Boutique Café

Móda světových značek

Moderátor: Zaměstnanec

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 18 čer 2015 18:05

nojo.. jídlo je poslední dobou jedna z mála radostí, který si užívám +ušklíbne se trochu a pustí se do dalšího+ bys pak mohl mít taky křivou nohu, vííš.. a to by nevypadalo vůbec hezky. To není jak křivej nos, ten je v pohodě. A pak je to nesouměrný žejo.. jedna noha křivá, druhá nekřivá. Fakt? no to klidně můžeš.. ona si toho nevšimne +mávne rukou+ to se vůbec nemusíš bát
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 21 čer 2015 18:37

To jich máš teda nějak málo, ne? Od toho máme doktory, aby zařídili, abych ji křivou neměl. Křivej nos je v pohodě? Tak proč sis ho nechávala předělávat? A dvě křivý byl byly ok?
Jo? Já mám pocit, že si všímá úplně všeho! Beztak má na Mýtince i špehy!
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 22 čer 2015 08:59

nojo.. asi si budu muset nějakou novou radost pořídit (třeba napsat damienovi, ehm). Křivej nos je v pohodě u chlapů samozřejmě.. u ženských to tak moc nefrčí. áále.. kde by měla čas na špehy! +mávne rukou+ a kdyžtak řekneš, že jsem ti to nařídila já +mrkne na něho+ mě nic neudělá.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 26 čer 2015 00:04

+ehm ehm...+

Jaký radosti mají ostatní ženský? +vyzvídá+ Mhmm...to je otázka módních preferencí, co. +uculuje se+ Možná by ses divila, na co všechno si je schopná udělat čas...+pobaveně na ni koukne+ Ehm...mluvíme o té stejné osobě? Protože ta, o které mluvím já, je schopná pánvičkou umlátit vlastní matku. +zarazí se a pak pokýve+ Ne, nepřeháním. Fakt tomu věřím.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 28 čer 2015 10:11

noo +chce říct samozřejmě hned sex, ale zarazí se+ třebaa... nakupování, lakování nehtů.. vím já? +rozhodí rukama+ no křivej nos, to se musí líbit každé! +usměje se+
ale tak.. to zas né, vlastní matku fakt ne, na to vsadím.. mm.. nos! klidně. Ale mě by klidně pánvičkou umlátila, to zas joo.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 28 čer 2015 13:27

+taky né všechny....+ Možná bys to měla zkusit, třeba by tě to taky bavilo...Tak to jsem rád, že si ho případně nebudu muset nechat rovnat...
Určitě? +objedná jim ještě pití+ Co máš vůbec v plánu na léto? Možná budu muset pracovně k moři, nechtěla bys jet taky?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 01 črc 2015 22:40

mmm... myslím že ne-e +zašklebí se a napije se+ čím křivější tím lepší +mrkne na něho+ i když.. zas to nemusí být extréém
no.. v plánu.. nic moc +pokrčí ramenama+ hrozně to letí...+pohrává si se skleničkou+ fakt? to by bylo fajn.. když nám to loni nevyšlo..
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 06 črc 2015 23:57

Proč ne? Ony sou nějaký to...divný? Teda dozvídám se o tvých zvrhlých choutkách na vzhled! +zasměje se+
To jo, už tu máme pomalu půlku léta! +koukne na ni+ Jo...taky bych rád, aby to letos vyšlo...rád bych s tebou strávil víc času...a jestli tady bude pořád takovej hic, tak nám u moře bude možná dokonce i zima!
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Boutique Café

Příspěvekod yohannka » 08 črc 2015 19:00

no.. tak to není žádná novinka žejo, a jizvy, ty jsou taky bezva! +pokývá hlavou+ To já taky.. +pousměje se docela smutně na ten čas, protože ví, že se to nezlepší, tak se rychle napije radši+ tak.. uvidíš, jak ti to vyjde. Třeba se zadaří. Když ne.. tak asi stejně pojedu +přikývne+ zima.. do hor jsme taky chtěli jet +usměje se+ teď by tam bylo fajn.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Boutique Café

Příspěvekod Engel » 13 črc 2015 12:16

Jak pro koho asi. +dopije+ Jasně, kdybys měla jiný plány, tak toho využij. Víš, že u mě nikdy nevíš... +nakrčí čelo+ Jo...víš před pár rokama sem si to taky maloval jinak. Svůj život. Ale na to si zvykneš, že neexistuje dovolená, že nemáš volnej čas. To je daň za mou práci. Mmm tak, já asi zaplatím? Nebo si dáš ještě něco? + mávne na servírku, ať jim donese účet+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na Boutique

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron