Hlavní pokoj

- chata ve Finské divočině

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 07 pro 2016 23:16

To jsem se ti líbil jako vagabund? +zasměje se+ No, to se nedá nic dělat, asi máš hold dobrej vkus. +uchichtne se a pak se pousměje a pohladí ji po tváři+ Díky, kočko, že jsi. A že jsi se mnou.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 07 pro 2016 23:24

děsně moc. +uculí se+ kdybysme se tenkrát tak neožrali, asi bych se s tebou pokusila vyspat hnedka. +zazubí se+ Jasně, že jsem s tebou. +usměje se a dá mu pusu+ a teďka vyndám to maso. +vyskočí z gauče a vytáhne hrnec z trouby, naloží jim do misek, a k romu malý žampionky a cibulky, a přinese jim to na gauč+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 07 pro 2016 23:46

No, když sme se ožrali, tak jsem teda nemoh. +uculí se mírně provinile+ Jóóó! Oběd! +zavýskne a jde jí hned pomoct a prostřít na stůl+ To vypadá parádně,. +svítí mu oči a čeká na pove, kdy může začít+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 08 pro 2016 00:00

to je dobře, já jsem ráda, že jsme počkali, aspoň trošičku. +uculí se+ tak si dej. +mrkne na něj a naleje jim víc vína+ já bych utekla, kdybysme se spolu vyspali hnedka. +usměje e trochu a nabere si maso+ hmm, povedlo se nám to. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 08 pro 2016 10:04

Ja bych te stejne nenechal utyct a porad bych za tebou chodil. Nezbavila by ses me. +uculi se na ni a pusti se do jidla+ Paaani! To je bozi! +sezna a vychutnava si to+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 08 pro 2016 16:39

Jo? +musi se uculit+ no ja bych mozna casem podlehla. +uchichtne se+ jo, chutna ti? +usmeje se a je moc rada+ ja mam pro tebe taky darek vlastne. Asi k vyroci, na vanoce uz by totiž bylo pozde. +uculi se a da mu obalku a tam jsou listky na novy star wars na premieru, takovou tu prvni s cervenym kobercem+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 09 pro 2016 13:18

Ty pro me nas darek? +zasmeje se+ Ale ty mas natozeniny vis to? +uculi se ale obalku si vezme a hnedka do ni koukne protoze je desne moc zvedavej. Zavyskne a obejne ji+ Kocko to je tak bozi! Pujdes se mnou? Ze jo? Ze pujdes? Muzu si vzit kostym Darth Vadera?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 09 pro 2016 23:41

No a co, nemůžu ti dát dárek protože tě miluju? +zazubí se a dá mu pěknou pusu+ No můžu s tebou jít jestli chceš? +uculí se+ Myslela jsem, že budeš chtít jít s majkem, abyste si to užili. +usměje se, a děsně se jí líbí, jak je šťastnej, obejme ho a přivoní si mu ke krku+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 09 pro 2016 23:58

Ona mě miluje. +uculí se, jako by mu to řekla prvně, ale pocit z toho má stejnej, takovej krásnej a svíravej a za nic na světě by ho nevyměnil+ Chceš abych tam šel s Majkem? +koukne na ni+ Ty nechceš jít? +pousměje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 10 pro 2016 00:09

už to tak bude. +zazubí se a chytne mu ruce, aby jim propletla prsty+ Chci abys tam šel s kým budeš chtít. +uculí se+ Já s tebou ráda půjdu, to je jasný, ale nechci, aby sis myslel že musíš vzít mě, když jsem ti ty lístky dala. Může vzít kohokoliv. +usměje se a jak jsou tam u stolu, sedne si mu bokem na klín a obejme ho kolem ramen+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Musta Tähti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron