Lokál

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: Lokál

Příspěvekod Security » 04 lis 2017 12:03

No né! Tebe bych tu nečekal! +zvedne se a přitáhne si ji k sobě+ Taková vzácná návštěva ti tu sedí a ty nikde...+sehne se a olíbne jí rtíky+ Chybělas mi...
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 09 lis 2017 11:33

no, je fakt, že tu moc často nejsem, ale vrabci na střeše si povídali, že tu na mě někdo čeká... tak jsem neodolala +směje se, natulí se mu do náruče a dá mu pusinku+ ty mě taky.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Security » 11 lis 2017 13:19

Tak vrabci jo? To abych si šel pro brokovnici, doví co ještě by mohli vykecat... +pokýve naoko vážně hlavou a ohlazuje jí tlapama záda+ Určitě ne tak moc, jako ty mne...+olíbne jí nosík a prohlíží si ju, jako by ju neviděl už věky+ Víš, že seš ještě krásnější než minule? A to jsem si myslel, že už to ani možný není!
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 18 lis 2017 22:16

beztak už všechno vím +culí se a oňuňává ho+ krásnější? a netrefili tě do hlavy? +zakroutí nad ním s úsměvem hlavou+ nepůjdem se někam projít?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Security » 25 lis 2017 16:16

Ale jistěěě...+uculí se, že jí přece nebude bonzovat, co všechno ještě neví+ Do hlavy né. +zavrtí hlavou+ No vlastně jsem se přišel zeptat, jestli by ses semnou nechtěla projít na vánočních trzích...v americe...+upřesní a pohladí ju po zadečku+ A při té příležitosti zůstat i na štědrej den? +dá jí pramínek vlasů za ucho a olíbne jí spánek+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » 03 pro 2017 23:27

fakt? no jasně že bych chtěla +usměje se+ budeme tam jak minule? s výhledem na strom? tam to bylo moc pěkný!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 23 pro 2017 00:29

Obrázek


+Na Mýtince jsou přípravy na Vánoce v plným proudu. Chystá se tabule, všichni kmitají a Bea je průběžně buzeruje, aby nevyšli ze cviku. V rádiu k tomu hraje Elvis a venku padá sníh.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Beatrix » 14 úno 2018 20:14

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 24 úno 2018 10:58

+přemístí se s Remusem před Mýtinku a je to doslova šok přijít ze čtyřicetistupňových australských veder do mrazivých Alp+ Ty vado... to je snad šedesátistupňový teplotní rozdíl +zadrkotá Styx zuby a rychle se hrne dovnitř do tepla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 24 úno 2018 14:20

+rychle zamrká, aby mu řasy nepřimrzly k sobě, a promne si ruce+ Tedy to ani ve Walesu nebyla taková zima. +zasměje se, a od pusy mu okamžitě jde pěkně hustá mlha+ Ale je tu krásně. +rozhlédne se tam po zasněžených horách+ Honem, ať nenastydneš. +pousměje se, otevře dveře a vejde s ní dovnitř+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron