Knihovna

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 říj 2014 17:09

Tak jo. +usměje se na něj a sedne si ke stolu, jak si tam přitáhne štokrle. Vezme si placku a začne si tam taky nandávat a spoustu omáčky+ No jo, je to takový... houbovitý nebo co. +zazubí se na něj a stočí si tortillu i když jenom tak tak a zakousne se do ní a fakt se snaží, aby jí to nevypadalo+ Možná sme si to měli dát do misky a jíst to vidličkou. +zazubí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 08 říj 2014 17:15

+posadí se k ní na zem, a je mu to fuk+ Jo, takový... nevím, přijde mi to trochu divný prostě. +zazubí se na ni, a když se mu to konečně povede zabalit, okusuje to nad talířem, aby zachytil tu spoušť+ No, ale to by nebyla takový sranda. +uculí se, a jen se jí směje, když jí něco upadne, a za chvílku maj oba omáčku až za ušima+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 říj 2014 17:19

+koukne na něj dolů+ Nechceš taky židli? +usměje se obětuje svou tortillu, která se hned rozbalí a donese mu ještě jednu židli+ Chci na tebe vidět. +usměje se na něj a pokouší se zabalit svou tortillu zpátky a má tak omáčku všude, ale nakonec se jí to povede a zase se do ní zakousne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 08 říj 2014 20:35

+už chce zavrtět hlavou, že to je v pohodě, ale pak mu ji donese, tak se usměje a dá jí vděčnou pusu+ Budeš mě hlídat, jestli to neházím za sporák? +zazubí se a dost mu chutná+ Máš tady.. +chce jí to ukázat, ale pak sezná, že to je marný, a spíš tak na sprchu než na otření, sám má taky omáčku až ve vlasech+ ale dost se nám to povedlo. +sezná spokojeně+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 08 říj 2014 22:35

No klidně ro házejí za sporák Maltezius to uklidi. +zazubi se na něj a mávne rukou nad omáčkou na obličeji+ Já to mám všude. Ty evidentně taky. +zazubi se na něj a nacpe si do pusy zbytek tortill a chvíli ji zpracovává než to polkne+ To jo. Je to parádní. +usměje se na něj a pokusí se utrir uterkou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 08 říj 2014 23:40

to by byla škoda, mně to chutná. +usměje se, a umotá si ještě jednu+ jo, mám pocit, že mě trochu pálí ucho. +uculí se, a nějak se taky jakože utře, nebo se o to aspoň pokusí, a je teď trochu lepkavej+ to chce asi rovnou pod kohoutek. +uculí se na ni, a namočí utěrce roh, protože jít do sprchy by zahrnovalo svlíkání, a to by znamenalo že nejspíš už do večera nebudou oblečený+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 09 říj 2014 01:53

+smota si taky ještě jednu o nic menší než tu první+ Je to boží že jo. +zazubi se na něj trochu upatlane+ Hm. Já se umeju až dojímá. Tedka to fakt nemá cenu. +mávne nad tím rukou utre si pusu a trochu se zasklebi protože se jí chilli dostalo do prasklyho rtu+ Je ti jasný že tedka nemůžeme nějakou dobu provozovat orální sex? +kiukne na něj a koutky ji zacukaj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 09 říj 2014 12:02

+jenom se uculuje jak ji chutná a ozdibuje to jak krysa sejra+ nemůžem. +vydesi se, když si to uvědomí, chvilku premejsli nad tím že by to jako dali, ale zas si říká že by to bylo fakt hardcore, a úplně se to v něm pere+ no dobře. Tk ja to teda chvíli vydržím. +připustí a udělá si mentální poznamku ze nesmí jít moc brzo čurať, pac má chilli na prstech+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Knihovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » 09 říj 2014 12:58

+koukne na něj, jestli to jako fakt zvažuje a jestli to fakt myslí vážně+ To ne, Lamoro... To teda fakt ne. Já to nerisknu. +řekne mu velmi vážně, ale pak se zasměje a zavrtí hlavou+ Ty seš děsnej Locke, chceš se mnou jenom spát. +pousměje se a myslí to skoro úplně v žertu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Knihovna

Příspěvekod Locke Lamora » 09 říj 2014 17:08

No jo no. +zašklebí se trochu teda, ale hned se na ni zas uculí+ Ale bylo by to úplně ohnivý. +zazubí se trochu+ když já jsem teďka dlouho nemoh. +koukne na ni zkroušeně, že to jako určitě chápe, obejme ji kolem pasu a přitáhne ji k sobě blíž+ mám děsnej deficit, chápeš. +uculí se+ a tobě se to děsně nelíbí, co? +směje se trochu, a pak jí dá pusu, moc hezkou a něžnou+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz - Staré

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron