokud ještě není pozdě. Anebo ať to nejdřív na někom otestuje +nechce, aby to jen tak vzdávala+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 03 zář 2017 00:43

Právě proto! Jeho celoživotním cílem je ublížit mi co nejvíc! +opět do sebe alkohol hodí a položí skleničku s takovou razancí, že ta křachne+
Jo...teda asi...myslím...+rozhodí rukama+ Co já vím! Není to tak jednoduchý! Musel bys být kouzelník, abys to pochopil! Možná zjednodušilo, možná zkomplikovalo. Ne každej se naučí svou magii ovládat. Ne z každýho je hodná holka jako sem já, ale taky z ní může být temná fúrie a co pak?!
+Zavrtí hlavou+ Jenže já to zapříčinila. Už to zkoušeli...ale ne s jeho krví...Amon jaksi nerozdává litry na potkání... Nepustí mě k němu....a po Smrtijedech mám zakázaný střílet...+ušklíbne se, natáhne se pro flašku a napije se rovnou z ní. Pak hrábne do poličky a na stole si připraví hezky lajnu.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Altair » 12 zář 2017 21:20

+povzdechne si+ Jsem jen člověk. Není v mých silách ti v tomhle pomoct. Ani s armádou asasínů +poznamená nakonec rezignovaně a je na něm znát, jak ho to štve+ Dopadne to dobře +stiskne jí povzbudivě ruku a chvíli ji svírá v dlaních. Pak jí vezme láhev, u baru nalije další skleničku a tu jí pak přinese+ Měla by ses jít pořádně vyspat po tom, co jsi dnes prožila, Beatrix +se staženým obočím sleduje, jak se tam Bea chystá sjíždět+ Asi bych už měl jít... určitě chceš být teď sama.
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 16 zář 2017 15:46

+Zavrtí hlavou+ To není tvoje zodpovědnost... +Sleduje jejich ruce a pak se rači napije+ Dnes už neusnu...budu čekat až mně zazvoní telefon... +Podívá se na něho, chvilkuváhá, ale pak se natáhne a obejme ho. Přitom nasaje jeho vůni pod krkem.+ Sbohem Altair....+zašeptá, naposledy se na něho podívá a jde si dát tu lajnu....+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Altair » 16 zář 2017 21:21

+když ho Bea znenadání obejme, trochu ho překvapí, že to udělala přímo před kamerami, ale sevře ji v náručí a zaboří tvář do jejích vlasů a chvíli si vychutnává ten pomíjivý okamžik její blízkosti. Pak jí lalůček ovane jeho horký dech a u ucha se ozve jeho šepot+ Dávej na sebe pozor, habibi. Budu ti pořád někde nablízku +políbí ji na krk a pak jí ještě zašeptá do ucha+ Sbohem, Beatrix +a než se Bea vzpamatuje, assassín je pryč, jako by se vypařil+
Krédo Assassínů:
"Žijeme v temnotě, abychom sloužili světlu. Jsme Assassíni. Nic není pravda, vše je dovoleno."
Nothing is true, everything is permitted!
Uživatelský avatar
Altair
Člověk
 
Příspěvky: 625
Registrován: 17 dub 2010 18:22
Bydliště: Masyaf, Sýrie

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 16 zář 2017 21:30

+Nedá na sobě vůbec nic znát. Jakoby nic si šňupne a připraví si ještě jednou a znova si dá. Přitom jí na desku stolu padají slzy, který se jí kutálijou po tvářích. Ani to tam po sobě neuklidí, zbytek tam nechá a zamíří po chodech nahoru s opovržlivým pohledem na Jerryho, kterej stojí opodál a sleduji ji.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 15 říj 2017 00:41

Obrázek


Nově instalováno na Mýtince...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Security » 26 říj 2017 20:57

+Dá si kafe u stolku v rohu a okázale ignoruje Bärbel a říká si, jestli tam yohannka vůbec ještě vlastně dělá...+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 29 říj 2017 10:25

+tu a tam ještě možná jo... a čirou náhodou tam zrovna je+ ale alee, kohopak to tu máme? +usměje se jak ho vidí a jde za ním+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron