Obchůdek

Vstup neplnoletým, nesvéprávným a chudým zakázán!

Moderátoři: Beatrix, Mgala

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 10 říj 2013 18:31

No naštěstí dnes už ani ten Mikuláš není jenom záležitostí dětí. Jak správně říkáte, dospělí si důvod k oslavám vždycky najdou. Po celý rok +zasměje se a začne si prohlížet ty nádherné lahve, co jí tam vyložila+ Tak teď jste mně dostala... vůbec se nemůžu rozhodnout +nakonec blýskne očima po té templářské+ Ta zapečetěná... to je víno nebo whisky? Líbí se mi ten originální design +zakecá to nenápadně+ To není pro mně, ten adventní kalendář na míru, nebudu si přece sama sobě kupovat dárek +usměje se vesele+ Já jenom vybírám. Je pro mého přítele. Společně budeme mít ten whiskový, protože oba máme skotskou rádi, a on dostane navíc ten s překvapením +vysvětlí jí s úsměvem+ Sušenky? Vitamíny? To jsou nějaké ty speciální? +pohladí si Stinkieho po srsti, když se k ní začne tulit+ No ty jsi mi ale krásný skunk... a vůbec nejsi plachý +pomazlí se s ním+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 15 říj 2013 16:34

To je víno, +aspoň doufám!+ jedno z nejlepších. Jde dost dobře na odbyt. +jenom se usměje+ Na stole to vypadá opravdu originálně a jako dárek se taky skvěle hodí.
Ach tak! Takže na míru panu Lupinovi...+změní objednávku+ No tak stejně byste tam měla samá překvapení, takže proč by ne.
Mhm, +přikývne a skládá před ni sušenky z nabídky+ hodí se jak ke kávě, tak k čaji a dají se vystavit i jako vánoční cukroví. Tyto jsou s chilli, tyhle mají jemnou příchuť vanilky a tady jsou čokoládové. A támhle v regálu další. Jejich halucinogenní účinky jsou převážně mírnějšího rázu, takže když je omylem sní dítě, nebo starší osoba, tak se zas tak moc neděje. Narozdíl od alkoholu a silných drog, do čehož se dají počítat i lékárenské produkty, zde používámí pouze přírodní materiály, nebo naopak čistě syntetické, ale vyrobené právě tak, aby negativně nezasahovaly do organismu.
Plachý není ani omylem, +přikývne+ spíš se snaží vždycky něco vysomrovat, přitom ho krmím tak dobře!
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 16 říj 2013 14:08

Víno? +vezme jej do ruky a prohlíží si etiketu, jakoby ten rudý kříž viděla poprvé v životě:D+ Hm, dokonce templářské... slyšela jsem, že je to vyhlášené víno. Vezmu si celou bednu. Je možné ji doručit do domu? +zeptá se radši předem, tahat se jí s tím opravdu nechce+ To je pravda, ale ta překvapení bych si kupovala sama sobě a to by mně tak netěšila. Ale kdoví, možná dostanu taky nějaký pěkný kalendář. A víte, jaký by se mi líbil? Každý den jiný druh vánočního cukroví. Miluji totiž sladké +zasměje se a pak si začne prohlížet sušenky+ Já bych si tedy vybrala ty čokoládové s chilli. Ta kombinace mi chutná a můj přítel si snad taky dá, když to bude i lehce pikantní +uculí se+ A jaké to má vlastně účinky? Abychom nebyli na Štědrý den sjeti jak Jamajčani :lol: +pohladí si tchoříka a pak zaloví v kapse a čistě náhodou tam najde nějaký psí pamlsek+ Pořád nosím něco po kapsách... kvůli psovi +vysvětlí jí s omluvným úsměvem, aby si nemyslela, že si běžně strká do kapes psí žrádlo+ Tak pojď si vzít, ty fešáku +láká Stinkieho na dobrůtku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 17 říj 2013 17:13

Přesně tak. Za jeho kvalitu se můžu zaručit osobně. Určitě, tady mi vypište adresu...+podá jí formulář+ a vzali by vám rovnou ten kalendář jak bude hotový? +jako jestli to chce sofort, bo počká+
Joo, to jste šťastná žena. Většina z nás si překvapení musí dělat sama! Mmmh tak takovej bych si taky nechala líbit! Ovšem nevím nevím, ono vidina je to pěkná, ale měsíc cukroví a pak ještě ten vánoční maraton...
Ty jsou vážně dobré, budou vám chutnat! +balí jí tam co si vybrala+ Nooo...+uculí se+ to zase né, ale takovou..příjemnou náladu to navodí...asi jako tři skleničky vína...výhoda zrovna těchhle sušenek je, že tuhle veselou hladinku udržují a nenásobí. Takže když sníte tři balíčky, tak vás to nestříská do němoty.
+trochu se tomu podiví, že místo žvýkaček nosí styx granule, ale tak proč ne..+ Jistě...+usměje se a stinkie začne panáčkovat a somrovat+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 18 říj 2013 00:23

Klidně můžete poslat ten kalendář až s tím vínem. Do Vánoc je ještě času dost +napíše jí adresu+ No, nevím, jestli se v tomhle ohledu můžu považovat za šťastnou ženu. Ještě jsem žádné adventní překvapení nedostala +zasměje se+ Já to cukroví stejně průběžně ujídám během celého adventu, nikdy nevydržím až do Vánoc. Takže takhle bych to měla aspoň bez výčitek svědomí +uculí se+ Tak pokud nám bude po těch vašich sušenkách příjemně, budeme si chodit pro ně častěji. Zatím nám dejte třeba dva balíčky, ať máme i na Silvestra +krmí Stinkieho a musí se smát, jak se tam předvádí+ Je vážně roztomilý. Nikdy bych neřekla, že skunk může být takhle přítulný +dá mu pamlsek za odměnu+ Tak... to bude asi všechno. Můžete mi to sečíst, prosím.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 18 říj 2013 14:31

Doobře. +sepíše to tam+ Tak to je nejvyšší čas! Jo tak...no já k cukroví vždycky přišla až tak maximálně dva týdny před vánocema a to spíš jako pomocná síla, takže mě pak i přešla chuť... Určitě bude! +slibuje a dává jí to do tašky+ Ale..nechcete to taky přivézt až s vínem? +má tam i ty whisky kalendáře myslim+
Když chce, tak je. Ale někdy se naštve, zvedne na mě ocas a vystrčí zadek výhružně a i když pochybuju, že by použil plyn, tak ho rači nechám...to by se to tu pak muselo celý renovovat. Ale umí být hezkej prevít! +pokýve hlavou a stinkie dodlabe, ještě se votulí a oběhne do pelíšku zařezávat+ Ták...+vyjede jí účet+ prosím. Chcete to platit kartou, nebo normálně?
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 18 říj 2013 15:43

Já cukroví nepeču, nechávám si jej dělat. Z praktických důvodů. Snědla bych to těsto dřív, než bych z něj stihla něco upéct +směje se+ To je dobrý nápad. Zabalte mi to všechno k těm krabicím s vínem, aspoň se s ničím nemusím tahat +vyloví poslední pamlsek a položí to Stinkiemu na stůl, aby si hezky pro to došel+ Vážně? Tak to ho nesmím naštvat, aby na mně nezvedl ocas. To bych pak ze sebe asi těžko dostávala +rozesměje se, když si představí ten odér kolem sebe+ Kartou, prosím.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 21 říj 2013 12:10

Tak to má něco do sebe! +směje se uznale a Stinkie jak to zmerčí, tak chvilku vyčkává, pak tam přilítne, lapne to a zdrhne si to zdlábnout do pelechu+ Někdy se chová vážně trhle...+zakroutí nad ním Mgala hlavou+ A to mu nic ze sortimentu nedávám! +mávne rukou+ Já myslím, že by plyn nevypustil, ale kdo to má pokoušet, žejo... +vezme si od ní kartu a obere ju o danou částku+ Ták, děkujeme vám. +podá jí ju zpátky i s účtem.+ Zboží vám doručíme co nejrychleji. Kdyby byl jakýkoliv problém, určitě nás kontaktujte. +podá jí vizitku a malou taštičku se sadou místních vzorků+ A tady pozornost podniku..na cestu..+mrkne na ni+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 21 říj 2013 17:03

+vezme si od ní zpátky kartu+ Taky moc děkuji, za ochotu a milý přístup +usměje se na ni+ Popřála bych vám hezké Vánoce, když jsem kvůli nim sem vlastně přišla, ale zdá se mi to ještě moc brzy +zasměje se a pak poděkuje za vzorky+ To určitě vyzkoušíme a pokud to bude fungovat, máte mně tady zase jako na koni +uculí se na ni vesele a vezme si taštičku+ Tak nashledanou příště. Ahoj, Stinkie +mávne ještě na tchoříka a pak vykráčí se spokojeným úsměvem z obchodu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 21 říj 2013 23:19

Nemáte vůbec zač, rádi vás tu zase uvidíme! To určitě bude...+uculuje se, že to má vyzkoušený jak to funguje+ To mi budete muset ještě dojít popřát! +prohlásí se smíchem+ Mějte se krásně! +rozloučí se s ňou a de vyřizovat objednávku, zatímco Stinkie dodlabe a zapíchne to tam v pelechu+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

PředchozíDalší

Zpět na DROGerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník