Kuchyně s jídelnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Beatrix, Styx Lupin, Regulus Black

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Amon » 03 říj 2015 09:17

+Pozvedne nad tím servisem obočí+ Ale Regulusi! Ty se nezdáš! +a spokojeně se do toho pustí+
Postzpracování...no někdo má podezření a i kdyby to pravda nebyla, nechceš jít na výslechy...+ujistí ju+ Tohle je jiná sorta...
Já vím, ale i v případě, že vás někdo doopravdy viděl, což si nemyslím, tak Beu neudal. Což...nevěstí nic dobrýho...
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 03 říj 2015 09:19

Nikdo nás neviděl! +ujistí Amona+ Nedělal jsem to poprvé...+mračí se, že je v tom zatáhlá i yohannka teď. Chvílu váhá, no má děsnej hlad, tak si tam sedne k nim a nabídne si. Přitom se podívá na yohannku+ Máš...všechno? Jako s sebou...nepotřebuješ něco?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 03 říj 2015 10:32

+jen se pousměje, skoro hrdě+ Rodinné stříbro. Pro zvláštní příležitosti. Budete ode mně ještě něco potřebovat, pane? +optá se, aby jim tam popřípadě nepřekážel, jak zaslechne, co tam probírají+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Amon » 03 říj 2015 10:38

+Zalije si čaj smetanou a řádně osladí+ Vidím, že se nemusím bát, že tu pojdeme hlady... +a Regulus to má spočítaný - bude vařit! :D+ Zatím ne...ty s náma nebudeš jest? +je mu celkem jedno, jestli slyší o čem se baví, počítá, že to nikde nevyzvoní+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Regulus Black » 03 říj 2015 10:54

Jsem docela zásoben, jak sem teď každou chvíli někdo přijde +lach, kuchař Regulus!+ No, vlastně jsem dnes ještě nesnídal +jak ho Amon vyrušil tak brzy ráno+ Tak jestli můžu... +dovolí si posadit se k nim a pustí se do jídla a tedy posloucháá+
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 974
Registrován: 02 kvě 2009 20:57

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 03 říj 2015 11:27

amon: +ucucává čaj se stříbnýho šálku a... teď jsem si vzpoměla jak yohannka dřív kradla stříbrný servisy tak bacha na to!.... a přemýšlí tak nějak o tom všem+ No, na výslechy jít fakt nechcu i kdyby mě tam lákali na čokoládu. No, ale.. jestli nás neviděli.. tak jak to ví!

marek: mám +přikývne+ akorát jsem dojela z dovolené.. tak.. bych si to.. no.. potřebovala vyprat. A.. jak se máš? +no uvědomí si že to asi vyzní divně, ale nějak ji moc nic jinýho nenapadá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Amon » 03 říj 2015 14:18

Regulus: Tak se toho drž! Ale jistě, dej si s náma! +milostivě mu povolí, jako by Regulus došel na návštěvu k němu+

yohannka: +lach a přemýšlí o tom všem...stříbře jak ho čórnout!+ Na čokoládu? +podívá se na ni, jeslti je při smyslech+ U prvního prstu bys jim vyzvonila i to co nevíš... Nemusí vědět...nehledě na to, že pravděpodobně cokoliv, co si kdo vymyslí o osazenstvu mýtinky bude nejspíš i pravda...
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 03 říj 2015 14:19

yohannka: Takžes byla...s Mgalou, žejo? +dělá, jako by si to vůbec nezjišťoval a jen to tak zaslechl+ Tady snad bude pračka...valcha..někde... Mh? No...dobře...díky..až na tohle teda..+mávne okolo jakože nelibá situace+ Ale tak mohlo by to být horší....ne? +koukne na ni+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod yohannka » 04 říj 2015 10:18

amon: +jj až rodinné stříbro zmizí.. tak se nedivte!+ jak nemusí vědět, takže to byl náhodnej bonz?

marek: přesně tak.. málem nás na hranicích zatkli,kolik vezla..víš čeho! Valcha?! +zhrozí se+ tak to nestraš, to bych utekla... tady musí být pračka.. nejmíň zlacená!
No.. +rozhlídne se kolem+ horší by to být rozhodně mohlo.. když se koukneš kolem.. je to tady luxusní jak v málokterým hotelu +pousměje se+ takže.. je to vlastně dobrý.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Kuchyně s jídelnou

Příspěvekod Engel » 04 říj 2015 10:48

(Dyť to Amon říká celou dobu, že si to asi někdo vymyslel a prostě se trefil. Protože je vidět asi nikdo nemohl.)

Amon: Nejspíš jo...+přikývne a chroupe slaninu+

Marek: +zacukají mu koutky+ To ste s tím jely přes hranice? A jak ste projely?
NO..jo takový to..+naznačí co je to valcha+ Ti to klidně přeperu...+pokrčí ramenama, že je zvyklej+ To nevím...+pomylsí si, že kouzelníci pračkám asi moc nefandijou+
To jo, a je tu klid...+jakože jim nikdo nestřílí nad hlavou+ Vidíš..máš druhou dovolenou...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron