Pokoj pro hosty

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Pokoj pro hosty

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 14:49

Připraven v případě, že někdo přijede na návštěvu, pro vybíravé milence a tak... známe to.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 pro 2012 16:28

+shodí ze sebe deku i spoďáry a zaleze si do postele a spokojeně usne+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 16 pro 2012 13:30

+levituje před sebou tác s jídlem, vleze dovnitř a nic nevidí, jaká je tam tma. Tak položí snídani na stolek, roztáhne závěsy a pak s rozběhem skočí na postel+ Vstááááávaaaaat! +křičí a skáče po matraci, až čelo postele naráží do zdi+ Vstávej, básníčku, už je ráááno! +zpívá si hlasitě+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 12:09

Ježišmarja! Co to je?! +vyletí z postele jak namydlenej blesk, zapomněl, že je nahej, tak chytne triko a přikryje si jima jistý partie+ Ty jsi cvok. +koukne na ni+ Mámel jsem dostal infarkt. +zapluje do koupelny a po chvíli se z ní vynoří víceméně oblečenej+ Dobrý ráno. +zapálí si+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 12:26

+Když Byron vyletí, považuje misi za splněnou a svalí se na postel. Nad jeho očividnou nahotou pozvedne obočí a s nakloněnou hlavou sleduje Byronův zadek na cestě do koupelny+ No ty taky nejsi zrovna zářnej příklad zdravýho rozumu +vyplázne na něj jazyk a tlemí se, jak Byron kouká jak čerstvě vyoraná myš+ A taky jsem tě mohla rovnou polejt vodou! +argumentuje, jak je vlastně lidumil. holý nohy má od toho potulování po chodbách pěkně vymrzlý, tak si je strčí pod peřinu, kde je ještě vyhřáto+ Spíš dobrý poledne +zaculí se+ Prospal jsi půlku dne, já už jsem se nudila +zubí se jako nevinnost sama+ Přinesla jsem ti snídani +vytasí se s mírovou nabídkou, ukáže na jídlo na stole a taky si zapálí+ A seznámila jsem se se Syrianou +informuje ho pyšně, jak se pěkně socializuje+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 12:48

+posadí se ke stolku se snídaní+ Já jsem náhodou docela normální, děkuju za optání. +naleje si kafe a natáhne si nohy+ No snad si nemyslíš, že budu vstávat za kuropění. Není to zdravý. +usrkne kafe+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 13:13

Úplně +souhlasí s vážnou tváří+ Přímo plakátovej případ normálnosti +uculí se+ Však tě taky nebudím za kuropění. Ale spát do odpoledne taky není zdravý, přehodíš si biorytmus +mudruje+ Ty, hele, Byrone +začne tak nenápadně zlehka+ Máš pistol? +vypálí to na něj rovnou+ Nebo aspoň pořádnou kudlu. Kdyby tě někdo přepadl, chápeš. +vysvětluje a tváří se, že je to čistě akademická otázka+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 13:18

+koukne na ni a zazubí se+ Ale já už ho mám přehozenej, chápeš? A dalo mi to spoustu ráce, takže bych si to teď nerad pokazil. +zasměje se, pak ji chvíli poslouchá a kouká na ni+ Co se děje? Vybal to.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 17 pro 2012 13:25

No tak jo, já tě příště nechám. Ale ne dýl jak do dvou! +vztyčí na něj prst a směje se+ No. +přestane se smát a pečlivě studuje vzorek na povlečení+ Je možný, že budu muset na nějakou dobu odjet. +řekne trošku neochotně+ Vyřešit nějaký nedořešený věci, chápeš. +střelí po něm pohledem zpod řas+ Ale vrátím se. +řekne naprosto odhodlaně+ A je taky možný, že až budu pryč, přijdou se na tebe ptát nějaký lidi. Chci mít jenom jistotu, že se kdyby náhodou máš jak bránit +furt se tváří, jakože se vlastně ani nic neděje+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 17 pro 2012 13:31

+pozorně ji poslouchá a je z toho poněkud vyjevenej+ No... Tak jo... Tady se mi nic nestane, ale, chápeš, já se moc nesetkávám s tím, že by mi chtěl někdo ublížit. Pokud se nejedná o rvačku v hospodě nebo tak. +skousne si ret+ Co se děje? Tys někoho zabila?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron