Jídelna

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Jídelna

Příspěvekod Locke Lamora » 31 črc 2015 01:10

+Locke tam nakoukne, přidrží se dveří, a když ji uvidí, tak se usměje+ ahoj kůstko. +uculí se+ pojď dovnit, musíme Jeana umejt a ošetřit, a ode mě se nenechá, děsně prská. +zazubí se+ když on není ani zdaleka tak jemnej. +ozve se zpoza dveří Jeanův hlas+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Jídelna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 črc 2015 01:13

+koukne na Lockeho+ Když... co když tak bude nafurt? +koukne na Lockeho+ Já nevím... to by bylo... špatný. Já ho miluju. +koukne na Lockeho, ale hnedka, jak uslyší Jeana, tak vyskočí+ Jeane! +vyjekne a běží se hnedka kouknout, jestli je přeměněnej+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Jídelna

Příspěvekod Jean Tannen » 31 črc 2015 01:15

+to on přeměněnej je, trochu zmatenej a rozvrkočenej, ale přeměněnej+ neptej se mě jak to udělal. +zavrtí hlavou locke, opře se o futra jen se culí+ nesu si ho na rameni, že jo, a najednou mám na sobě stokilo živý váhy a válíme se po zemi. +zazubí se na ni a Jean se jen nevinně uculí+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Jídelna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 črc 2015 01:18

Jeane! ty seš zase člověk! +koukne na něj a hnedka ho musí jít obejmout a taky celýho osahat, jestli má všechno na svým místě a je moc ráda, že jo+ Já jsem tak ráda! +objímá ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Jídelna

Příspěvekod Locke Lamora » 31 črc 2015 01:20

to si piš. +uculí se na ni+ lamora by se mi nikdy nepřestal posmívat. +zasměje se tiše, a obejme ji u sebe, protože měl upřímně taky pěkně nahnáno, a všechno má na svým místě, takže ji honem políbí, aby to věděla+ jak ti je?
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Jídelna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 črc 2015 01:23

No to ještě přijde, jak se zbavím toho šoku. +uculí se na něj a chvilku ho líbá+ Co mě, jak je tobě? Jak se cítíš? +kouká na něj+ A taky musíme zjistit, co to způsobilo a jestli se to bude opakovat-....
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Jídelna

Příspěvekod Jean Tannen » 31 črc 2015 01:26

opakovat? +vykulí oči+ no to snad ne. +zamrká poněkud, ale honem se vzpamatuje a zase se na ni usměje+ neboj, to zjistíme. byl to takovej... divnej pocit. jako, pořád jsem se cítil jako já, ale tak divně. a viděl jsem jinak, moje tělo fungovalo úplně jinak... smysly jsem měl úplně zostřený. +svraští obočí+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Jídelna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 31 črc 2015 01:28

To zjistíme. +přikývne a usměje se+ To bude dobrý, já to zkusím nějak vysondovat. +uculí se a obejme ho+ Kocoure. +zašeptá mu s úculem do ucha+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Jídelna

Příspěvekod Locke Lamora » 31 črc 2015 01:31

no počkej, to se snad nemůže stát znova, ne? +koukne na ni locke vážně, a Jean poplácá po rameni+ koukej si dávat bacha, brácho. +uculí se trochu+ příště by mě z toho šoku taky mohlo trefit. +pousměje se, a dělá si z toho srandu, ale vevnitř je znepokojenej+ aspoň víme, co je tvoje vnitřní šelma. +zazubí se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Jídelna

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 lis 2015 21:12

+Chvíli se potuluje po Tvrzi a hledá kuchyň a připadá si u toho jak zloděj. Až nakonec najde jídelnu a kuchyň. Kde už je Maltezius.+
S:Ehm... dobré ráno, můžu si vzít kávu?
M: Jistě madam, hned vám ji přinesu
S: No tak děkuju. +Sedne si do jídelny a za chvilku jí Maltezius donese na tácu konvičku s kávou, smetanou, cukrem a skořicovým cukrem.+ Hmm díky moc. +Nalije si plný šálek a tiše nad ním rozjímá a venku se zatím rozednívá+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron