Halloween party

Akce, večírky, oslavy...

Moderátor: Zaměstnanec

Halloween party

Příspěvekod Victoria » 03 říj 2015 23:18

Blíží se Halloween, a to znamená párty! :)

chtěla bych se domluvit ohledně data, předpokládám, že přímo 31.10. budete mít jiné starosti, buďto dovču v souvislosti se státním svátkem, nebo opravdovou maškarní párty, takže navrhuju buď 24. (pokud nebude sraz), nebo pak 7.11.? Co se vám hodí spíš?

A za druhé bych se chtěla zeptat, jestli byste stály o opravdicky anonymní maškarní? v praxi by to fungovalo tak, že třeba yohannka by chtěla jít za Catwoman, takže by mi poslala do mailu obrázek svojí masky, a já bych ji sem vložila ze svýho účtu, takže ostatní by nevěděli, kdo bude Catwoman. Pak bych založila jednorázový přístupy na xchat (něco jako Catwoman1, abych pak věděla, koho pustit do místnosti, a kdo je jen čumil a ne losík :D), a ty bych yohannce poslala zpátky. Pak bysme se večer sešly na xchatu "v maskách", a nikdo by nevěděl, s kým si vlastně píše (to už by záleželo na vás, jak moc byste upravily svůj styl psaní, atd.). A pak by asi proběhlo odmaskování, nějak víc večer. Takhle nějak fungovaly Styxiny maškarní večírky, a mně to přijde jako docela dobrá věc, aspoň by se to trochu promíchalo. :)
A nebo můžeme udělat úplně klasickou párty, a masky vložíte normálně do tématu samy za sebe, však to bývá taky sranda :)

Doufám, že nikoho nepohorší když zrecykluju občerstvení zminula, nějak to nestíhám :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Victoria dne 14 říj 2015 20:21, celkově upraveno 1
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Halloween party

Příspěvekod Styx Lupin » 04 říj 2015 00:35

My jsme dělávaly, ještě se Snapeofilkami, tyto maskovací párty, pokaždé na jiné téma, a byla to děsná sranda, vždycky jsme se u toho hrozně nasmály a nejvtipnější bylo to odmaskování, kdy jsme tipovaly, kdo je kdo, Syr si možná ještě vzpomene. :D Takže já jsem určitě pro. ;) A termíny mi vyhovují oba.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Halloween party

Příspěvekod Beatrix » 04 říj 2015 00:56

A odkud si děvčata myslíte, že mám na xchatu založenej profil Marie Antoinety ;) Ale to už je dávno. Ovšem já jsem v tomhle prý naprosto průhledná, takže mně je jedno, jakej typ party bude. Časově se taky přizpůsobím.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Halloween party

Příspěvekod Victoria » 04 říj 2015 01:24

jo tak to já jsem nevěděla, že se tady takový věci už dělaly :D vím akorát o těch Styxiných akcích v Kavárně, a přijde mi to dobrej koncept :D
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Halloween party

Příspěvekod yohannka » 04 říj 2015 10:23

a já teď nemůžu jít za Catwoman! :D
datově mi zatím vyhovují oba termíny... jestli do toho něco nevleze, netušíím
a maskovací koncepty mi jsou taky jedno.. mě taky každej pozná i poslepu
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Halloween party

Příspěvekod Victoria » 11 říj 2015 18:03

promiň yohannko :D
tak já to teda rozetnu, a naplánuju to na 24.10. večer.
A protože nikdo nebyl vyloženě proti, zkusíme to tedy anonymně. Prosím, abyste mi poslaly na mail - paradise.seeker@seznam.cz - svoje masky (obrázky, nebo stačí link), pokud přivedete víc postav tak samozřejmě masku pro každou postavu. Já je sem pak vložím (ne najednou, aby to nebylo moc nápadný :D), a pošlu vám zpátky přihlašovací údaje na párty. když se hnedka odhalíme tak to přece taky neva :)
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Halloween party

Příspěvekod Beatrix » 11 říj 2015 22:38

Hele a proč chceš zakládat na xchatu postavy ty? To si přece může každej udělat sám, ne? Jako mně je to třeba úplně jedno, budu mít o práci míň, ale pokud se dobře pamatuju, tak xchat chce ověřovací mail, ne? A na každej mail se mohlo asi...třikrát? Pětkrát? Tak abys s tím pak neměla zbytečnou dřinu...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Halloween party

Příspěvekod Victoria » 12 říj 2015 00:20

no já jsem na to chtěla založit spešl mail :D spíš jsem myslela jako aby pak správce věděl kdo k nám vlastně patří, a koho vyhodit. ledaže by si každej založil něco fakt jako Catwoman1, aby to bylo úplně jasný. ale hlavně jsem myslela, že bych rovnou každý postavě přidělila barvu písma, abychom se pak vyhnuli obligátní půlhodince "jé promiň, ty jsi taky modrá, tak já budu oranžová... ne oranžová je někdo jinej" :D ale jako jak chcete, jestli si to chcete založit samy, tak míň práce pro mě. :)
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Halloween party

Příspěvekod Beatrix » 12 říj 2015 18:51

Nechceme, kdo by chtěl :D Ale kdyby se ti s tím jako nechtělo piplat, tak že prostě můžem - třeba podle Tvých údajů klidně. Fakt záleží na tobě. Já zakládám postavy už na mamčin mail... 8-)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Halloween party

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 říj 2015 19:19

Jooo staré párty v kavárně, to bylo něco <3
Ja jsem pro, akorat 31. Nemuzu tchyne ma 60 :/
Jinak se prizpusobim a tesim se :)
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Pozvánky a vše, co k nim náleží

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron