Knihovna

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 14:54

Tady se dají najít knihy prakticky o všem. Taky tu občas bývá kocour Lucifer.

Tohle je Lucifer.


Obrázek

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Byron » 16 úno 2013 16:53

Já nejsem zhulenej jak paprika, já náhodou vůbec nejsem zhulenej. +brání se i když dost nevěrohodně+ Já jsem úplně to... optimisticky naladěnej. +když dojdou do knihovny, tak začne zatahovat závěsy a pak zapálí svíčky+ A seznámíme Cobajna s faraonem a budou k sobě jezdit na prázdniny. Na střídačku.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Knihovna

Příspěvekod Victoria » 16 úno 2013 17:04

Jo ták, ona je to jenom radost ze života, co? +zasměje se a pomáhá jim tam rozestavovat svíčky a všechno+ To bude mít paní faraonová fakt radost. +uculí se+ Třeba nahrajou nějakou čupr desku! +usadí se ke stolečku , opře si kolena o stůl a přetáhne přes ně sukni+ tak šup šup, sedejte. +zazubí se na ně+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 úno 2013 17:37

Byron: Jasně, já jsem veselý kluk. +zazubí se na ni a sedne si vedle ní+ Neměli bysme se chytnout za ruce, nebo tak něco? A žádný lekání! Ne že někdo z vás začne uprostřed ječet, jenom aby nás vyděsil, Wenai.

Wenai: +sedne si ke stolku i s Viktorem a napínavě koukne na Vici+ Tak jo, umíš to? Já jsem to nedělala fakt už dlouho. +uculuje se+ Třeba vyvoláme nějakýho šílence. +poposedne si nadšeně+ Žiši, to jsem udělala jenom jednou. +zvedne oči ke stropu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Victoria » 16 úno 2013 17:52

No to teda, jestli někdo zařve, tak se leknu, poruším kruh a duch bude osvobozenej! +zahýbe děsivě obočím+ Jasně že umím, jako děcka jsme tím děsili sestru. +zazubí se+ Takže se musíme dohodnout, jestli vyvoláváme s tabulkou nebo se svíčkou, a taky kdo bude médium. Jako kdo bude říkat otázky a komunikovat s duchem. A chytnout se za ruce. +vysvětluje děsně důležitě a natáhne ruce k sousedům+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 úno 2013 17:56

+valí na ni oči+ To je až tak složitý? My sme vždycky prostě hejbaly se skleničkou, ale vycházeli nám jenom samý blbosti. +chytne se za ruce bráchy a Byrona+ Jak se to dělá se svíčkou? +zajímá se+ A slibuju, že fakt křičet nebudu, no.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Victoria » 16 úno 2013 18:04

My jsme na to měli takovou knížku, ale taky jsme nikdy nikoho doopravdy nevyvolali. Akorát jsme magií práskali dveřma a oknama, a Alex se mohla zbláznit. +zazubí se+ No to zapálíme doprostřed svíčku a budem s duchem komunikovat přes ní. Jakože pohybama plamene nám bude odpovídat. Ale nesmíme ji sfouknout, dokud ducha nezaplašíme, nebo bysme nad ním ztratili kontrolu. +umístí doprostřed kruhu velkou bílou svíčku a zapálí ji+ A nesmíme se pustit. Tak kdo bude médium? A koho vyvoláváme nejdřív? Kurta? +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Knihovna

Příspěvekod Byron » 16 úno 2013 18:33

Tak já budu médium. +přikývne+ A tvoje sestra nekouzlí? +zeptá se Vici+ Ale nechápu, jak mám mluvit se svíčkou. Neumím svíčkovsky. Mají nějakej dialekt nebo tak? +zeptá se+ Tak Kurta, ne ne Sida. Sida nejdřív. +přikývne a oči mu jen svítí, ale je možný, že to bude trávou+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Knihovna

Příspěvekod Victoria » 16 úno 2013 18:52

Kouzlí, to byla ještě malá a blbá. Bohužel vyrostla jen z jednoho. A taky jsme složili neporušitelnej slib, že u toho nebudeme používat magii. Teda doopravdy ne, že jo, ale ona si to myslela. +pokrčí rameny+ Já myslím, že bude stačit, když budeš standardně hořet. +zahihňá se+ Hele jo, hele. Musíš třikrát za sebou říct "Duchu Sida Viciouse, voláme tě, zjev se nám." jo. +instruuje ho s vykulenejma očima+ A pak se ho budeš ptát na věci a dycky musíš říct, jak má odpovědět. Jako třeba Jestli tu jsi, tak zahýbej plamenem, nebo Jestli je odpověď ano, zvyš plamen, nebo pohni svíčkou, a tak. Chápeš. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 úno 2013 19:12

Wenai: Ty jo týýýý jo! +vyjekne pak si skousne rty, jakože ona už mlčí a uculuje se+ A fakt přijde jo? Já teda doufám, že jo. +šeptá+

Byron: Jasně, jasně, už to chápu. +přikývne a pohodí hlavou, aby shodil vlasy z obličeje+ Ehm ehm. +odkašle si+ Ticho prosím.
Duchu Sida Viciouse, voláme tě, zjev se nám.
Duchu Sida Viciouse, voláme tě, zjev se nám.
Duchu Sida Viciouse, voláme tě, zjev se nám.
+zopakuje savnostně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Další

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron