Obchůdek

Vstup neplnoletým, nesvéprávným a chudým zakázán!

Moderátoři: Beatrix, Mgala

Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 13 pro 2012 02:52

Skoro na konci příčné úlice v rožku a ve stínu můžete najít tento zastrčený obchůdek. Dveře jsou otevřené všem - pouze neplnoleté, nesvéprávné a chudé vidíme velmi neradi a musí mít sakra dobrý důvod, abysme je hned nevykopali ven.

Obslouží Vás šličná prodavačka Mgala, která Vám doporučí matroš přímo na míru a ráda Vám se vším poradí.


Obrázek


V naší prodejně neprodáváme pouze výrobky vystavené v katalogu, takže se se svými přáními nijak neomezujte a svěřte se nám. Jsme diskrétní a řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán".

Náš sortiment není omezen pouze na DROGy(stické) zboží, nýbrž nabízíme i tematická trička, ponožky, samolepky a podobně. Tyto výrobky jsou vhodné zejména jako dárkové předměty!

Přejeme Vám příjemný nákup!



Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Amon » 30 srp 2013 15:53

Ahoj Zlato!
Jasně, jako vždycky...
No tak mi toho trochu dej...
Vzorky? Copak někdy řeknu ne?
Jak se má ten tvůj...jo tady je!
Pocem ty potvoro smradlavá!
No jooo....co?
To víš, mě zvířata milujou...
Zbytek si nech a kup mu něco na zub!
Já se vrátím!
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 06 říj 2013 22:08

+s vánočním reklamním letáčkem v ruce se tam objeví v krámku+ Dobrý den +rozhlídne se a až jí zrak přechází z toho množství barevného zboží kolem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 07 říj 2013 12:14

+s úsměvem od ucha k uchu vyjde zezádu+ Dobrý den, co vám můžu nabídnout? +koukne, že drží letáček+ Nalákaly vás množstevní slevy? +zamrká na ni a po pultíku přiběhne Stinkie omrknout co se to děje+
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 07 říj 2013 16:13

Dobrý den +usměje se na ni a zamává letáčkem+ Ano, koukala jsem, že už nabízíte adventní kalendáře. Ráda bych si nějaký originální vybrala. Zaujal mne ten s whisky, jestli byste mi jej mohla ukázat +ukáže prstem v letáku, který myslí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 08 říj 2013 13:47

No to jste koukala správně! +vyculí se+ Určitě! Mmmh...+hrábne tam do police+ Tady je. Tenhle je zkušební +má už i otevřený políčko+, takže si klidně můžete vyzkoušet jak se to otevírá a dokonce vzorek ochutnat!
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Máme ještě jiný design, ale ten je spíš pro usedlejší alkoh-ähm...spotřebitele.
Obrázek


A vedle whisky-kalendáře máme i gin-kalendr....
Obrázek


a dokonce i vínový, ale ten je trošku objemnější...ale zase ten advent potom stojí za to! :D
Obrázek


No a nakonec není problém vytvořit jakýkoliv v tomhle stylu...
Obrázek

Do tří dnů ho připravíme i dárkově zabalíme.

A samozřejmě máme i širokou nabídku alkoholu mimo kalendáře...
Obrázek
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 08 říj 2013 18:07

+prohlídne si zvědavě whisky kalendář+ Vypadá opravdu originálně... je to něco jiného, než ty čokoládičky +ochutná vzorek+ Hm, kvalitní... Ok, vezmu si hned dva, abychom se nehádali +uculí se a pak pozvedne pobaveně obočí na ten vínový+ Tak nevím, jestli bychom s takovýmhle adventem vydrželi až do Štědrého dne +rozesměje se+ Máte tady i něco s překvapením, abychom byli každý den napjati, co tam bude? +zeptá se se zájmem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Mgala » 08 říj 2013 22:57

Tak to rozhodně je! +přikyvuje, že fakt čokoládičky a whiskey mají k sobě daleko a Stinkie si vzorně sedl vedle kalendářů a sleduje ty dvě+ Dobře, dárkově vám je přebalím? Dává se to k Mikulášovi, ne? +vytáhne stuhy a papír+ Ale tak když jsou na to dva...tak jednu flašku denně stáhnete, ani nemrknete! Ale na štedrý den to pak bude chtít něco co má větší grády!
S jakým překvapením byste si to představovala? DROGeriové překvapení, nebo klasické sladké, případně s drobnostmi? Ono teda ty klasické jsou spíš záležitostí Wood a Sons, ale vzhledem k tomu, že máme stejného majitele, nějaké zbiží prodáváme tu i tam. Oni teda mají nabídku širší, ale já vám můžu nabídnout například něco takového?

Obrázek

Naplnit můžeme naprosto čímkoliv na přání.

Stejnětak...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A samozřejmě všechno co mají v letáku...
Obrázek


Máte třeba nějakou určitou představu co se motivu týče? Pokud chcete být opravdu překvapená, tak bych vážně volila "naplnění na míru" - tedy podle údajů žena/muž, věk, zájmy, finanční strop. Můžeme spojit síly s Wood a Sons, abyste tam našli i nějaké ty doplňky, nejen DROGistické zboží.
Dobrý den,
jsem nezávislá DROGistka Mgala, co si budete přát?
Uživatelský avatar
Mgala
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2009 10:03
Bydliště: Wien

Re: Obchůdek

Příspěvekod Styx Lupin » 09 říj 2013 00:48

Ano, můžete to zabalit jako dárek prosím. Jo k Mikulášovi, sice je to spíše záležitost dětí, ale my žádné nemáme, tak si uděláme radost sami sobě +usměje se+ Ona bude stačit ta whisky během adventu +uculí se na to víno+ Ale když tak tam tedy přibalte i něco slavnostnějšího na ten Štědrý večer. A na Silvestra taky, ať to vezmeme najednou +souhlasí, ať má slečna kšefty+ No to nechám jenom na vás, co tam bude za překvapení. Může to být třeba mix z toho všeho, co tady nabízíte. Přesně tak, jak říkáte... naplnit to na míru +usměje se v dobré náladě+ A jako motiv si vyberu ty pytlíčky. Ty jsou pro nás úplně ideální. Akorát ne tak výrazně barevné, přece jen už nejsme děti +uculí se+ Něco méně nápadného. Třeba tohle se mi zrovna líbí +ukáže na jednoduché měšce http://3.bp.blogspot.com/_2pyw4Pot9lo/T ... dvent2.jpg + Tak snad to bude všechno, co jsem chtěla +rozhlíží se ještě, jestli jí něco nepadne do oka a zmerčí Stinkie+ No ten je rozkošný +pohladí si ho (i když vůbec netuším, co to je :D )+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Obchůdek

Příspěvekod Beatrix » 10 říj 2013 16:52

Dětí? +podiví se+ To přece není pravda. To jenom všichni říkají, ale když je důvod slavit, proč neslavit všichni? Já slavím i den otců! +pokýve hlavou+ Mmmh slavnostnějšího...
Něco z tohohle například?+skládá to tam na pult+
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Výborně, takže na míru jen vám? +koukne na ni, jestli Remusovi ne+ Ty jsou moc hezké! +souhlasí a vypisuje objednávku+ Můžu vám nabídnout ještě něco? Třeba nějaké sušenky, nebo vitamíny?
+Stinkie je skunk http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/1 ... 68x558.jpg + Jo, je to moje zlatíčko! +usměje se a Stinkie se hned začne mazlit ke Styx+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Další

Zpět na DROGerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron