Pokoj pro hosty

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 02:56

Jahody se slaninou. +zvolá nadšeně+ To bude jistě tak delikatesní, jako nutela se slaninou. +zasměje se a jahodu si sní zvlášť a pak pokračuje ve slanině, z kteréžto jí teda taky dá pěknejch pár kousků+ Takovýho ovoce. +koukne na to+ Ty ses rozhodla jíst zdravě? +zeptá se jen tak pro jistotu+ Já jen jestli se mám začít obávat. Abych to pak neměl na talíři taky. +uculí se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 03:13

Tak si trhni, člověk si utrhuje od pusy... +zazubí se a vesele na něj vyplázne jazyk, ale když dostane trochu slaniny, tak se vděčně usměje a dá mu pusu, ale schová si je nakonec+ Zdravě? +vykulí oči, a koukne na ten svůj talíř plnej sladkýho těsta+ no úplná dělená strava. +zazubí se+ pff, jez si co chceš. +zaksichtí se na něj trochu, přitáhne si svůj talíř blíž a pustí se do jídla+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 03:16

+jen se s plnou pusou a mastnou bradou usmívá a vychutnává si snídani, když polkne tak se jí zeptá+ Tak co dneska podniknem? +naleje si hrnek kafe a pořádně si ho osladí+ Máš nějakej plán? Neměli bysme se jít kouknout k nám domů, jestli je to tam pořád jak na bojišti?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 03:33

+cpe se dokud nemá celou pusu od borůvek, a navrch si ještě nabere plnou lžíci nutely, opře se do židle a jen tak ji z toho olíže jako zákusek+ Ani nemám. +zavrtí hlavou+ Možná bysme měli, jestli to tam vůbec ještě stojí. +zazubí se+ Byrone... to od tebe bylo fakt hezký. +koukne na něj bokem+ Že jsi nechal Alex bejt s náma tady. I když se k tobě chová jako kráva. Fakt si toho vážim. +usměje se na něj, a pohladí ho po ruce+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 03:41

+taky si dá k tomu kafi lžíci nutely a jak začne mluvit, tak se usměje a dokonce si tu lžíci vyndá z pusy, když promluví+ No jo, no, když já jsem tak nějak musel. +pokrčí rameny, trošku rozpačitě a chytne ji za ruku+ Já jsem se taky kdysi choval jako blbec, takže s ní máme ještě naději. +zazubí se na ni vesele+ Taky mě to přešlo.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 04:03

Já vím že musel, dyť tě proto taky miluju. +zazubí se a stiskne mu ruku+ Jo? Cos prováděl prosím tě? +uculí se+ Chodil si vykládat svejm příbuznejm, koho si směj a nesměj vzít? +zašklebí se+ Já myslím, že si jí celkem vyrazil dech, a mě teda taky. +usměje se+ Ona není moc zvyklá aby se jí někdo zastával. Já nevim, asi jsem se k ní taky měla chovat líp, ale prostě... když jde kolem, tak vidím rudě. +zasměje se+ třeba na tebe teď bude koukat jinak. +pokrčí rameny+ Děkuju. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 04:09

No, choval jsem se vážně jako hovado a víc ti neprozradím, ještě bys mě nechala a co já pak. +zasměje se, vesele, trošku, jenom trošičku nuceně+ Třeba jo. +pokrčí rameny a zas začne olizovat tu lžičku s nutelou+ Třeba nakonec bude v taky v pohodě. +vysloví svou naději a je vidět, že je rád, že ho za to Vici nepřetrhla jako syreček+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 15:33

Mně je to jedno. +usměje se na něj, a posadí se k němu na stůl+ Důležitý je kdo jseš teď, teda nejparádnější kluk kterýho sem si vzala. +uculí se, a odloží svoji dočista olízanou lžičku+ Ty jsi mi taky spoustu věcí z minulosti odpustil. +usměje se a vtiskne mu pusu na rty+ Miluju tě a je mi fuk co jsi dělal. Dyť víš, že tě nemůžu opustit, neumim řídit ani si ubalit brko. +zazubí se na něj+ I když bych teda ocenila malý varování, než nás začnou honit drogový kartely. Nerada bych, aby na mě ze skříně vypadla mrtvola. +zazubí se+ Snad jo. +přikývne+ Do tý doby ji doufám nebudu muset vídat. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Byron » 15 led 2014 15:53

No jo a proto máš mě. Rytíře, co tě dycky doveze kam potřebuješ a to brko ti smotne. +zasměje se a dá jí pusu+ Já nic s žádnejma drogovema kartelama nemám, prosím tě. +zasměje se vesele+ Toho se fakt bát nemusíš, prostě jsem byl normální uřvanej puberťák, no. Nic světobornýho. +pokrčí rameny+ No tak hádám, že ona se vrátí tam, kde bydlí. Bydlí někde, ne?
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Victoria » 15 led 2014 18:42

No jo, a taky na sex a tak. +zazubí se a ještě si vezme borůvku+ No, to jsem popravdě řečeno fakt ráda. +uculí se a taky mu dá pusu+ Však jo, takový období má každej. +usměje se+ Teda kromě našich dětí, ty budou vzorný, nebo uviděj. +zasměje se, ale dělá si srandu+ No já ti ani nevim, abych řekla pravdu. +poškrábe se ve vlasech+ Bydlela normálně doma s otcem, a vím že Chris jí chtěl pořídit nějakej byt aby tam nemusela bejt,ale po tomhle nevim, jak to dopadlo. +pokrčí rameny+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron