Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Remus Lupin » 19 čer 2013 11:21

No jasně, že zákusek...s obědem a večeří by to byl celej tenhle krám i s obsluhou...nepodceňuj lykantropy. Však se říká, mám hlad jako vlk...*mrkne na ni* Hm...no ještě se musím vrátit do práce, a nemůžu ty potvůrky ve sklepení vidět dvojmo. To by se mi nemuselo vyplatit.

Ježci...*zamyslí se* no, proč ne, když nechodí v noci a nedupe a nefuní...*pořádá zákusek* Jo, velké sousto to je...pořád něco přibývá, přidávají se další a další pavilony..

Hm..no každý se mění, jen si to asi ani neuvědomí. Nebo ho mění ten druhý. Je fakt, že z rozdílnějších poměrů bychom nemohli být...ale zase v rámci LoSu...málokdo je tady tak nějak jen na svém písečku.
No jasně, že skovával, já jsem vlastně strašně plachý, vííš...*protáhne* heh, to jo...ale nějak jsem nemyslel, že by to mělo potkat mě...nejsem zrovna ideální materiál na klasický život - maželství - rodina a tak...aspon tak jsem si to myslel...jako Styx*přikývne se smíchem* jo...Tony..to je taky kapitola sama o sobě. Měli..nebo spíš, mají. Myslím, že Tony se nikdy nepřenesl přes to, že mu Styx nepatří a co víc, že je se mnou..."prašivým vlkodlakem" *naznačí s úšklebkem uvozovky* Mě jsou jeho názory popravdě ukradené...je to přítel Styx, hodně spolu prožili, to mu neberu...dál do toho nemá co mluvit. Měl by si taky někoho najít, pak by ho to třeba přešlo. Ale to zase není moje starost.*pokrčí rameny* nijak na sebe nenarážíme ani se nepotkáváme. *odstrčí talířek*

Hm...jsem si říkal, s čím přijdeš...*uculí se a pak ji vyslechne* superkytky do drogérky?*zamyslí se* víš, já toho zas tolik nemám..nikdy jsem nezamýšlel s tím nějak podnikat, je to taková hříčka, co se povedla...ale kdybys chtěla...jen jako taková exkluzivka, třeba bych mohl i něco ještě...přivymyslet. Ke zdravotním účelům samozřejmě, oficiálně...*ušklíbne se pobaveně* Velkopěstírnu nezamýšlím, ale jinak občas bych mohl něco přihrát...anonymně. A výdělek bokem se hodí vždycky.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » 23 čer 2013 02:02

No já znám jednoho takovýho...vlastně dva! Ani jeden nejsou vlk a bezední sou dost podobně!

To je zase dobře, vývoj musí být! Nejhorší je stagnace...

Plachý, no jasně! +směje se+ Tak...ono tu celkově není moc typických materiálů...no a podívej se...+pokrčí ramenama, že stačí kouknout na ni+ Život někdy přinese různý věci...teda..lidi...aby to nevypadalo..+že o Zuzce a spol. mluví jako o věci..+
+zvedne obočí+ No...já o Tonym nemám zas takový mínění, že by se mohl povyšovat nad tebe..narozdíl od něho máš třeba u Amona o dost lepší postavení... Kdyby...dělal nějak problémy, tak Amon ti určitě rád pomůže..+mrkne na něho nevinně spiklenecky+

S čím já můžu tak přijít! +usměje se pobaveně+ Samozřejmě...+přikývne+ ani bych nepočítala s tím, že začneš ve velkým sázet plantáže. No jistě, zdravotní účely, co jinýho! +může si ukývat hlavu+ Bylo by to fajn, a myslím, že by se ti to i vyplatilo...víš, že jsem poměrně štědrá. +usměje se velkoryse+ Kdybys objevil ještě něco podobnýho, určitě bych to udala - a pokud by nešlo o drogu, zase by se to mohlo hodit do Wood & Sons, takže klidně pošli nabídku, když budeš něco mít... Vyhovovalo by ti to víc na zakázku pár kusů, nebo jak se zadaří? Mám poměrně flexibilní a věčně hladovou klientelu, takže ani jedno není problém...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Remus Lupin » 23 čer 2013 12:17

To asi není...takové..panoptikum Losu..*ušklíbne se* a co vůbec...Zuzka? *poctivě čte drby*

Hm..vidíš, to mě nenapadlo...*opře se do židle a na chvíli se musí potměšile usmívat, jak si představí tu situaci* to by se asi Tony nehezky podivil, co že se to děje...možná amonovi taky pošlu nějakou...kytku na Hrad...*uchechtne se* masožravou...jak říkám, vlastně se nepotkáváme, ale je dobré vědět, že je tady alternativa.

No ty můžeš přijít s čímkoliv...to už tě znám..*popíchne ji vesele* a o štědrosti jsem taky slyšel...*cuká koutky* dobře...takže ti pošlu to, co mám a uvidíš, co z toho by se ti mohlo hodit..tam i tam... nemyslím, že by něco přišlo na zmar.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » 23 čer 2013 13:24

Čteš drby, co? +odtuší+ Jo, je to dobrý. Zezačátku sme dost bojovaly a ani mně nepřišlo zrovna lehký najednou se o někoho tak nějak starat a brát ohley, ale teď je to fajn. Občas vichřice, ale jinak dobrý. Je to komplikovaný dítě...

Vždycky je dobrý mít v záloze pár dobrých přátel... To pošli! Uděláš mu radost! Pořád vzpomíná na ty vaše pitky...

S čímkoliv? Ale vždycky zajímavým! Doufám, teda! +směje se+ Snažím se oplácet dobro dobrem. +zatváří se svatosvatě+ Výborně, pošli to na tuhle adresu...+podá mu vizitku DROGerie+ a na tohle méno..+připíše Mgalino jméno+ obeznámím ju, aby věděla co a jak, je to profík. A účet pošli mně - a naceň si je tak, ať se ti to vyplatí! +důrazně, že ať se nebojí i předražit+ Kvalita má svou cenu.

No nebudu tě už zdržovat, +mávne na servírku, že zaplatí+ ráda sem tě viděla a kdykoliv tě ráda uvidím, kdybys měl zájem zarelaxovat si na mýtince - na účet podniku, samozřejmě. A tenhle dýchánek jde na mě - obchodní schůzka. +usměje se, že je to součástí firemní filosofie+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Remus Lupin » 23 čer 2013 14:57

No...občas...než noviny rozcupuje zvířectvo...*přikývne* tak to je dobře. No jo, pitky...nevím, jestli bych to dneska ještě přežil...*musí se zasmát*

Fajn...*vezme vizitku a sková si ji, pak se trochu cuká, že to Bea platí* Dobře...ale příští schůzka jde na mě*kývne ji, počká až teda zaplatí a pak s ní vyjde den* když budu dodávat to pozlacené rostlinstvo...*uculí se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » 23 čer 2013 23:58

No měl bys trénovat! Očekávám, že se na naší svatbě pořádně opijeme všichni!

Počítám s tím! +uculí se a zaplatila jednou objemnou bankovkou i s tučným spropitným, aby to nijak neprotahovala+ Vidíš to, ještě to říznout zlatem..stříbrem..to je aspoň nápad na byznis! +směje se a zastaví se u svýho auta+ Nepotřebuješ někam hodit?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Remus Lupin » 25 čer 2013 10:55

Jo trénovat...takže až budu někde kolem vrávorat, tak to trénuju, jo...*směje se*

Hm..taková antiupíří stříbrná kytka....třeba by se někomu hodila. Přinejhorším, když ti dojdou drobné, tak ulomíš ze dva lístky...*zastaví se s ní* Ne, díky...půjdu staromodně po vlastní ose. Uvidíme se. *usměje se na ni, počká, až nasedne, mávne jí a pak se vypraví do boční uličky kde není ani nohy, odkud to nenápadně lupne a Lupin je pryč:)*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » 25 čer 2013 19:13

Napiš si to na cedulku, ať tě náhodou nezavřou!
Noo...+zaujatě, že je to dobrejnápad+ a to je ještě lepší! Dobře, tak se měj hezky! +olíbe ho+ To si piš, že uvidíme! +mávne mu ještě a zmizne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » 30 srp 2013 15:49

Dobrý den...chci vánoční cukroví.
Ne, teď.
Proč ne?
Chm...
A něco podobnýho?
Čajový? A není v tom čaj? Nebo marjánka?
No tak jo...
Tak..kilo? Dvě?
To nechte, to se sní...
A ještě šest donutů...
Ne, bez sypání, vrže to mezi zubama...
To je dobrý...
Díky, nashle.
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx Lupin » 09 zář 2013 09:57

+zapadne do krámku a začne si prohlížet dorty, vystavené za skleněnou vitrínou a pomalu vybírá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron