Kuchyně s jídelnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Beatrix, Styx Lupin, Regulus Black

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 04 říj 2015 14:31

amon: to je ale.. divnýýý +zavrtí hlavou+ a.. jak dlouho tu budeme?

marek: no ani se neptej, padaly úplatky, úsměvy.. kouzla. Já víím co je valcha, ale radši sem pořídím pračku než na tom prat +zakoulí očima, že by v tomhle luxusu měli prát na valše+ nebo klidně dvě!
No.. a ty máš v podstatě taky dovolenou +usměje se na něho+ musíme to tu nenápadně všechno prozkoumat, co všechno tu je.. beztak je tu hromada tajných místností!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 04 říj 2015 18:54

Není třeba, pračku mám vlastní +zatváří se, že jestli si jako mysleli, že on si nepere+ Čistící kouzla nenahradí vůni vypraného prádla.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 04 říj 2015 22:20

Amon: Vítej v našem světě... Vím já? Sotvas došla a už se ptáš na jak dlouho?

Engel: +pokrčí ramenama nad Regulusem+ Co já vím jak to řešíte...

Engel - yohi: To docela rád viděl... Ale valcha je...stylová...+že to právě sedí k těm starožitnostem+
Pracovní...+přikývne+ musíme zjistit kdo a proč nás chtěl odklidit...chce teda...
+uculí se+ Myslíš, že tu mají takový vy mluvící obrazy?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 08 říj 2015 19:19

amon: noo tak.. výhledově..

engel: to by mě taky zajímalo kdo to je +zamračí se+
no jasně že mají! ty budou navigovat k těm tajným místnostem.. teda.. pokud je přemluvíme aby mluvily. takže o půlnoci uděláme průzkum? +uculí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 08 říj 2015 20:44

Hlavně ať při tom průzkumu nevzbudíte moji matku +varuje je před obrazem ječící madam Black a když dojí, sklidí nádobí+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 10 říj 2015 11:25

Amon: Výhledově...to může být i roky. +ušklíbne se trochu zlomyslně, že ji postraší a dojí+ No, drazí. Nevím jak vy, ale já mám něco na práci. tak se tu nějak zbydlete...+mávne do prostoru+ A uvidíme se pak. +rozloučí se a odklidí se z místa+

yohannka: Někdy to bývá trochu na dýl...ale udělám všechno pro to, abych to vyřešil co nejrychleji. +ujistí ju, je mu jasný, že tu není moc ráda..s ním navíc...+
Doufám, že z těch obrazů nemůžou ven? +ujišťuje se+ No jistě! Pokud nám to tedy tady kolega dovolí...+mrkne na Reguluse+ Proč ne? Ona je nějaká...to?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 10 říj 2015 12:42

Nemusíte se bát, jsou v těch rámech uvězněni +rozežene jeho obavy+ A všichni už jsou dávno mrtví +prozradí mu s lišáckým úsměvem+ Můžete se bez obav pohybovat po celém domě. Jenom dávejte pozor na různé nástrahy, je to starobylý kouzelnický dům. A taky abyste při tom hledání tajné místnosti v nějaké náhodou neuvízli +ušlíbne se docela pobaveně+ Ona je... +přemýšlí, jak matku nejlépe definovat+... však sami uvidíte, pokud ji vyrušíte.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 11 říj 2015 19:49

amon: žádný takový! do vánočních příprav musím být na mýtince! +že přes to vlak nejede+

marek: tak jo.. hlavně.. řeš opatrně, jo? +koukne na něho+ né nemůžou +přikyvuje jak o obrazech pak Regulus povídá+
téda nástrahy! tak to jsem zvědavá +uculí se+

a... mm.. kde budu mít pokoj? +rozhlídne se, že by se ubytovala+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 13 říj 2015 20:03

Engel-Regulus: Mrtví? To zní docela dobře...+uculí se taky+ Mhmm...tady yohannka se v tom asi vyzná víc, než já... Hmmh...tomu říkám popis...+pozvedne obočí+

Marek - yohannka: Jako vždycky puso... Něco mi říká, že to nebudou zrovna skautský nástrahy...
Jo, taky bych si někam dal věci..a dal si sprchu, jestli můžu...

Amon-yohannka: +přemile se usměje+ Jistě... +a je vidět, že to vážně nemyslí...+ No kde by, nahoře. +mávne nahoru+ Nějak si to tam rozdělte...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 13 říj 2015 20:40

Kdybyste náhodou spadli do nějaké začarované pasti, nejsou smrtelné +uculí se+ A v tajné místnosti musíte hodně křičet, abych vás uslyšel +poznamená s úsměvem+ Celé první patro je vám k dispozici +navede je k jejich pokojům+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron