Obchod

Magické vymoženosti a služby na prodej...

Moderátor: Zaměstnanec

Re: Obchod

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 30 zář 2015 15:07

Jo, to ti rozhodně nemám za zlý. +kývne souhlasně+ Hmm, jo, je mi jasný, že proti tomu nic mít nebudeš. +zašklebí se na ni pobaveně zpátky+ Vážně? A...jak to vnímáš? +podívá se na ni zkoumavě+ Přesto si myslím, že by to nemuselo být trvalý. +dodá po chvíli+ Prostě věřím, že se nějaký způsob najde. +řekne s jistotou v hlase a obrátí se na obsluhu, která zrovna vyšla zpoza závěsu+ Zdravím. Potřebujeme...no, zatím asi hlavně rady. Pro kamarádku. +kývne k Syr+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obchod

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 říj 2015 09:11

Nooo, abych řekla pravdu tak... jsem s tím docela v pohodě, teda v rámci možností, ale je to teda pěkná otrava, hlavně s dopravou a tak. +Pokrčí rameny+ Uvidíme... á dobrý den +mile se usměje na zaměstnance obchodu.+ Mám takový problém, víte, nějak se ze mě ztratilo mé magické já, můžete tady nějak zjistit, jestli to tam ještě někde je?

Zaměstnanec:
Dobré odpoledne dámy, ale jistě, nejjednodušší bude... +sehne se dolů pod pultík a vytáhne podlouhlou krabičku+ když zkusíte tohle. +Vytáhne z krabičky hůlku a podrží ji v ruce.+ Jasanové dřevo, 11 a půl palce, jádro z žíní jednorožce, velmi, velmi citlivá hůlka. Pokud v sobě máte magii, ukáže nám ji. +Podá hůlku Syr do ruky.+ Nu, tak cítíte něco? +Zeptá se po chvilce+

+Převezme si hůlku a sevře ji v ruce, ale kromě náhlého okamžiku tepla a mravenčení se nestane nic. Cvičně s ní zkusí mávnout, ale nic. Podívá se nejdřív na Beccy, docela zoufalým pohledem a pak na kouzelníka.+ Teplo a brnění, ale jinak nic. +Má dojem, že je to totálně v háji.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obchod

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 říj 2015 01:03

+pozoruje ten první pokus, snaží se sama něco vycítit, ale necítí nic. Povzbudivě se na Syr usměje a pak se zadívá na obsluhu, čekajíc na jeho vyjádření+

+pozorně sleduje, co se bude dít, nakrčí čelo, ale nevypadá že je úplně nespokojený+ To není nejhorší, pořád lepší než necítit vůbec nic. Taky se povzbudivě usměje. Chce zajít zpátky uklidit testovací hůlku, když ho zarazí Beccyin hlas+

Dá se magie v někom obnovit? Jakkoliv? +neřekne nic víc, ale z jejího tónu a jejích očí, které upírá na kouzelníka, je jasné, že je jí srdečně jedno, jestli to bude nebo nebude legální.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obchod

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 říj 2015 22:20

No jasně, pořád lepší než nic. +Zabručí si pod nos a schová ruce do kapes. Rozhlíží se po regálech, když pozornost zas zaujme Beccyina otázka. Pátravě se zadívá na prodávajícího, se stejnou otázkou v očích.+

Prodavač: +Zastaví se v půlce kroku, krabičku s hůlkou v ruce a strne. Pak si hluboce povzdechne a otočí se.+ Ano... jsou jisté způsoby, jak lze získat magii. Podotýkám získat, ne obnovit, protože o tom +podívá se lítostivě na Syr+ jsem dosud neslyšel. Když magii máte, můžete ji rozvíjet, ale jak rozvíjet něco, co není? Nicméně ano, magii lze získat, a jsem si jistý, že tady slečna +Ukáže krabičkou na Syr+ byla toho přímým důkazem. I když to byl docela nešťastný způsob. Je ještě jeden. +Na chvilku se odmlčí.+ Magii lze darovat. Tedy ji dostat darem.

+Průběžně zužuje oči, a tiskne zuby, až musí být slyšet skřípání. Pak ale zůstane zírat s otevřenou pusou a podívá se na Beccy.+ Slyšela jsi o tom někdy?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Obchod

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 led 2016 00:34

+poslouchá ho a nehne ani brvou, když zmíní způsob, který o magii Syr připravil. Nemusí říkat nahlas, že by použila i tenhle způsob, však ona už by si našla někoho, kdo by si to podle ní "zasloužil". Když kouzelník domluví, potřese hlavou a podívá se na Syr.+ Jo, slyšela jsem o tom. Nebo spíš, slyšela jsem, že to má jít. Ale nikdy jsem nepotkala nikoho, kdo by to udělal, nebo tak magii získal. +zavrtí hlavou a znovu pohlédne na obsluhu+ Vy ano? +přivře oči a zkoumavě ho pozoruje+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Obchod

Příspěvekod Victoria » 24 srp 2016 20:10

+o den pozdějc si obleče něco nenápadnýho a vyrazí do Londýna do kouzelnických obchodů, který zná. Staví se na obrtlý, a pak taky na Příčný, a domů se vrací s taškou plnou knih a pytlem lektvarových ingrediencí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 04 lis 2017 12:58

+Přijdou tam, Zuzka voči navrch hlavy, a začnou si prohlížet zboží...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Předchozí

Zpět na Nemeton - Magic Shop

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron