Lokál

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 24 úno 2018 17:28

+rychle se pokochá krásou okolí a pak honem zapadne dovnitř do příjemného teplíčka. Zamíří ke stolu, který si tam (jakože) rezervovala, když si přes net objednávala wellness pobyt na Mýtince a posadí se+ Už jsme tady nebyli pěkně dlouho, viď? +rozhlíží se po lokálu, jestli náhodou neuvidí někoho známého+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 24 úno 2018 19:13

+mávne na obsluhu a objedná jim něco teplého k pití, aby se zahřáli+ dáš si něco sladkého? +usměje se a nakoukne do jídelníčku, že by si dal klobásku, nebo něco menšího, před wellnessem+ na husu to dneska nevidím. +zasměje se+ já tu byl naposledy, když jsme se Siriusem zapíjeli dvojčata. +přikývne+ a to už je pěkných pár měsíců... a spolu ještě déle. +usměje se a pohladí ji po ruce přes stůl+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 24 úno 2018 21:05

+musí se uculit, jak Remus šilhá po jídelníčku+ Máš na něco chuť, lásko? +proplete si s ním prsty+ Já si dám jenom čaj a k tomu nějaký dortík. Večeři si necháme až po wellness. Klidně i tu husu, když budeš chtít +mrkne na něj, že to bude večer se vším všudy+ Já jsem tady byla naposled... +pátrá v paměti+ ...asi na Beině rozlučce se svobodou?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 24 úno 2018 21:25

Myslel jsem jen něco menšího... +uculí se+ jendohubku předem, aby nám při masáži nekručelo v břiše. +pousměje se+ Co nás vlastně všechno čeká? +zamíchá si do horkého čaje trochu mléka+ Uvidíme, jak se budeme cítit. +zasměje se+ To už je taky pěkně dlouho, jak se jim vlastně vede? teď někdy mají výročí, ne? +svraští obočí zamyšleně+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 24 úno 2018 22:58

Co je podle tebe "menšího"? +zasměje se, protože moc dobře ví, jaký má Remus apetit+ Myslím, že v nabídce byla masáž, čokoládová anebo s lávovými kameny (zrovna dneska jsem byla na lávové masáži a úplně jsem si chrochtala:)), zábaly, vířivka... a snad i sauna a solárko, ale tohle já nemusím +napije se čaje a ukrojí si kousek dortu+ Asi dobře... když byla Bea nedávno u nás, tak vypadala moc spokojeně. Počkej... +přemýšlí+ máš pravdu, před pár dny měli výročí svatby. To teď budou určitě někde slavit +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 24 úno 2018 23:47

Myslím, že se spokojím jen s předkrmem... +rozhodne se a objedná si bavorskou klobásku se zelím+ tak masáž... no, to si dám líbit. solárko myslím nepotřebuji. +uculí se+ a pak vklouzneme do výřivky. +uculí se mnohoznačně+ no ano, první výročí, to mají krásné. +pousměje se+ nás vlastně taky brzy čeká výročí, i když ne svatby... máš nějaké plány? +usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 25 úno 2018 01:06

Solárko vynecháme. Ty jsi ze zahrádky opálený jako Aboriginec a já si zase potřebuji chránit porcelánovou pleť +uculí se a pak se zamyslí+ A neměla by být vířivka před masáží? Byla by škoda smýt si ty masážní a vonné oleje z kůže +poznamená+ Výročí seznámení? To už bude... devět let? +vykulí oči, jak to letí+ Ne, nemám žádné plány. Asi mi docházejí nápady +pokrčí s úsměvem rameny+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 25 úno 2018 14:25

no to máš asi pravdu. +přikývne, že to zní logicky+ Já do wellnessu moc nechodím, tak to nechám na tobě. +uculí se na ni+ Vířivka nám aspoń víc rozvolní svaly, že? +usměje se a klobáska v něm během chvilky zmizí+ Zdá se to skoro nepředstavitelné, že? +zasměje se+ Tak něco vymyslíme. +usměje se+ Sice máme děti, ale to neznamená, že zanedbáme sami sebe. +slíbí jí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Lokál

Příspěvekod Styx Lupin » 25 úno 2018 19:13

Jsem si jistá, že až wellness zkusíš, začneš chodit pravidelně +pomalu dojí a dopije to svoje+ To tedy jo... když si vzpomenu, jak jsem měla tenkrát z tebe rozklepaná kolena... +zasměje se při té vzpomínce+ Jasně, slíbili jsme si přece, že si vždycky najdeme chvilku jen pro sebe i při těch našich malých zlobidlech. Mathilda bude ráda, když je bude moct zase někdy pohlídat +usměje se na něj mile+ Měli bychom už pomalu jít... nemůžu se dočkat.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Lokál

Příspěvekod Remus » 25 úno 2018 22:52

+odloží příbor a otře si rty+ mám dojem, že bez tebe by mě to bavilo mnohem méně. +uculí se+ Vážně? Působila jsi ohromně sebejistě. +usměje se překvapeně+ A to taky dodržíme. +přikývne souhlasně, a pomlu se zvedne+ Takže nejdřív do vířivky? Předpokládám, že plavky tam s sebou mít nebudeme... +nadhodí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron