Vstupní hala

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Vstupní hala

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 12:55

Hala je mírně přebudovaná a nepochybně pohodlnější než byla. Krb i s rodovými znaky ovšem zůstává, nemůžem pohrdat vlastními tradicemi. Kam bysme to pak dopracovali.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 16:21

Vánoční výzdoba.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 19:21

+jeden po druhým vletí do haly a spadnou na koberec a pak se začne smát+ No... tak to bylo o fous. +směje se+ Musím se zbavit těch mohrejch hadrů, nebo ze mě taky bude sněhulák. +sundává si bundu+ To je prokletí temnýho sněhuláka.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 19:31

+padne na koberec, funí jak sentinel a snaží se srovnat si dech a tep+ To bylo přímo o prsa korejský ženy +směje se trochu zadýchaně+ A teď mi pěkně vyklopte, co je tady kolem ještě za příšery, nebo se budu bát jít v noci na záchod +zajímá se, a zatím skope promočený boty a ponožky a sundavá si rukavice a bundu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 19:39

+zasměje se+ S plastikou nebo bez, +skopne ze sebe mokrý boty+ Nic moc... Je tu asi miliarda tajnejch chodeb, ve sklepě nějaký části lidí v lihu, ale třeba ducha jsem tu ještě neviděl. +vyskočí na nohy+ Jsem myslel, že ty bys měla být zvyklá, když seš taky čarodějka. To nejhorší, co tu můžeš potkat je Phillipa.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 19:50

No to možná i bez plastiky +zasměje se+ Potřebuju něco teplýho k pití +informuje je+ No na lidožravý sněhuláky teda zvyklá fakt nejsem. +směje se+ Doma jsme měli moc hodnýho ducha. +usměje se nad vzpomínkou+ Ale radši vím o věcech dřív, než na mě vybafnou zpoza rohu. +pokrčí rameny+ to mi nepomůžou ani kouzla. I když svoje výhody mají +zakření se a zapálí kouzlem oheň v krbu. trošku tam šmejdí po skříňkách a odněkud vyloví tři starý deky+ Hele +zazubí se pyšně, jak to pěkně objevila a každýmu jednu hodí. Pak si sundá džíny,otočí se zády k nim a stáhne si svetr a tričko, zabalí se do deky a uvelebí se u krbu +
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 20:03

(ony ty deky byly i na křeslech :D)

+objeví se Maltezius a s ním konvice čaje na takovým tom pojízdným stolku a hrnky a čerstvej koláč, tak jim to tam nechá+

Byron: Teda. +sedne si vedle ní v dece a v trenclích+ Tak obří barák a my budem kempovat v hale. A hele! Máme tu i ten piknik. +naleje jim čaj+ Thé, mé dámy? +podá jim hrníčky+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Jessica » 13 pro 2012 20:05

+taky se svlíkne, vezme si deku a sedne si vedle Byrona+ Díky, mylorde. +zaksichtí se na něj, srkne si a začne balit brko+
dejte mi někdo cigááárooo!
Uživatelský avatar
Jessica
 
Příspěvky: 41
Registrován: 21 pro 2010 20:53

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Victoria » 13 pro 2012 20:19

(Tak je vzala na křeslech. :D)

Žadný sněhuláčci? To je ale zklamání +zakření se na Byrona+ Jů, koláčky! +zaraduje se a nabere si na talířek rovnou tři+ Děkujem +zářivě se na Maltezia usměje+ Proč ne v hale? Je tu teplo a na stropě mají hezkou výzdobu +uvelebí se na břicho, nacpe si pusu koláčem a klinká spokojeně nohama ve vzduchu+ Bude mi potěšením, sire. +odpoví způsobně, vezme si od něj hrníček,upíjí se zvednutým malíčkem a čeká, až to Jess dobalí+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Vstupní hala

Příspěvekod Byron » 13 pro 2012 20:31

Soráč, příšte se na to připravím. +zazubí se na ni a vezme si od Jess joointa a zapálí ho a potáhne si+ Však počkejte až půjde kolem Phillipa a vyhodí nás odtud. +zahuhlá přes kouř a podá jointa Viktorii+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron