Pokoj pro hosty

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 00:02

Historii třídění pavouků. +zazubí se na ni+ Ne, je to Spolčení hlupců. Četlas to? +zeptá se jí+ Fakt jo? Pavouky. +ošije se+ No fuj teda. To bych ti já v životě nepřikázal, v životě. +dušuje se+ Mě se teda žádnej meč pod nohy nepřiplet. +zatváří se povzneseně a trošku uraženě+ To by si žádnej mečák nedovoli. +oznámí jí+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 00:56

Nene, to bys ječel. +zazubí se+ Hm? to neznám. +zavrtí hlavou+ o čem to je? +zajímá se+ Jo, bylo to pěkně hnusný. Ale když jsem je všecky roztřídila, tak sis mě vzal za ženu. +zasměje se+ Já vím, ty umíš s mečem chodit. +přikyvuje souhlasně+ Někdy mi to musíš předvíst, to bude určitě děsně moc sexy. +zazubí se+ Chceš dát velkou snídani do postele a zůstat v posteli a číst? +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 01:02

No, asi bych ječel. +přizná a přikývne trošičku zahambeně+ To je o takovým cvokovi z New Orleans, co způsobí vzpouru v továrně na kalhoty a pak ho vlastní matka chce nechat zavřít do blázince. +osvětlí jí to v krátkosti+ Jsem já to ale velkorysej. +pousměje se+ No, dneska bych možná - +zvedne prst a zdůrazní+ Možná i vstal, když jsme leželi včera. Musíme bejt opatrný, jinak nás začnou bolet klouby a bude to v háji. +zatváří se moudře+ Aspoň na tu snídani bysme se projít mohli. +navrhne s širokým úsmevem+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 01:07

Tyjo, to zní dost depresivně. +zazubí se a přitulí se k němu+ Mně se to náhodou líbí, že máme vítr z pavouků oba. +pošeptá mu spiklenecky do ucha+ Můžem se před nima spolu schovat pod peřinu a tulit se. +uculí se, a vtiskne mu pusu pod čelist+ Nooo, tak teda jo. +připustí, že by se zvednout mohli+ Můžem postavit sněhuláka. A já si dám palačinky, s borůvkama. +zvedne prst, a vyleze z postele, přehopsá po podlaze, protože jí pěkně zebe do nohou, a shání svý oblečení+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 01:22

Tak depresivní, depresivní to není. +zasměje se+ Je to cvoklý. +odtuší a jen se culí+ To je dycky fajn se s tebou schovat pod peřinu. +představí si to+ A já si dám - velmi překvapivě - slaninu! +natahuje se z postele a stahuje si tam svoje oblečení, aby nemusel na tu studenou zem a ještě v posteli se oblíká, jenom na ty kalhoty nemůže nějak dosáhnout, ale dělá všechno prot, aby se z postele nemusel hnout, takže se natahuje jak žížala+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 01:28

Tak to je dobře. Depresivní knížky nemám ráda. +zazubí se+ Budeš mít brzo infarkt. +zasměje se, a oblíkne si džíny a teplej svetr, nějakej s velikým vyšitým sobem, pak se posadí na opěrku křesla a pozoruje, jestli hodí držku nebo ne, a musí se culit; a najednou kalhoty samy od sebe popolezou kousíček blíž, a sotva na ně chce sáhnout, utečou mu pod rukou, ale napodruhý už se chytit nechaj+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 01:41

Ále nebudu. Já jsem zdravej a ta dlanina je domácí, takže je vlastně light. +oznámí jí, jakože to je jasná věc, že domácí věci jsou light+ Nééé. +zaúpí zoufale a konečkama prsů si kalhoty konečně přitáhne blíž+ Victorie. +zamračí se na ni, když se konečně do kalhot souká+ Tohle se tvýmu manželi a vládci nedělá. +zahrozí na ni prstem, načež se na ni vrhne a sevře ji v náručí+ Nebo tě ztrestá! +zavrčí, ale koutky mu cukaj a dá jí pořádnou pusu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 02:16

jo tak to potom jo. +zasměje se, a uculuje se na něj, předstírá že před ním prchá, ale když ji chytne tak mu omotá ruce kolem pasu a taky mu dá pořádnou pusu+ Jo táák, já zapomněla, ó vládče. +zazubí se na něj, a pohladí ho po zadku+ Asi mě někdy budeš muset potrestat, abych si to zapamatovala. +přikývne děsně vážně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 02:23

Já tě potrestám hned jak se vrátíme ze snídaně, ty divoženko. +zasměje se, chytne ji za ruku a jdou tak spolu do jídelny, kde je jako obvykle nachystaná skromná snídaně pro dvanáct osob. Byron se s radostí posadí na stůl a začne si nakládat velehoru slaniny a malinký párečky a tousty ve vajíčku a kečup a pustí se s radostí a vervou do toho+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 02:51

+zazubí se na něj a za ruku s ní jde dolu, do haly sklouzne po zábradlí, a při pohledu na to všechno jídlo se musí uculit, nejdřív ze všeho si vezme talíř a celý to tam obejde, nabere si na co má zrovna chuť, což jsou různý druhy koláčů, čokoládovej toping navrch, kupa palačinek a spousta ovoce k nim, a pak si sedne k němu, uculí se na něj, a z lásky mu věnuje největší jahodu+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron