Salónek

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: Salónek

Příspěvekod Victoria » 25 pro 2015 11:37

viď? člověk to měsíc chystá, a pak je za večer hotovo. +uculí se, a jde si s holkama sednout kam Bea ukazuje+ a co vyhlížíme, santu? +zazubí se, a uzobává tam vanilkový rohlíčky, protože ty sou nejlepší+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod yohannka » 25 pro 2015 12:45

joo vaječňák je klasika, +popíjí spokojeně + taky mi přijde že je hrozná škoda jak ty vánoce vždycky taaak rychle utečou.. měly by se slavit aspoň měsíc, ne tři dny, žejo
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Engel » 26 pro 2015 00:54

yohannka píše:Engel: ahoj +přivítá ho taky+ vypadáš.. znaveně?


Ahoj...+pousměje se+ sluší ti to...+pochválí jí outfit+ Hm? Né, to se ti jenom zdá...+zavrtí rezolutně hlavou+ Už se to tu začíná scházet, co...+obhlídne hromadu lidí a zamračí se lehce nad vojákama+ Tak...uvidíme se potom...+rozloučí se s ní dočasně, jelikož mu ju Bea už odtahuje pryč a nenápadně odstrčí pár kolegů a sedne si naproti yohannky ke stolu+ ale! na sebe máme dnes štěstí, co? +uculí se, jakoby se tam vůbec schválně nenacpal+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » 26 pro 2015 00:57

+Přikyvuje yohannce+ Hlasovala bych pro to, aby měl prosinec sám o sobě aspoň devadesát dní! Jak to chcete všechno postíhat v jednom měsíci!
Vyhlížíme? Nic nevyhlížíme, ale chceme vidět všechny, a všechno! +mává na obsluhu, aby je neodbývala a hezky jim tam taky nosila všechno jídlo+ á polívka! já miluju kapří polívku! +nadšeně odhodí vaječňák+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Victoria » 26 pro 2015 03:26

souhlas, já to taky věčně nestíhám, takže my tak jako doslavujeme až do ledna. cukroví stejně zbude, tak co. +uculí se a usadí se nějak aby měla o všem přehled+ jů! jídlo! +nadchne se, a nenápadně signalizuje na obsluhu kam mají mířit a kde nešetřit+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Salónek

Příspěvekod Styx Lupin » 26 pro 2015 10:51

+souhlasně přikyvuje+ Pravda, předvánoční blázinec jakoby neměl konce a jak přijdou svátky, sotva se stačím otočit a jsou pryč. Proč to není naopak? +směje se a nandá si pravý domácí bramborový salátek a řízek jako kolo od vozu+ Mňam, tohle na Vánocích miluji! +v reálu ho už nechci vidět minimálně čtvrt roku! :D+ Tak jak jste byly celý rok hodné, děvčata, přinese vám něco ježíšek? +culí se s plnou pusou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Salónek

Příspěvekod yohannka » 26 pro 2015 12:03

Engel: díík +usměje se+ sem se snažila.. nojo dneska tu bude plno! Teda doufám že bude. Tak jo, tak zatim! +mávne mu a šup, najednou je engel zas před ní+ umh! +lekne se trocha+ no teda, to máme, tomu by jeden nevěřil jaká je to nááhoda co +uculí se+

holky: ale zas.. kdyby byly tak dlouhý, tak bych měla aspoň metrák! +naloží si hromadu jídla+ dobrou chuť!
no já jsem byla určitě nejhodnější +pokyvuje hlavou, že hodnější ani být nemohla+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » 31 pro 2015 00:46

Nevím jak Ježíšek...ale já si teda nakoupila hromadu dárků - na to, že sem byla hodná se fakt spolehnout nemůžu! +směje se a pořádně se nacpou+ No uff....mám pocit, že tak do silvestra už nic nesním...+a donesou před ně zákusky+ ...ačkoliv... +přehodnotí to a dá si nooo...a tak se projijou postupně k tomu Silvestru :D , kdy kolem lítají vojáci připravující půlnoční překvápko a přijíždijou noví hosti, kteří si tu chcou užít konec-začátek roku+ Teda musím říct, že su dost zvědavá, co přinese příští rok...dáváte si předsevzetí? +koukne okolo+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Engel » 31 pro 2015 00:56

Myslím, že se nemusíš bát..+že by plno nebylo+ Mh? +koukne na ni nevinně, jak nadskočí, když ho zase vidí+ Hrozná náhoda...+přikyvuje a taky se tam pořádně nají+ Teda...tos určitě pomáhala v kuchyni, co? Máte to skvělý...+pochválí a dá si nalít nějaký pití+ Mmm...říkal sem si...že bych tu zůstal na silvestra...omrknout co a jak...zajistit bezpečnost...znáš to...+koukne na ni co ona na to+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Salónek

Příspěvekod Styx Lupin » 01 led 2016 03:42

Podle toho, kolik jsem pod stromkem zahlédla dárků pro tebe, jsi musela být letos strašně hodná +mrkne šíbalsky na Beu+ Máte tady taky takové ty namakané hasiče? +culí se nevinně a okukuje tam ty vojáky+ Já si dávám předsevzetí +přikývne+ Na příští rok už je mám sepsané, teď ještě je dodržet +směje se a mlsá nějaký skvělý zákusek+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron