Hlavní pokoj

- chata ve Finské divočině

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 10 pro 2016 00:26

Když já bych rád vzal tebe, víš? +uculí se na ni+ Jseš můj nejlepší kamarád. +svěří se jí+ Ale nutit tě nebudu, to je jasný, že jo. +zasměje se a hladí ji po těle a dává jí sem tam pěknou pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 10 pro 2016 00:40

Já jsem tvůj nejlepší kamarád jo? +uculí se a dá mu pusu, protože je to moc hezký+ A jak se to pozná, co? +pousměje se a sklouzne mu rty na chvilku na krk+já s tebou půjdu moc ráda. +usměje se mu tajně do vlasů+ jseš můj oblíbenej dart vader. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 12 pro 2016 11:33

No jasny ze ses. Muzu s tebou mluvit o vsem a ty me poslouvhas awin taky vis jak se mam protoze se pokazdy zeptas a mas me rada tak prdlyho jak jsem. +pousmeje se+ A ses nejhezci. +zazubi se na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 12 pro 2016 12:48

to můžeš. +usměje se na něj pěkně+ A jak se máš? +uculí se trochu, aby to věděla+ Tak v tom případě jseš asi taky můj nejlepší kámoš. +zazubí se na něj a dá mu pusu+ Víš, já jsem si dycky myslela, že láska musí bejt brutální a houpačková a bolet, aby to bylo opravdový. Tak jsem ráda, že mě učíš, jak to je doopravdy. +pousměje se, a pěkně ho políbí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 12 pro 2016 13:25

Ted zrovna se mam bajecne a jsem stastnej. +usmeje se na ni+ Jsem rad ze jsimas me tady s tim vyletem neposlal a do haje. +zasmeje se+ A jak se mas ty kocko co? Nprohrabne ji vlasy+ Ja te to naucim chces?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 12 pro 2016 15:18

Jo? Máš? +usměje se, a je ráda+ Jasně že ne, já jsem si dycky přála kouknout se na polární záři. A je fakt krásná. +uculí se a tak trochu ho hladí+ já se mám parádně. +pousměje se a dá mu pusu na nos+ A jsem z toho furt ještě celá naměkko. +zazubí se+ Jo, to bych chtěla. +usměje se+ ty už jsi mě naučil spoustu věcí, náhodou. +uculí se+ Asi bysme měli pomalu domů, z plodem, co? +pousměje se, ale ještě nikam nejde+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 14 pro 2016 21:34

A samý důležitý věci, že jo, třeba slaninový muffiny a Star Wars a jak jsem úžasnej. +pochichtává se a tulí se k ní a dá jí pusu+ To bysme asi měli. +přikývne+ Chceš hned? Já bych tu s tebou ještě klidně byl. +koukne na ni+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 14 pro 2016 21:43

jo, děsně důležitý. +uculí se+ no jo, měli bysme... určitě už jí chybíme. +usměje se, chytne jeho rty v polibku a líbá ho, trochu se k němu přitiskne tělem, sjede mu nosem na krk a hladí ho po těle, a pak se usměje a tázavě mu koukne do očí, jestli by chtěl+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Byron » 14 pro 2016 21:52

Tak jo. +pousměje se a tiše zavzdychá, když ho tak hladí a sleduje ji, pousměje se, jenom tak trošičku a přikývne, protože chce a hodně moc+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Victoria » 14 pro 2016 21:56

+uculí se mu do rtů, když ho líbá, a ještě než odtamtud odjedou ho svlíkne a chytne ho za ruku a odvede si ho do ložnice, a tam se s ním děsně hezky a něžně a vášnivě pomiluje, kouká mu do oči a když vystoupá na vrchol s jeho rtama na svejch, tak mu pošeptá, že ho miluje+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Musta Tähti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron