Pokoj v prvním patře vlevo

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Locke Lamora » 02 kvě 2013 01:20

Jasný, já to klidně zaplatím. Tentokrát to stejně nebude taková sláva jako posledně. +uculí se, stejně mají Parchanti pod Chrámem desetitisíce a nevědí co s nima+ Díky. Fakt díky. +zazubí se na Viktora a potřese mu rukou+ Tak jo, tak mi to naplánujem tak... na půl sedmou do haly? +koukne na Wenai, co ona na to+ Aby se tam vešlo všechno obecenstvo. +uculí se, rozloučí se s Viktorem a vrací se s ní do haly obhlídnout škody, co tam zatím ostatní napáchali+ Tak to šlo docela dobře ne? +uculí se na ni a ještě než dojdou, zastaví ji a pořádně políbí+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 kvě 2013 11:16

Dobře. Budu tam. +zasměje se Viktor a jde zase ke své práci za stolem+
+Wenai chytne Lockeho za pas a jdou spolu do haly+ jasně, že jo, brácha je v pohodě. +usměje se na něj a dá mu pusu u čehož ho obejme+ A budem se brát tady nebo v chrámu? +zatváří se nanejvíš nerozhodně+ Já nevím. +pokrčí rameny+ Já to nechám na tobě. +zaculí se na něj a pokračuje v chůzi do haly, kde se kluci vyvalujou na křeslech a kam si nechali donýst nějaký pití a malou sváču+ Tak co? +koukne na ně Jean přes okraj skleničky s cognacem+ Jak to šlo? Zatrhnul vám to?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Locke Lamora » 02 kvě 2013 14:14

+chytne si ji kolem pasu a plácne ji po zadku+ No, třeba tady, to je jedno. Hlavně aby to tentokrát dopadlo. +zasměje se, a dojde ke klukům, kde si taky sedne do křesla a posadí si Wenai na klín+ Zatrhnul, takže ted musíme Wenai v noci unýst z okna jejího pokoje a vzít se tajně. +prohlásí vážně+ Koukám, že vy už jste zahájili párty jo? Moc se neožerte, at jste připravený na půl sedmou. +zaculí se a obejme ji kolem pasu+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 kvě 2013 15:23

Jasně. +přikývne Calo+ Takže my to necháme na tobě a budem tě krýt z toho pokoje, co má největší bar. Odlákáme pozornost, chápeš. +uculí se na něj+
Co bude o půl sedmý? +zajímá se Brouk+
O půl sedmý přijde moje sestra. +zahučí Wenai, ale bratrům Sanzovým cuknou tváře úsměvem a nenápadně na sebe mrknou. Wenai se uculí na Lockeho a prohrábne mu vlasy+ Já se jdu projít do zahrady, děsně mi chyběla. +dá mu pusu a vstane mu z klína+ Můžeš jít se mnou, jestli chceš. +mrkne na něj+ Nebo tady pomáhat klukům to rozjet. +zasměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Locke Lamora » 02 kvě 2013 16:06

Dík kluci, já vždycky věděl, že se na vás můžu spolehnout. +zazubí se a poplácá ho po rameni, dělá, že nevidí, jak se Sanzové na Phillipu těšej, a trochu neochotně z ní sundá ruce, když se z něj zvedne+
Prosím tě vem ho s sebou, jinak tady bude sedět jak ztracený štěně a celou dobu civět na dveře. +protočí pobaveně oči Calo+
Třináctej nedopust, abych se někdy zamiloval. +dodá Galdo zachmuřeně+
Prosím tě, ty seš zamilovanej každou středu, když jsou u Lilií slevy. +zazubí se Jean, a pohybem zápěstí zakrouží svým konakem+
Ale já rozděluju svoji lásku rovnoměrně a spravedlivě, aby vyšlo na každou! +brání se Galdo hnedka+ nejsem takovej sobec jako tady náš velkej garrista, neodpírám ostatním holkám svoji náklonnost jen proto, že se mi zrovna líbí nějaká nejvíc! +poučí ostatní+
To si povíme,až dostaneš syfla a upadne ti péro. +poplácá ho Locke dobrosrdečně po zádech, a lapne Wenai za ruku+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 kvě 2013 16:42

+sleduje kluky, jak se tam špičkujou a culí se jak měsíček až nakonec ji chytne Locke za ruku a ona se smíchem vypadne na zahradu+ Vy ste fakt neskutečný. +směje se+ Já vás, kluci, žeřu. +usměje se na Lockeho+ A tebe z nich žeru nejvíc. Fakt jsi nechodil nikdy k Liliím? +koukne po něm potutelně a pořád se usmívá+ Já jsem jenom zvědavá. +dodá, aby si nemyslel, že tam jakože nemoh+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Locke Lamora » 02 kvě 2013 17:35

To víš, Galdo je rozenej gentleman. +uculí se na ni a zavře za nima dveře+ No to bych taky prosil. +zazubí se+ Ale jo, to víš že jsem tam párkrát byl. +přizná neurčitě, a radši se nezminuje, že to dopadlo poněkud katastrofálně, tak tam radši přestal chodit+ Hlavně to... no, po Sabetě. Ovšem mým náročným potřebám to tak úplně nevyhovovalo. +zazubí se na ni+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 srp 2013 23:02

+pokýve hlavou+ Většinu času se kouzelníci schovávali, ale to až po tom, co je začala církev pronásledovat a zabíjet. Ve starých časech byli poradci králů, jejich důvěrníci. Pravá ruka, abych tak řekla. +zaklepe na dveře a vleze dovnitř+ Viktore? +koukne na něj a usměje se+ My jsme v Lockem vlezli do sklepa a koukej, co jsme tam našli! +je celá nadšená+ Že je to koruna irskejch králů! Že jo! Že jo!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Viktor Lafayette » 28 srp 2013 23:03

+vzhlédne od stolu, kde pracuje a usměje se na ně+ Wenai... +koukne na ni, na to co drží v ruce a pomalu si od ní korunu vezme+ No... je tu jistá podoba, ale co by dělala zrovna u nás ve sklepě. Kde přesně jste ji našli? +zeptá se jich a zkoumá tu korunu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 2940
Registrován: 28 pro 2008 20:52
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj v prvním patře vlevo

Příspěvekod Locke Lamora » 28 srp 2013 23:44

Pod takovou místností s dřevem na topení. +vykládá Locke a nahne se přes stůl blíž, aby si ji taky prohlídnul+ Našli jsme takovej papír s rituálem... +střelí pohledem po Wenai, jestli se o tom jako smí mluvit+ Bylo tam víc věcí než jen ta koruna, taky takový... penízky... +ošije se trochu, jak je mu proti srsti vydávat svůj lup, ale nakonec vyloví z kapsy ten jeden co šlohnul a v duchu se omluví Třináctýmu+ Třeba jste všichni tajný potomci králů. +zazubí se na ty dva+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron