Jídelna

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Jídelna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 14:05

Obrázek

Jídelna též dostála několika změn. Můj milovaný obraz samozřejmě zůstal. Zmenšila se délka stolu, což myslím zase trak nevadí, protože stejně jsme u stolu věčně věků tři (teď už možná čtyři ;) Ostatně, při jakékoliv příležitosti se dá stůl roztáhnout a přidat židle rozestavěné podél stěn.

ObrázekObrázek

Hned vedle jídelny jest kuchyně. Je tam vždycky teplo a něco k snědku. Samozřejmě má obrovský krb, kde se dá upéct vynikající pečínka. Někdy vás pozvu. A když otevřete ty nenápadné dveře a sejdete po kamenných schodech dolů, dostanete se do velké spižírny (z té se dá dostat do rozsáhlých sklepení)

ObrázekObrázek

O prázdninách sem přibyl jeden obraz, který přímo zbožňuju.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Jídelna

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 22:36

Jasný, následuj mě. +projdou jídelnou až do kuchyně+ Takže uděláme ty s kuřecím masem, jo? +začne z lednice vyndávat všechno, co je potřeba a pak skočí do spíže+ Nakrájíš to maso? +zeptá se a podá jí nůž, někde je tam opřený nějaký prkýnko určitě+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Jídelna

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 22:45

Jasný +usměje se a chopí se nože+ Tak ty vaříš jo? +uculí se na něj+ To bych do tebe neřekla +vyndá si nějakou mísu, skládá tam kostičky masa a kouká mu pod ruce, co dělá, aby si zapamatovala recept+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Jídelna

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 22:48

+dá do kasrůlku mlíko a začne dělat ten bešamel+ Jenom trochu a jenom když se mi chce, většinou je to jenom něco z rychlýho občerstvení, když jsem ve městě. +usměje se na ni a začne krájet pórek+

(chceš recept? :D)
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Jídelna

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 22:56

Náhodou, nespálit bešamel je docela pokročilá kulinařina. +směje se, dokrájí maso a začne strouhat sýr.+ Víš co? +zaculí se+ Já ti rovnou upeču ten jablečnej koláč. Můžem si ho sníst pozdějc +navrhne a začne hledat po spíži potřebný věci+

(No jasný! :) )
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Jídelna

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 23:20

Tak jo. +přikývne a usměje se a odstaví ten bešamel a začne smažit naso s pórkem+ Nebo si ten koláč můžeme dát jako předkrm a pak ty lasaně. Bešamel je ještě jednoduchej, já jsem to vzdal u knedlíků, pak už mě to přestalo bavit.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Jídelna

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 23:26

To bylo v nějakým filmu. +zamyslí se+ Byla tam postava, která si vždycky v restauraci dala první dezert, protože nemá cenu čekat, co kdyby náhodou do konce večeře skončil svět a ona ho nestihla? +zasměje se+ Ale už si nepamatuju, co to bylo za film +povzdechne si+ Věříš, že tenhle týden skončí svět? +zeptá se a směje se. U toho si vytáhne vejce, cukr, mouku a máslo a pustí se do těsta+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Jídelna

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 23:32

+zasměje se+ Fakt? Tak to jsem neviděl teda. +dál dělá ty lasaně+ No, jestli skončí, tak skončí, jestli ne, tak ne. Já s tím v žádném případě nic nenadělám. +pokrčí rameny+ a koukne na ni+ A co ty? Věříš na to?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Jídelna

Příspěvekod Victoria » 18 pro 2012 23:37

+patlá se rukama v těstě a je naprosto spokojená+ Asi nevěřím. +přemýšlí nad tím+ Takový předpovědi už tu byly ikskrát. +pokrčí rameny+ Ale někdy když mám fakt vztek, tak mám skoro chuť vidět všechno hořet. +zasměje se+ A kdybys věděl, že svět skončí? A měl poslední den a mohl s ním dělat co chceš? Co bys s ním udělal? +vyzvídá+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Jídelna

Příspěvekod Byron » 18 pro 2012 23:54

+pokrčí rameny+ Nevím, asi nic moc. Byl bych s lidma, co mám rád a dělali by sme to, co obvykle. Udělali by sme si třeba piknik. Nebo šli plavat, bruslit. +zase pokrčí rameny+ Je to pěkně depresivní na něco takovýho myslet.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron