Gringottova Banka

Největší kouzelnická banka - uložte své cennosti bezpečně!

Moderátor: Zaměstnanec

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Victoria » 06 úno 2014 10:56

+přijde k přepážce a usměje se na skřeta+ Dobrý den, chtěla bych uskutečnit převod větší sumy peněz. +postrčí mu vyplněnej příkaz k úhradě na jeden milion pro trezor 010+ A kdybyste mi k tomu mohl dát nějaký doklad o zaplacení, prosím. +dodá+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Zaměstnanec » 06 úno 2014 13:41

Dobrý den*ani nehne brvou, když přebírá papír na takový převod* to není problém...*převede peníze z jejího účtu do ministerského a vrátí je orazítkovaný doklad* Tady je.
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Victoria » 06 úno 2014 15:44

Výborný, díky. S váma je radost spolupracovat. +zazubí se a doklad si sbalí+ Tak hezkej den, a nashledanou. +usměje se, a zamíří na Ministerstvo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Zaměstnanec » 21 pro 2014 15:36

Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Beatrix » 21 úno 2015 13:15

+Je jí blbý se přímo zeptat na tu akci, co teď mají. Tak zatím postává bokem a hrozně zaujatě si čte brožurku a čeká, až se někdo dojde optat.+ :D
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

AKCE LOSCARS 2015 GALEON za DVA

Příspěvekod Zaměstnanec » 21 úno 2015 15:45

*a ono to vypadá, že se jako v bance nic neděje, ale pak doleze skřet, táhne za sebou vozík přikrytý plachtou. Odskřípe s ním do jednoho rohu a chvíli se tam přehrabuje, něco si mrmle pod vousy, asi to nebude nic moc slušného. Nakonec urazí vozíku kola, ten se se skřípněním rozloží. Stáhne plachtu a odhalí stroj, z kterého občas prskají jiskřičky. Oproti skřetovi je třikrát tak velký, takže si s mrčením došoupe vysokou židlu, vyleze na ni a prubne to..Vhodí nahoru minci...ta s cinknutím dopadne dovnitř, ozve se něco jako "chramst" a to tak hladově, až si skřet na židli poodstoupí na samou hranu. Notnou chvíli se neděje nic, už už se bankovní pracovník chystá tu svini nakopnout, že mu sežrala prachy pro nic, ale nakonec se stroj rozklepe, chvíli to v něm chrastí, jiskry lítaj a pak dole do mističky vypadne...galeon...ten, co tam skřet hodil. Ten sleze, zachránit aspoň ten původní, ale než sešplhá, kovové monstrum vyplivne i druhý, zářivější, nový.*

Obrázek

Obrázek


*shrábne i druhý, kousne do něj, zatváří se spokojeně a pak o poznání méně vytáhne cedulku AKCE LOSCARS 2015 GALEON za DVA a menším "samoobsluha" a krátký návod, kudy to tam strkat a odkud brát a připlácne to na stroj. S brbláním odleze, aby se na to nemusel koukat. I s galeonem navíc.*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Beatrix » 24 úno 2015 13:26

+chochochooo! tak to je pecka!+

+Skovává se tam za sloupem, natažený uši i oči a jenom fascinovaně vydechne, jak to vyplivne dva galeony+ Sakra...musím zavolat Amonovi....+protože sama těch galeonů až tak moc nemá fyzicky, tak hned vyběhne před banku a žhaví drát+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Amon » 24 úno 2015 17:25

+Nakráčí si tam jako pán tvorstva, zadívá se dolů na skřety - a i ty nahoru, jako by byli dole, otočí se a kývne smrtijedovi s truhličkou, aby šel k automatu a makal, pak se otočí k Bei, která k němu akorát jde+ Máme to zapotřebí?

Ty možná ne, ale já jo, protože mi odmítáš sponzorovat mudly a já bych ty peníze teď potřebovala doslova tisknout.

+zakoulí očima+ Mudlové... Máš i je někde prostě vzít.

Vzít. +zakroutí nad ním hlavou+ Já nekradu! +rozhlídne se, jak se to tam ozývá+ Ehm...na...+dá mu obálku+

+Podívá se obálky, přikývne a dá si ju do kapsy kabátu+ Až bude hotovej, tak ať dojde zamnou do Pánskýho klubu...+otočí se, že pude+

Ne! +vytřeští oči+ Amone! +chytne se ho klíštěcky za rukáv+ Nemůžeš mě tu nechat samotnou! +trochu s hrůzou se ohlíží po skřetech a šeptá+ Přece bys mě tu nenechal? Že ne? Prosím? +zkouší to+

+Jenom se široce usměje+ Ale Beuško, copak ty tu sebou nemáš toho svýho cucáka?

Pfch! +zamračí se a pustí se ho+ Tak si běž! +založí si ruky a tváří se co nejsuverénněji a podupává si přitom šteklem+

To jsem si myslel....+ušklíbne se, no zapálí si a počká tam s ní+ Víš, že je ti ten chlap úplně k ničemu?

+Nehezky se na něho podívá, ale zase je ráda, že tam zůstal+ Já s nikým nejsem proto, aby mi k něčemu byl, ale proto, že ho mám ráda.

Prodáváš se pod cenou...+vyfoukne kouř bokem+

Já se neprodávám! +sykne popuzeně+

No...

Ne! Neprodávám se! Nejsem nějaká...to...ta!

Víš z určitýho pohledu...

Ne! +dupne šteklem, až všichni zvednou hlavy a jen se tak mile usměje okolo a pak se zamračí soptivě na Amona+ Opovaž se mi to ještě někdy naznačovat!

Nebo co?

Nebo si ty galeony můžeš ty-víš-co ty-víš-kam!

No to by mě teda fakt zruinovalo!

Ne, miláčku, zruinovalo by tě to, že bych tě nechala napospas těm tvým bezcitným kamarádům z práce. +podívá se na něho vědoucně+

Jeden z nich je i Ares...

No právě! +bodne prstem do vzduchu+ Vy dva, kdybych na vás nedohlížela, úplně zvlčíte!

+Dá oči vsloup, ale nějak ho přešla chuť se hádat, tak tam típá cigaretu o stolek+ Víš, že seš čím dál protivnější?

A víš, kým to asitak může být?

Cucákem?

Ne, cucákem ne! +zarazí se+ Kristiánem...ne! +opraví se a mašina chroustá a málem se zavaří, tak natahuje krk, jestli už to bude+

Co s tím budeš dělat? U vás se s nima platit nedá..+kývne k aftomatu+

Proměním je. Na Eura.

Tady? +zacukají mu koutky+

Jo. +podívá se na něho semetrikovsky+ Tady. A ty půjdeš semnou, protože jinak můžeš na to hlídání kočky zapomenout - puso.

+Napřímí se, tiše trochu zavrčí, zafuní a pak rozhodí rukama+ Chceš to ve dvackách?

V padesátkách. +pousměje se lehce samolibě a založí si ruky+ Škoda, že tu nedávají kafe...

A hodinky s vodotryskem bys nechtěla?

Ale tak...kdybys je nabízel...+hodí po něm laškovně očkem, aby ho ještě trochu víc naštvala+

To vížejo! Kdybych je měl, tak je dám zrovna tobě!

Mhmm...komu jinýmu. +přikývne a smrtijed přijde s truhlou, kterou sotva táhne+ No výborně!

Deme. +kývne mu, ať to odnese na pul, dojde tam a podívá sen a skřeta+ Převést do Eur. V padesátkách. +podívá se důrazně až mu červeně probliknou oči+ A chci to přesně. +aby ho o polovinu za odměnu neobrali+

+Jde pomalu za ním. Stoupne si půl kroku od něho a sleduje skřeta a pak si začne kontrolovat manikůru+

+Smrtijed má chudák puchýře na rukách a z toho rachotu ze stroje vypadá jak po raně, že si tam sedne na lavičku a sbírá síly+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Styx Lupin » 24 úno 2015 22:51

+slyšela o akci u Gringottů a tak se jde samozřejmě podívat, jestli nekecali. Chvíli to zkoumá a pak tam vhodí galeon a když se stroj roztřese, napjatě čeká, co to udělá. Když to na ni vyplivne galeon a po něm hned druhý, nevěřícně zírá, že to fakt funguje. A jak tam na to tak kouká, najednou ji napadne šílená myšlenka+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Gringottova Banka

Příspěvekod Zaměstnanec » 24 úno 2015 23:00

*a skřet se kupodivu nenechá vyvést z míry ani výstupem, i když se to halou banky rozlíhá jak v kostele, přitáhne si truhlu, otevře ji, zatne zuby, když slyší o eurech. Vysype galeony na váhu a podle toho jim to rozmění. Vysází před amona jednu padesátku za druhou, s důrazem a kamenným obličejem* Hezký den, pane. *přistrčí kopku peněz dvěma prsty k němu a sbalí galeony zpátky do banky, i s těma, co Amon přinesl na rozmnožení. Skoro si s nima po cestě povídá, když je nese do trezoru.*

*Styx - co, že měli nalepit na stroj nějaký horní limit? :lol: *
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

PředchozíDalší

Zpět na Gringotts bank

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron