Boutique Café

Móda světových značek

Moderátor: Zaměstnanec

Boutique Café

Příspěvekod Zaměstnanec » 13 pro 2012 02:45

Obrázek

Pokud si chcete v klidu prohlédnout katalogy, odpočinout si od nákupů, nebo jen tak popovídat o módě s přáteli o novinkách nebo úlovcích z obchodů...
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 30 kvě 2015 12:40

+Nachvilku se zastaví u vchodu+ Noo...tak tady je to vážně pěkný...a ten výhled...sedneme si k oknu? +vede ju tam a podrží jí křesílko+ Tak...co si dáme? Hele mají tu i nějaký ...no asi tousty...+krčí nad tím čelo, jak je to tam luxusně napsaný, ale odtuší, že to bude něco k jídlu+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 31 kvě 2015 17:01

no to je výhled, to je nádhera! +zírá+ jasně že k oknu +posadí se spokojeně+ mhmm... +zkoumá co tam mají za jídlo+ já bych si dala palačinku.. tady tu se špenátem a sýrem.. a pak si dáme wafle! na ty tě zvu.. jakože... když jsem měla ty narozky +že jí poslal kytku, tak naoplátku+ a džus.. a kafe. Prozatím +usměje se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 01 čer 2015 00:48

+Lehce nakrčí ret nad jejím výběrem, ale nekomentuje to+ A já tadyto...s parmskou a tím salátem se sýrama...a vodu. Perlivou.
Wafle? +koukne na obrázky+ Noo, to nebudu proti! +zacukají mu koutky+ To je dobrý, dnes platím já. Ty tvoje narozeniny...bysme mohli ještě trochu oslavit, co ty na to? Rád bych tě vzal někam si zatancovat...až mi to sundají. +kývne si k sádře+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 01 čer 2015 16:01

+obsluha jim to ve chvilce donese+ díky! +pustí se do jídla docela hladově+
ty bys chtěl? +koukne na něho překvapeně+ tak jo! a.. nemusíš na nějaký rehabky nebo tak něco? ono asi není nejlepší hned po sundání jít někam poskakovat +nakrčí čelo+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 05 čer 2015 16:40

Děkujeme...+okoukne to a tváří se spokojeně+ Dobrou chuť. +taky se do toho pustí a nechce vypadat moc nenažraně, ale ty toustíky sou jako jednohubky - ale je jich tam povíc, takže to tak jako elegantně ukusuje+ No jasně! Proč se tomu divíš? ále...rehabky budou...ono se to v terénu vyrehabilituje až až! tak budeme poskakovat...rehabilitačně? +navrhne s uculem+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 07 čer 2015 08:51

no.. dívím +pousměje se, ale nechce to tam rozpitvávat+ tak jo, tak pak je můžem někdy... zpětně..oslavit. mhm, výborný to bylo. Tak jaký wafle si dáme? já si dám tady tuhle se zmrzlinou a banánem.. a tuhle s čokoládou! aa.. tuhle s jogurtem a zmrzlinou a čokoládou! V terénu.. aby se to pak nevyrehabilitovalo blbě a nekulhals! +polývá hlavou+ ale takový rehabilitační poskakování to spraví, to joo +uculí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 10 čer 2015 21:16

Tak...aspoň se máš čemu divit. Teď budou teplý noci, tak mi aspoň nikde neomrzneš...
+Dojí a koukne na ni+ To musíš rozhodnout ty, takový velký rozhodnutí! A já to samý. +mrkne na číšnici+ No dovol? Vidělas už někdy špatně vyrehabilitovanýho vojáka? No...asi jo, ale mně se to nestane! Kdyžtak se to zlomí znova...+mávne nad tím rukou+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 12 čer 2015 14:13

+pustí se do waflí a dlabe je tak nějak na střídačku, jak by se nemohla rozhodnout, která je lepší+ no přesně tak, viděla! a nebyl to vůůůbec pěknej pohled! Víš jak to bolí, když se to znovuláme? fuj! +otřepe se+ mmm tady to mají ale dobrý, co +spokojeně, že už dlouho něco tak dobrýho neměla+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 17 čer 2015 00:05

Mmm vidím, že máš apetit! +směje se a taky se do svýho pustí+ Ale prosímtě...doví cos, viděla! +kroutí se smíchem hlavou+ A víš, že mám aji docela dobrou představu? +ušklíbne se+ Je to docela efektivní-+zarazí se+ No...o tom třeba někdy jindy.+usměje se na ni+ To jo. A mají tu psaný, že balijou i s sebou, tak tu můžu někdy koupit sváču na Mýtinku...+zamyslí se nad tím+ Jen se to nesmí dozvědět Bea, že kupuju do hospody jídlo...by mě zabila...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Další

Zpět na Boutique

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron