Druhý pokoj pro hosty

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 13:07

Další z několika pokojů pro hosty.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 pro 2012 16:40

+najde svůj pokoj, skočí do sprchy a pak si oblíkne vytahaný tričko a kalhotky, zaleze do peřin, zavře oči a snaží se usnout+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 pro 2012 16:56

+asi za dvě hodiny sebou prudce škubne a vzbudí se. Zmateně kouká, kde to vlastně je a pak si všimne sovičky, co sedí na parapetu a upřeně na ni zírá+ Ježiši! +vyjekne, jak se vyděsí, vykope se z peřin a jde k oknu+ To je pěkně úchylný, koukat na lidi, když spí. +vynadá sově a odváže jí od nohy papírek+ Jak v blbým hororu +mumlá si pro sebe, pustí sovičku oknem ven a rozdělá dopísek. Je v něm napsáno jenom Tik Tak. Tik Tak. bez podpisu+ No paráda +povzdechne si ztěžka a zastrčí to někam do svejch věcí. Spát už se jí nechce ani náhodou, tak si oblíkne Byronovu mikinu, kterou mu kdysi stopila, vezme si hůlku a cigarety a jde se projít po baráku+

(Jé, ona už tu není věžná kuřárna, to je škoda. :D Kde mám teďka kouřit? :D )
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 pro 2012 17:17

(kde chceš, tady můžeš kdekoliv)
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 17:00

+vpadne tam a hledá ji+ Victoie?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 17:33

+posbírá si věci a zmenší je do batohu, oblíkne si tričko a džíny a akorát se rozhoduje, jestli si vezme Byronovu mikinu s sebou, nebo mu ji tady nechá, když se rozletí dveře+ Byrone? +kouká na vyjeveně a pak si honem nenápadně otře zarudlý oči+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 17:41

Pojď sem. +chytne ji za ruku a dovede na gauč si sednout+ Hele. Dohodli jsme se, že budem kamarádi. A ti si mají pomáhat. +přikývne+ Rád bych ti pomohl, ale obávám se, že tohle je nad mí síly. Zatím se známe jenom chvilku, ale... nerad bych o tebe přišel. +stiskne jí ruku+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 17:53

+poslouchá, co jí říká a už se jí zas chce brečet, je nějaká hormonálně nevyrovnaná dneska+ S tímhle mi nemůžeš pomoct. +povzdechne si+ Vždyť já tam taky neplánuju jet na vyjednávání s kulometama. Chci si s ním sednout ke stolu a domluvit se jako lidi, aby mi už neposílal výhružný dopisy a neotravoval lidi, co mám ráda. +zamračí se+ Já od tebe nechci, abys běhal po městě a mordoval lidi jako nindža. +protočí oči a trošku se usměje+ Potřebuju, abys dělal to, cos dělal doteď. +drží se ho za ruku jako klíště a kreslí mu prstem na hřbet ruky kolečka+ Potřebuju, abys byl něco, čím si můžu bejt jistá. Abych mohla vědět, že až se vrátím, pořád tady budeš. Že tu vždycky budeš +hlesne nakonec a konečně koukne na něj+ Taky o tebe nechci přijít. +usměje se malinko+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 18:00

Doufám, že se ti to povede. Však já umím bejt neviditelnej jako nindža.+usměje se+ Já tu budu, až se vrátíš. Ale slib mi, že se vrátíš. +koukne jí s úsměvem do očí+ Pocem. +usměje se a pevně ji obejme+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Druhý pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 18:08

To mě vůbec nepřekvapuje. +zazubí se+ Jasně, že se vrátím. On je cvok, ale nikdy by mi neublížil. +prohlásí přesvědčeně+ Přivezu ti něco z Paříže, co bys chtěl? +usměje se a pořádně se k němu přitulí, zaboří mu nos do trička a už se nikdy nehodlá pustit :D + A to kafe už máš určitě studený +vzlykne mu do hrudi napůl se s smíchem, napůl skrz slzy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron