Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » 08 led 2014 20:38

Tak se aspoň dobře pobavím. +zazubí se na něj vesele+ Ale tak dobře. Máte pravdu. +pousměje se na konec+ Mám ráda koně. +mrkne na něj naprosto nevinně+ Nějakou dobu ano. Sice máme sídlo ve středomoří, ale není zrovna ideální se pořád přemisťovat. +prohrábne si zlehka prsty vlasy+ Myslím, že nějaký apartmán by se hodil. Už jsem nad tím přemýšlela, ale ještě jsem si nenašla čas něco sehnat. +přizná po chvíli+ To jste velmi laskav. +zasměje se vesele+ Ale zase tak moc mi nesympatický není, abych si s ním neporadila. +pousměje se, než sklouzne pohledem k hodinkám na jeho ruce+ Proboha to už je tolik hodin? +zamrká překvapeně, když ho popadne za ruku, aby se na ty jeho hodinky mohla podívat líp+ Ano, ano spravuji. +pokývá hlavou a kouká kde by našla číšníka+ Bohužel jsem neměla na vybranou, ale když člověk musí, tak zvládne spoustu věcí. +pousměje se+ Bohužel budu muset běžet. Čekají mne ještě nějaké obchodní schůzky. +koukne na něj omluvně a trošku posmutněle+ To beru jako kompliment. +usměje se na něj vesele, když prohlásí, že vypadá mladě+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 10 led 2014 00:55

To je tedy pěkně škodolibé. +zavrtí pobaveně hlavou+ Koně. +přikývne rádoby vážně+ To je v Paříži velice frekventované hobby. +uculí se+ Tam musí být v létě krásně. +přikývne+ Jako malí jsme v létě jezdívali s rodinou na Riviéru, moc rád na to vzpomínám. +usměje se+ Je to lepší, než bydlet pořád po hotelech, člověk má alespoň trochu pocit, že se vrací domů. +souhlasí s úsměvem a odněkud vyhrabe vizitku, kterou jí po stole posune+ Je to někdo, kdo by vás mohl kompromitovat? +pozvedne obočí způsobem, že je jasný, že myslí mudlu nebo něco, a poněkud zmateně kouká, proč se mu snaží urvat zápěstí+ Jistě, to chápu. Uvidíme se tedy na recepci? +usměje se tázavě, a mávne na číšníka, že bude platit+ No tak to berete správně. +zasměje se+
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » 10 led 2014 01:09

Možná, trošku. +zazubí se na něj vesele+ Velmi frekventované. +zasměje se vesele+ Ale chtěl jste vědět, co mám ráda. +pokrčí výmluvně rameny+ Ano to je. Lesy, pláže... kouzelné místo. +usměje se měkce+ To máte naprostou pravdu. +souhlasně pokývá hlavou a vezme ze stolu vizitku+ Děkuji vám, hned jak budu mít čas, tak se na to podívám. +usměje se na něj zářivě a schová si vizitku do kabelky+ Ale ne, to ne. +zavrtí zamítavě hlavou, že o mudlu se nejedná+ Je z dobré rodiny, to nemohu popřít. Spíš mám problém přijmout fakt, že se moje sestra staví na vlastní nohy a po svém. +pousměje se, ale když si uvědomí co dělá, že svírá jeho zápěstí a civí na jeho hodinky, lehce sebou trhne a rychle ho pustí+ Ehmn... já... omlouvám se... +vysouká ze sebe kajícně+ Měla jsem být už půl hodiny jinde. Běžně se mi nestává, že bych zapomněla na čas. +omluvně trhne rameny a vstane, aby si mohla obléct kabát a zaplatit za čokoládu+ Přijdu. +pokývne s úsměvem hlavou bezeslov jen pohledem říkajíc "uvidíme, pokud si mne najdete+ Moc ráda jsem vás poznala.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 27 led 2014 23:20

Nu, to je něco, čím si musíme projít všichni. +pousměje se+ V pořádku, taky mám další závazky. +přikývne souhlasně, a zvedne se ze židle, aby jí podržel kabát, když se do něj obléká, a účet vyrovná za oba+ Nápodobně. +usměje se, a potřese jí rukou na rozloučenou+ Hezký zbytek dne. +přidá ten svůj mírně křivý úsměv, a dívá se, jak zmizí ve dveřích, a až teprve potom se pomalu obleče sám, koupí si něco malého na cestu a vydá se za vlastní prací+
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » 29 bře 2014 23:36

+Přijde dovnitř, přitočí se k pultu a děsně nenápadně si tam prohlíží výlohu a čeká, až si jí někdo všimne+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Cafeteria

Příspěvekod Kristián » 10 úno 2015 19:25

+Doslova tam vklopýtají, pak se zarazí a rozhlíží se+
Kris: To je...
Eric: To není....
+pak se začnou oba hrozně smát
Kris: +přistoupí s cukajícíma koutkama k pultíku+ Dva koblihy, prosím
Eric: S dírou! Chci ty s dírou! Politý čokoládou!
Kris: +přikyvuje+ přesně ty! +přidrží se pultu, aby nepřepadl na pravou stranu, nějak ho to začíná tuhnout k zemi+ Hezký kachličky...+zadívá se na ně+
Eric: +podepře kristiána a drbne do něho+ Plať!
Kris: Platííím! +zamává rukou nad hlavou+
Eric: TAM plať! +ukáže na obsluhu s vykulenýma kukadlama+
Kris: +podívá se na slečnu+ TADY platím. +oznámí jí a vysází jí v centech cenu koblihů na pult+ Auf Wiederseeehen! +rozloučí se s ní s vážnou tváří a pak zase oba vyprsknou smíchy s takovým elánem, že skončijou před pultem na zemi+ Kachličkýýý! +směje se a plácá do země+
Eric: S dírama!
Kris: Hele! +ukáže na nějakýho zákazníka+ Sniper! Padáme!
Eric: Á sakra! +lapne sáček s koblihama do zubů a po čtyřech rychle hrozně nenápadně zdrhají ven zpátky do limuzíny+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1278
Registrován: 15 zář 2010 21:03

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » 28 úno 2015 18:36

+uvelebí se tam a vybírá si co si dá+ takže.. tenhle dortík.. vídeň, a ještě tuhle trubičku a laskonku.. máte ji se šlehačkou? výborně! tak dvě. Jéé a tady těch minivětriníčků taaak zepět. A džus.. mandarinkovej, díky! +usměje se na obsluhu+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Personál » 01 kvě 2015 13:37

Obrázek
Jsme tu pro vás...
Uživatelský avatar
Personál
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 212
Registrován: 30 zář 2009 09:51

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » 20 zář 2015 10:37

+Vezme Zuzku na zákusek....dva..tři..čtyři...každej si nechají nandat plnej talířek - musijou přece ochutnat všechno, on si k tomu dá kafe, Zůza jako správná dáma čaj a pořádně se tam nacpou, že mají co dělat, aby ještě vstali a odešli...+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » 06 pro 2015 00:48

+přijde zkontrolovat cukroví, aby se inspirovala, a inspirativně u toho zmůže velkou čokoládu s kopcem šlehačky a dva dorty+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron