Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Obsluha » 13 pro 2012 03:45

V naší Hospůdce můžete osvěžit nejen své tělo, ale i ducha. Proto Vám (už asi rok...) nabízíme ozdravné koupele, relaxační masáže, zábaly, masky a vůbec veškeré welness služby. Součástí podzemních i přízemních prostor je rozsáhlá posilovna, sauna, bazén a další...

Obrázek

Obrázek

Obrázek


(Funguje zde absolutní samoobsluha. K dispozici jdou naučná DVD s předvičovacím programem našeho exmaséra Mária, manuály ke strojům i samoobslužný trenér.)
Zwei drei, zwei drei, zwei drei vier, sieben Köche kochen Bier!
Uživatelský avatar
Obsluha
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 388
Registrován: 27 pro 2008 22:08
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod yohannka » 16 bře 2013 18:36

+najala si trenéra, tak chodí pravidelně cvičit, aby se dostala do formy a přibyl jí i nějakej ten sval+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Beatrix » 17 kvě 2014 16:22

Obrázek


Občerstvení do vířivky...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Styx Lupin » 26 úno 2018 20:32

Remus píše:+odloží příbor a otře si rty+ mám dojem, že bez tebe by mě to bavilo mnohem méně. +uculí se+ Vážně? Působila jsi ohromně sebejistě. +usměje se překvapeně+ A to taky dodržíme. +přikývne souhlasně, a pomlu se zvedne+ Takže nejdřív do vířivky? Předpokládám, že plavky tam s sebou mít nebudeme... +nadhodí+

+vejdou dovnitř, odevzdají obsluze poukaz a ta je zavede k vířivce, která už je pro ně připravená a zanechá je tam v soukromí+ Plavky tady opravdu nepotřebuješ +zasměje se, shodí ze sebe oblečení, sepne si vlasy a vklouzne do vyhřívané vany+ Jú, to je privátní relax se šampaňským +kouká nadšeně na láhev sektu a skleničky, co tam mají nachystané+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Remus » 27 úno 2018 21:54

+rozhlídne se tam a uznale pokýve hlavou+ to jsem ani netušil, že Mýtinka skrývá i takováhle místa. +usměje se, sleduje ji, trochu mlsně, jak se svléká, a ještě jim bouchne to šampanské a nalije jim do sklenic, pak se svleče taky a vklouzne tam k ní+ Hmmm... +přimhouří oči spokojeně, a podá jí nachlazený sekt+ Tak na co si připijeme? +usměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Styx Lupin » 27 úno 2018 23:26

Já jsem se o tomhle místě dozvěděla až na Beině rozlučce, jak jsme tady s holkami trochu blbly +uculí se nevinně+ A říkala jsem si, že tady bude ten wellness mnohem soukromější než v Salonu krásy... tady nás totiž nikdo nezná +uculí se a poděkuje za skleničku se šampaňským+ Připijme si... třeba na tento výjimečný večer, že jsme si v tom shonu s dětmi našli čas jenom pro sebe +přiťukne si s ním, napije se a pak mu vtiskne na rty jemně perlivý polibek+ Tak ty mi nevěříš, že jsem měla děsnou trému, když nás Bea seznamovala? +zasměje se pobaveně, opře se pohodlně o hranu vany a nechá si mazlit tělo bublinkami+ Byla jsem rudá jako rajče a hrozně jsem se styděla +prozradí mu po těch letech+ A jaké pocity jsi měl tenkrát ty? +zahledí se na něj zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Remus » 28 úno 2018 00:54

tak blbly? +zvedne obočí pobaveně+ Já se radši neptám. +zavrtí hlavou se smíchem+ Myslíš, že by tě zaměstnanci pomluvili, že si v podniku dáváš dostaveníčka s vlkodlakem? +uculí se, a přitukne si s ní+ Na to si připiju rád. +usměje se, polkne doušek šampaňského, a podrží si ji u sebe v polibku+ Rozhodně to tak nevypadalo. +zasměje se+ Já? +usměje se+ Napadlo mě, že to je jeden z těch momentů a příležitostí, které by člověk měl chytit a nepustit. +zvedne koutek v úsměvu+ Byl jsem tenkrát naprosto přesvědčený, že žádný vztah nehledám, ale nějak se mi to vymklo. +zasměje se+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Styx Lupin » 28 úno 2018 22:51

Někdy lepší nevědět +uculí se potměšile+ To bych jim ani nedoporučovala +poznamená se smíchem+ ale nechtěla jsem využívat k tomuto večeru svůj vlastní podnik. Tady mají taky moc pěkné lázně +dá si další doušek+ To jsi řekl moc hezky. Věděla jsem, že jsi vlk samotář a nedělala jsem si žádné iluze. Ani ve snu mě tenkrát nenapadlo, že spolu strávíme zbytek života +zavrtí nevěřícně hlavou+ Ty bublinky jsou hrozně příjemné, viď ? Ty ve vířivce, ne ve skleničce +zasměje se a přisune se k němu blíž+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Remus » 01 bře 2018 01:35

souhlasím. +zasměje se+ Líbí se mi tu, a aspoň zase objevíme něco nového. +usměje se a přikývne+ Vybrala jsi to báječně. +pochválí ji+ Tak to rozhodně nenapadlo ani mě. Vlastně kdyby mi to tehdy někdo řekl, nejspíš bych tomu nevěřil. +souhlasí se smíchem+ To ano... jedny stoupají do hlavy, druhé lechtají na kůži. +přimhouří oči, a vzápětí je pod vodou polechtají i jeho prsty a vystoupají jí po boku na hebkou kůži, a on se skloní, aby ji políbil+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: Bazén, posilovna, bahenní koupele a jiné procedury

Příspěvekod Styx Lupin » 01 bře 2018 22:16

Zrádná kombinace +zasměje se na ty bublinky a když Remusovy prsty sklouznou po jejím těle, polije ji příjemné vzrušení a neodolá jeho polibku. Chvilku ho něžně líbá a užívá si to, ale pak se silou vůle od něj trošku odtáhne+ Intimnosti si radši necháme až na pokoj.... co když tady mají kamery? +zažertuje vesele a rychle spláchne touhu šampaňským+ Tohle si budeme muset pořídit domů +myslí vířivku+ Anebo si budeme vyrábět bublinky ve vaně s pomocí brčka +navrhne se smíchem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Další

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron