Koupelna

- chata ve Finské divočině

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Lestat

Koupelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 28 pro 2012 02:36

Koupelny máme dvě, jednu v každém patře:)

Obrázek

Obrázek
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Koupelna

Příspěvekod Tobiáš » 05 říj 2013 20:31

Rebecca Altamirano píše:(jop zas :ss ale jenom do 12:15, to je pozitivní :P )

+přitulí se k němu jako nějaké ztracené kotě, opře si tvář o jeho hruď a usmívá se+ a sakra, no tak to doufám, že se to nebude násobit. ten náš talent na průšvihy. +zasměje se+ ovšem proti zvrhávání v tomhle stylu nemám nejmenší výhrady. +uculí se a když ji najednou zvedne, honem se ho chytne, i když ví, že by ji nepustil. V tom smyslu prošla vcelku netradičním "výcvikem" :lol: + Hmm, to se mi líbí... +zavrní a nohy mu ovine kolem pasu. obejme ho rukama kolem krku a oplácí mu jeho kousavé polibky. Pak se na okamžik kousek odtáhne a zadívá se mu do očí+ Mám nápad...+zašeptá a v očích jí zajiskří+ Vyjdi na chodbu, kde jsem ti ukazovala tvůj pokoj...+pousměje se+ ale pak běž na druhou stranu. První dveře vpravo. +znovu ho políbí a kývne příslušným směrem+ Neboj, neztratíme se. +cukne koutky pobaveně+

>> a dojde sem http://www.landofsinners.hys.cz/forum/viewtopic.php?f=53&t=1710 :pii :P


(no tak aspoň to... lách, bude se nahřívat? :smich: :smich: )

Nestraš..*zasměje se* Tak nápad...sem s ním...*a vyslechne její návod* jo..to bych mohl zvládnout, aniž bychom skončili ve Švédsku...*vydá si naznačeným směrem ke schodům, nese ji jako by nic, což až tak nepřekvapuje. Pod schody se zastaví, zablýskne mu šibalsky v očích* vyzkouším, jestli si pamatuješ minulý letecký výcvik...drž se.*špitne ji u ucha a pak se přenese bleskově nad schody, jen to zasviští, místo aby je vyběhl. Nahoře dopadne zlehka na podlahu a rozhlédne se* první napravo...*vejde dovnitř a musí se usmát*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Koupelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 05 říj 2013 21:10

(hehe, jen se držím reality, zrovna jsem vylezla ze sprchy :smich: tak jsem se nechala lehce inspirovat :lol: )

+když uvidí ten jeho výraz u schodů, tuší nějakou zradu, ale nestihne se ani leknout+ Ach bože, z tohodle mě jednou fakt trefí šlak myokardu. +opře si čelo o jeho rameno, ale musí se smát. Když vejdou dovnitř, všimne si jak se usmívá+ No moc se nesměj...třeba tě chci utopit. +přivře výhružně oči a jak má stále prsty zapletené v jeho vlasech, důrazně ho zatahá+ Letecký výcvik...tsss. +tváří se hrozně dotčeně, ale v očích jí rozpustile jiskří+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Koupelna

Příspěvekod Tobiáš » 05 říj 2013 22:30

Mě? Utopit? *rozesměje se* To mám za ten letecký výcvik, kurz potápění? To tě zklamu, mě jen tak neutopíš...vykradl jsem Titanik... *cukne koutky, zakloní hlavu a líně se snaží zbavit toho tahání, nezdá se, že by mu to nějak moc vadilo* No...a počkej až přejdeme od leteckého k seskokům...*zazubí se a líbne ji na nos*

(ach jo, taky jsem se nakazila, musela jsem si jít pustit 16. díl...vzpomínkově :D )
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Koupelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 05 říj 2013 22:50

Jo Titanic...a Jacka Dawsona jsi nepotkal? +zašklebí se pobaveně a jak zakloní hlavu, hned toho využije a špičkou jazyka mu přejede přes krční tepnu+ hmm, chutnáš moc dobře....+zavrní tlumeně a zlehka mu přejede zoubky po kůži, jenom tak, aby pocítil tu tvrdost drobných špičáků+ Seskoky...moc mě nedráždi, nebo začnu čarovat...+zatváří se ještě výhružněji, ale v očích jí vesele blýská. Přestane ho svírat nohama kolem pasu a sklouzne mu těle dolů a než stačí mrknout, je bez trička+ No vida...mnohem lepší. +prohlásí spokojeně a přesune dlaně na jeho hrudní, jemně ale důrazně ho zatlačuje ke sprše a upřeně se mu dívá do očí. S tím že jsou oba víceméně oblečení si hlavu neláme a pustí vodu, takže se jí tričko okamžitě přilepí na tělo jako druhá kůže+

(láách, ono je to nakažlivýýýý :lol: :smich: kdo by to byl řekl.. :lol: :pii )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Koupelna

Příspěvekod Tobiáš » 06 říj 2013 13:55

(no to teda...horší jak žloutenka :D :D )

Ne, nepotkal..toho ukradl už někdo přede mnou...*zasměje se* hej! žádná svačinka...*zachvěje se, když ucítí drobné špičáčky* prostě roztomilé...*neodpustí si* dobře, seskoky nebudou. *rozmyslí si to a nestačí koukat, kam se mu podělo triko. Usměje se a couvne pod jejím vedením, nespouští ji z očí. Kochá se tím pohledem, jak ji voda máčí oblečení a lepí látku k tělu, jeho výraz nabírá na dravosti, když si ji k sobě prudce přitáhne, kapky vody se mu tříští o ramena a stékají po hrudi* víš, že to tričko z tebe bude třeba strhnout, když je takhle mokré? *zapřede jí do rtů*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Koupelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 říj 2013 16:51

Hmm, když ne, tak ne... +zatváří se, jakoby jí vzal oblíbenou hračku (asi Deserta:D) a v očích jí vesele zajiskří+ No prima, s tebou je radost vyjednávat. +uculí se pobaveně, ale když si ji k sobě přitáhne s téměř divokým výrazem v očích, jenom trochu ztěžka polkne. Položí mu dlaně na hruď a krouživými pohyby mu přejíždí po pevných svalech, občas trochu přitlačí nehty.+ Hmm, to máš asi pravdu...tak jen do toho...+vydechne hlasem zastřeným vzrušením a oči se jí o třpytí jako rozpuštěný jantar. Nakloní se blíž k němu a špičkou jazyka rychlým pohybem překmitne přes bradavku, pak k němu s provokativním úsměvem vzhlédne, zvědavá, jestli ten slib hodlá realizovat:P+

(no tak to každopádně :P :D )
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Koupelna

Příspěvekod Tobiáš » 06 říj 2013 18:01

jak si dáma přeje...*natáhne se a jediným pohybem roztrhne triko jako by bylo z papíru. Jemně ji sloupne látku z prsou, po kterých přejede zároveň špičkami prstů. Mokrý cár látky odletí ze sprchy.* Lepší...*usměje se spokojeně a pomalu si klekne, aby ji tu provokaci s bradavkou oplatil, jemně ji žužle mezi rty a saje, dokud neztvrdne a pak se přesune k druhé*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Koupelna

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 říj 2013 18:42

Moc pěkný...+koukne na něj a zvedne koutek rtů v náznaku úsměvu+ No a tohle je taky moc pěkný pohled...+zašeptá, když si před ní klekne a tlumeně pod jeho rty zasténá. Zakloní hlavu, rukama mu přejíždí po zádech a občas mu jemně, ale důrazně zatíná nehty do svalů na ramenou. Šumící závoj vody jakoby je odděloval od zbytku světa, není schopná vnímat nic jiného než jeho a horký chtíč, sílící každým okamžikem. Tělem jí projede zachvění a má pocit, že se jí kolena pomalu ale jistě mění v rosol+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Koupelna

Příspěvekod Tobiáš » 06 říj 2013 18:56

To si budu muset klekat častěji...*zavibruje ji u prsou jeho hlas, jazykem sjede níž a obkrouží pupík, rukama sjede na zadeček a znovu na ni koukne* to mokré oblečení mě fakt štve...*vzápětí letí ze sprchy další kus oděvu* rozhodně lepší...*pochválí si výhled a okousne jí bříško, tělem se jí tiskne k nohám*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Další

Zpět na Musta Tähti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron