Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » 30 pro 2013 01:28

+Vicky začne cukat oko z tý bílý čokolády, ale nic neříká :D+ Jo, máme společný kamarády. +přikývne+ Ale nějakou tu dobu už se známe. +dodá, aby bylo jasný, že za ni případně ručí+ Tak to je krásný. +usměje se+ Já se to doslechla až včera, volala jsem jí aby mi dala tvoje číslo. Tebe je fakt šílený sehnat. +zazubí se na něj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 30 pro 2013 01:35

Takže jste z ciziny? +usměje se+ Vůbec nemáte přízvuk. +kývne hlavou uznale+ Moje starší sestra. +přikývne+ Ještě mám jednu stejně starou, a mladšího bratra. +vykládá+ Desirée, moje sestra dvojce je taky vdaná, ale děti má zatím jen Collette. +dodá+ Křtiny budou za týden, musí počkat do šestinedělí, aby se s malou mohli přemisťovat. Mohla bys přijít taky, určitě tě zase ráda uvidí. +usměje se na ni+ I s manželem samozřejmě.+dodá honem+ A vy také, člověk navíc se v takovém množství lidí ztratí. Samozřejmě pro vás Plus One platí taky. +usměje se+ Asi vás nemůžu pozvat na obřad, ale na recepci určitě. +poznamená, a když Vicky vytáhne cigarety, zapálí jí a Nef nabídne taky jednu+
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » 30 pro 2013 02:02

Ano, moje rodina pochází ze Sydney. +pokývá zlehka hlavou+ Děkuji, měla jsem moc dobré učitele. +usměje se na něj a na očích jí je znát, že jeho poznámka jí udělala radost+ To máte hodně sourozenců. Já mám... +trošku se zarazí, jako by si na něco vzpomněla, ale využije příležitosti využít toho, že přišel číšník a zamaskovat to+ ...mladší sestru. +dokončí myšlenku, když obtočí prsty kolem teplého hrnku+ To je od vás velmi laskavé. Děkuji. +pokývne zlehka hlavou+ I když si nejsem úplně jistá jestli se to hodí, přeci jen vás ani vaší rodinu moc neznám. +koukne po Vicky nejistě, ale v jejím pohledu je něco z toho "tak to šlo rychle", ale když stočí pohled zpět k Davidovi, nic z toho v jejích očích už není+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 03 led 2014 00:01

Vážně? +podiví se+ To jste se dostala daleko od domova. +usměje se na ni+ Je to tak zvykem. +pokrčí rameny+ Myslím mít velkou rodinu. Je koho vdávat a ženit a jak rozpínat rodové prsty do všech koutů. +zadeklamuje, ale oči se mu smějí+ Trpíte syndromem staršího sourozence? +uculí se, ale myslí to dobře+ Budem tam asi tak 350 hostů, myslíte, že se všichni navzájem znají? +pokrčí rameny+ V davu se rozhodně ztratíte.
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » 03 led 2014 00:04

+radší se k tý krycí historce nevyjadřuje, protože se předem pořádně nedomluvily, tak akorát přikyvuje a cucá kafe+ Jistě, na obřad se nutit nebudem. +přikývne, že to je jasný, a na Nef akorát nenápadně pokrčí rameny, že netuší+ No Byron asi nebude chtít jít, ale Collette bych zase ráda viděla. +usměje se tak rozpolceně+ Nebudeš kvůli mně mít problémy? +zeptá se na rovinu a podívá se na něj, protože je jí jasný, že ví jak to s ní je+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » 03 led 2014 00:23

+souhlasně pokývá hlavou, že to tak je a upije teplé čokolády+ Chtělo to změnu prostředí. +pousměje se, ale víc se o tom prozatím nerozvádí+ Ach tak... +pousměje se+ ...rozhodně je to praktické. +dokončí myšlenku a v očích jí vesele zajiskří+ Jestli myslíte to, že trpím pokaždé když jí mam nechat bez dozoru, jelikož mám o ní pokaždé šílený strach a další, tak no... trpím syndromem staršího sourozence. +zasměje se tiše a vesele+ O to silnější je s ohledem k tomu, že oba naši rodiče nežijí. +trhne zlehka rameny nad tou samovolnou myšlenkou a raději se opět napije čokolády+ 350? +zamrká překvapeně+ Tak jo, máte pravdu. Tam se rozhodně ztratím. +usměje se a v očích jí vesele jiskří+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 03 led 2014 02:04

Ta je občas nezbytná. +přikývne, jako by moc dobře věděl, o čem mluví+ I když se málokdy povede nechat všechno za sebou a dořešené. +pousměje se+ Přesně taková je moje starší sestra. +přikývne s veselým úsměvem+ Ale tím že je nás tolik tak to nestíhá, strachovat se úplně o všechny, takže alespoň trochu volnosti přece jen máme. +dodá pobaveně a upije kafe+ Oh... to mě moc mrzí. +stáhne se trochu, a je vidět, že je mu to fakt líto, a chtěl by se zeptat, ale nakonec to neudělá, a jen koukne po Vicky, jestli udělal průšvih+ Nechám vás připsat na seznam hostů, ale na místě byste snad potíže mít neměly. Aspoň ochutnáte francouzského humra. +zasměje se+ Já bych řekl, že to překousnu. +uculí se na Vicky+
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

Re: Cafeteria

Příspěvekod Victoria » 03 led 2014 02:08

Tak mi pošli detaily. +přikývne a vděčně se na něj usměje, a je vážně ráda že ji kvůli tomu všemu nepošle do háje+ Moment... +zamračí se, když jí zavibruje kapsa a vytáhne telefon+ To je můj drahý muž, urgentně. +pousměje se+ Nebude vadit, když vás tu nechám samotný? +uculí se+ Musím běžet. Brzo se uvidíme. +kývne na Davida, a nechá se od něj dvakrát políbit na tvář+ Pamatuj na slušný vychování. +připomene mu pobaveně, rozloučí se, a vyběhne z kavrány+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » 03 led 2014 02:23

Ano, to je pravda. +pokývá souhlasně hlavou+ Obchody se z takové dálky přesouvají těžko a na minulost člověk nikdy nezapomene. +zavrtí zlehka hlavou, ale pousměje se na něj+ Chudák. Při představě, že bych se měla strachovat o víc lidí než je jedna sestra, bych se asi zbláznila. +usměje se vesele+ Ale člověk se tomu tak nějak neubrání. Můžu si opakovat pořád dokola, že je sestra dospělá a je to její rozhodnutí... ale stejně to nepomáhá. +usměje se na něj vesele+ To je v pořádku. +natáhne k němu ruku a zlehka jemně ho pohladí po hřbetu ruky, ale vlastní ruku hned stáhne+ Nemohl jste to vědět a je to už pár let. +pousměje se na znamení že je všechno v nejmenším problému a ani se nestačí divit, když Vicky vyskočí na nohy a chystá se odpelášit na manželem+ No, mě ne. +pousměje se na ní, aby si nedělala starosti, že to nějak zvládne+ Přijde mi, že tohle dělá poslední dobou pořád. +vrtí nad tím vesele hlavou+ Tak se měj hezky. +rozloučí se s ní+ Jistě se brzy uvidíme. +usměje se na ní a usadí se zpět+ Francouzského humra? +zvedne mírně zvědavě obočí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 4016
Registrován: 07 říj 2009 17:22
Bydliště: Darktor/Bemount

Re: Cafeteria

Příspěvekod David Combeferre » 03 led 2014 17:05

Na minulost by se ani zapomínat nemělo. +pousměje se+ Vždycky se z ní dá něčemu přiučit, a dělá lidi tím kým jsou. +zamíchá si kávu+ My jí taky dáváme celkem slušně zabrat. +zasměje se krátce+ Ale ano, asi tuším, jaké to je. Mám sestru dvojče, a nedám na ni dopustit. +usměje se+ Její rozhodnutí? To zní celkem konkrétně. +pozvedne obočí tázavě, ale netlačí na ni, jestli se o tom nechce bavit+ Možná ale... taková ztráta se jen tak nezahojí. +usměje se na ni, s určitou vřelostí, kterou v sobě má+ Co? +otočí se zmateně+ No jistě, běž. Pošlu ti sovu. +usměje se, a rozloučí se s ní+ Zdrhá z domluvených schůzek? +uculí se+ Jistě, francouzský je nejlepší. +přikývne přesvědčeně+
Uživatelský avatar
David Combeferre
Mág
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2013 01:18
Bydliště: France

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron