Kuchyně s jídelnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Beatrix, Styx Lupin, Regulus Black

Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 16 pro 2012 16:52

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 20 zář 2015 16:16

+nabídne Amonovi a yohannce židli a pak nalije Amonovi vodku. Chvíli hledá tequilu, protože to u nich nikdo nepije, ale jak je teď zásoben alkoholem, co jeho dům slouží něco jako tajný štáb, nakonec ji najde zastrčenou vzadu za flaškami a nalije i yohannce+

+pak vyleze před dveře a zařve do chodby+ Krá-tú-ró!!!

(jo, může být společná, stejně ji Regulus sám tolik nevyužije, ale jak chceš;))
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 21 zář 2015 14:54

jak odklízím? kdy?! +vykulí oči,že větš je už mít ani nemůže+ já teď dojela z dovolené a tam jsem nikoho neto! fakt ne!
Na TOM grimmauldovým náměstí? hustý! +myšlenky jí na chvilku utečou jiným směrem jak se tam v kuchyni rozhlíží+ jako.. pěkný to tu je
+a hned se zas myšlenkama vrátí+ no ale co ona tam! neudělají jí něco?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Amon » 22 zář 2015 11:54

(Já bych byla pro společnou, jestli neva. Dvě megakuchyně v jednom baráku mi přídou divný.)

Regulus: +Sedne si a hned se napije a jen co Regulus nalije yohannce, tak si nastaví skleničku na přídavek+ Nešetři...

yohannka: Vím já? Asi někdy dřív, kdyžs teď byla na dovolené? +navrhne, že on to fakt vědět nemůže+
Jo, na TOM....+rozhlídne se+ konečně tu není takovej svinčík, jako když se tu zabydlela ta verbež...
Vím já? O ní se nikdo nezmiňoval. Možná ju vezmou na "výslech".
+zazvoní mu telefon+ Á už je tu...+típne to+

Regulusi! Běž otevřít!
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 22 zář 2015 13:00

aleee dřív sem taky nikoho neto! jenom.. +vzpomene si na akci s prasátkama+ ale to je blboost +kopne do sebe panáka+
takže.. se zmiňovali o mě? fakt? +ošije se nervoozně+ hele ale ujisti se že je v pořádku! +nastaví si skleničku taky na přídavek+
někoho čekáme?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 22 zář 2015 19:21

(určitě neva, už jsem ji přesunula z druhého patra do přízemí;))

+nalije jim druhou rundu a když vidí, jak to do nich padá, tak jim tam ty flašky rovnou nechá na stole+ Dáte si kávu? Čaj? Něco k jídlu? +zeptá se jako dobrý hostitel a potěší ho, když Amon nepřímo pochválí, jak to tam po Fénixově Řádu hezky zrekonstruoval+ Kráturo, běž otevřít! +když se nikde nic nehne, s nadáváním se odebere otevřít sám+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Amon » 30 zář 2015 11:52

Mmmh? +zkoumavě si ji prohlíží a úplně na ní vidí, že si přece jen na něco vzpomněla+ Copak, copak?
Mhmm...úplně konkrétně o tobě. +přikývne+ Pffch, no tak jo...+napíše Bei smsku a v podstatě hned mu pípne zpátky naštvaná Bea, že sice obrátili Mýtinku vzhůru nohama, ale hledali jen yohannku a Marka a ty nenašli...+ No vidíš, je v pořádku...až moc...
Jo, podle udání jsi neodklízela sama.... +podívá se ke dveřím+

Regulus: Kafe a jo, už jsem to říkal - něco k jídlu. +podívá se na něho, že vymýšlet si zřejmě moc nemůže+ Ten skřítek ještě žije? +rozhlíží se, jestli už to s ním někde nešlehlo+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 30 zář 2015 11:55

+Jak Amon koukne ke dveřím, tak tam akorát dojde a zarazí se, když vidí yohannku. Nějak nečekal, že ona bude zrovna tady taky...navíc mu Bea řekla, že ji odvezou jinam+ Zdravím...+odloží si tašku+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 30 zář 2015 19:36

Tím si nejsem už moc jistý +že Krátura ještě žije+ A pokud ano, už to dlouho nebude +mrmle si zlostně pod vousy a jde připravit snídani sám, po chvíli jim přinese na stůl čajový servis z masivního stříbra s černým čajem, cukrem a smetanou a tousty, opečenou slaninu a šunku s vejci+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 01 říj 2015 15:39

regulus: tyjo vy tu máte takovýho toho hnusnýho skřítka? +rozhlíží se hned+ jo už asi ne... no téda, děkujem, to je krása! +poděkuje za luxusní servis a okukuje stříbnou konvičku na čaj+

amon: nooo... ale to bylo jen takový.. postzpracování... +zamrmle si+
sama? no to ne, byli tam ještě.. +a jenom zírá jak tam uvidí marka+ eeeee... no...on.. +pípne+ a bea! +dodá rychle+

marek: ahoj...+sleduje ho po očku+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Další

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron